Cukiernia Stefanka

Cukiernie i piekarnie

Gdańsk, Piastowska 107

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Klient - ocena Kobieta która tam pracuje ma beznadziejne podejście do klienta...Jest...
~Klient
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 21 kwietnia 2024

ja - opinia nie polecam zamawiania tam tortów, a szczególnie z kremem. Są po prostu nie...
~ja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 lipca 2023

Renata - opinia wątek zamknięty Wyroby mają smaczne, ale podzielam opinię odnośnie obsługi. Sprzedaje okropna...
~Renata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 czerwca 2022

jubilatka - opinia wątek zamknięty tort nawet smaczny, chociaż owoce nie wyglądały świeżo, natomiast obsługa...
~jubilatka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2019

Watpliwa reklama wątek zamknięty Właśnie byłam świadkiem jak rozpedzone auto z reklamą cukierni pokonało z...
~Katarzyna
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

Nie polecam wątek zamknięty Ciasta były nie smaczne.Wyczuwalny posmak,sztucznych...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 listopada 2017

Beznadziejna obsługa wątek zamknięty Niestety kilkakrotnie miałam przyjemność być w tej piekarni i spotkałam się z...
~Mania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

Cudeńka wątek zamknięty Jak sięgam pamięcią udając się do pracy specjalnie jeździłam tamtędy aby...
~dekabe
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

tłusty czwartek wątek zamknięty Najpyszniejsze pączki w Gdańsku.
~zięba
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

wyroby naprawdę średniej jakośi wątek zamknięty kupiłam ostatnio kilka pączków na wagę i 10 małych ptysiów z masą budyniową i...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

personel do wymiany wątek zamknięty W dniu dzisiejszym chciałam zrobić zakupy w cukierni ma ul.piastowskiej...
~i
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Popsuło się bardzo! Kupiłem ostatni raz. wątek zamknięty Prawie na każdą imprezkę kupowałem ciasta w Stefance... Poprzednio z pół roku...
~Tomasz W.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2011

Podziękowanie :) wątek zamknięty Cukiernię Stefankę znam od dziecka, na różne okazje kupowała w niej ciasta...
~M.M.S.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry