Cukiernia Sowa

Cukiernie i piekarnie

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ola - ocena Urozmaicony wybór, desery udane. Nie rozumiem tylko jednego, i to skrajnie...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 18 grudnia 2023

Puk - opinia Co u Sowy jest dobrego. Ciasta z proszku chyba. Nic naturalnego w tych...
~Puk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 sierpnia 2022

Riviera Gdynia cukiernia sowa wątek zamknięty Wakacje,poniedziałek i brak podstawowych smaków lodow w cukierni Sowa Riviera
~Zenek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lipca 2018

Tort urodzinowy wątek zamknięty Witam Zamówiłem z dużym wyprzedzeniem tort urodzinowy dla mojej żony. Dzięki...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 stycznia 2018

tort z okazji chrztu dziecka wątek zamknięty skandal żeby 3 kg tortu zamówionego ok 3 tygodni wcześniej pani nie...
~babcia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 września 2016

Kass - opinia wątek zamknięty Dzisiaj w kawiarni sowa dowiedzialam sie ze jak chce usiasc to musze Wiecej...
~Kass
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 czerwca 2015

Nie polecam! wątek zamknięty Zamówiony tort 'uległ zniszczeniu'. Szkoda, że nikt nawet nie zadzwonił...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2014

Tak sobie. wątek zamknięty Smaczne wyroby,ale obsługa .... Pani w ciemnych włosachi z łaską obsługuje...
~kama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lutego 2014

Bardzo nieupszejma obsługa!! wątek zamknięty Ekspedientka w czarnych włosach z grzywką na bok w tej cukierni bardzo nie...
~zszokowana
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 stycznia 2014

cukiernia czy dobra? wątek zamknięty Mam bardzo mieszanie uczucia względem słodkości z tej cukierni. Ciasta...
~Aga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

Pączki wątek zamknięty Polecam pączki, są przepyszne!!! Oczywiście jadłam inne wyroby tkj kremówki,...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

pączki wątek zamknięty W dniu dzisiejszym zakupione zostały przeze mnie pączki. Nie polecam,stare...
~bella
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

tort bezowy wątek zamknięty kupiłam tam tort bezowy taki z malinami - niebo w gębie:-) pyszne czekam na...
~Aga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 czerwca 2011

Przeterminowany Keks wątek zamknięty Przeterminowany keks W dniu dzisiejszym 02.05.2011 w cukierni Sowa w Galerii...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry