Widok

Cukiernia Alicja Kiełpino koło Kartuz- jakieś opinie?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Bardzo proszę o opinię - plissssss........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie nie smakowało,
ale czytałam na tym forum wiele pozytywnych opinii

Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ciesze się że było dużo pozytywnych opinii :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też jestem ciekawa opini:) Na sali polecili mi tę cukiernie.
Może ktoś zna jeszcze jakieś cukiernie godne polecenia w okolicach Kartuz? Albo kogoś kto robi wypieki?

image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My tam zamawialiśmy swoje ciasta i torty. Wszystko przepyszne, niebo w gębie, miałam zamówione więcej, bo chciałam do pracy zanieść, ale niestety nie było już co:)) Goście dokończyli na poprawinach:)) Tort udekorowany żywymi różami (dekorują jak chcesz). Transport gratis, nie biorą kaucji za stelarz. Nawet z płatnością nie było problemu, sami zaproponowali aby pieniążki zostawić kierowniczce sali, aby w dniu wesela nie zawracać sobie głowy płatnościami. Miałam też zamówione jeże i krokodyla. Bardzo fajnie wyglądało na stole.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Same plusy, ciasto przepyszne, zamawiając na wesele dostałam karton próbek ciast, na spokojnie dokonaliśmy wyboru w domu. Wszystko zostało przywiezione na miejsce bez dodatkowych opłat. Ciasto było przepyszne i świeżutkie. Goście się zajadali, kilkoro z nich poprosiło mnie o dane cukierni aby również zamówić na swoje wesela. Jeszcze raz goraco polecam. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepyszne...jakakolwiek impreza rodzinna to ciasta tam zamawiam jak się samej piec nie chce i na własne wesele też stamtąd zamawialiśmy...lepszej cukierni nie znam z tamtych okolic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Kiełpino Górne

Ekosfera (12 odpowiedzi)

Otoczenie inwestycji to jednorodzinna zabudowa oraz pełne zieleni tereny. Takie sąsiedztwo...

do góry