Widok

Cukiernia Sowa- tort weselny

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam, czy ktoś z Was zamawiał tort weselny z cukierni Sowa?
Dowiedziałam się, że tort przyjedzie z Bydgoszczy, dlatego mam dylemat.
Poza tym naczytałam się sporo negatywnych opinii.
Czy ktoś może mi doradzić?
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć, my zamawialiśmy tort z sowy. Nie chce Cie straszyć, aczkolwiek my mieliśmy problem, może nie z sammy tortem, ale stojakiem. Tort byl taki jaki wybralismy (3 serca wpisz w google tort weselny sowa potęga miłości) serwowany mial byc na stojaku. Jeśli sobie zobaczysz jak wyglada ten stojak to wyobraź sobie moje zaskoczenie w dniu ślubu jak pojechalem obejrzec sale, a Pani kierownik sali poinformowala mnie, że stojak jest niesprawny. Na szczeście udalo sie go naprawić (konserwatorowi hotelu). Wracajac do domu zdenerwowany jak cholera dzwonie do punktu gdzie zamawialiśmy tort dostalem odpowiedz od Pani - tort i stojak jechał z Bydgoszczy ja go nawet nie widzialam.... Ale tak jak wcześniej wspomnialem tort byl super, a wszystko i tak skończylo sie happy endem. Oddajac stojak powiedzialem swoje i nie zaplacilem reszty kasy nie cale 200zl, Pani powiedziala, ze beda sie ze mna kontaktowac w tej sprawie minelo 8 miesiecy i nic, a ja dalej i tak chodze do tej samej sowy po ciasta i Pani mnie doskonale pamieta :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
zapomnialem dodac, że my też głownie widzieliśmy negatywne opinie, ale wiesz jak kobieta sie uprze to cieżko ja przekonać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jesli juz musi byc sowa to nie z etc na zaspie, Parze , ktorej dekorowalam przywiezli rozowy tort dla lechisty a ich zielony polecial do kogos innego, innej parze zepsuli figurke... sama kupilam tam splesniale ciasto, jak zauwazylam to w domu odnioslam i bez problemu dali nowe, ale wiecej juz tam nie kupilam, polecam slodkie inspiracje joanny. zamawiam tam torty na wszytskie uroczystosci i sa pyszne i naturalne a do tego sliczne, wykonuje tez torty weselne.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za odpowiedź. Jednak zdecydujemy się na cukiernię Baccate w Nowym Porcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

do góry