Widok

Cukiernia z Kiełpina polecam

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
byliśmy wczoraj i śmiało polecam, cukiernia "Alicja" Kiełpino k/Kartuz, wiem że niektóre z was mają problem z ciachem (Sowa, Delicje .... moim zdaniem drogie i oklepane a i opinie nie zawsze najlepsze).
ja udałam się wczoraj z obiema "mamami" do "Alicji" (namiary dostałam od znajomej, na której weselu była moja mama i była zachwycona jakością , ilością i ceną).
ale może parę słów na temat naszej wizyty: przesympatyczna pani - szefowa od razu zaoferowała nam pomoc,(dodam że było dość póżno bo ok.19,00) po krótkiej rozmowie zaproponowała kawkę i degustację, wybrałyśmy do spróbowania 4 różne ciacha - i tak nie dałyśmy rady zjeść wszystkiego, były pyszne (sprawdziły się wcześniejsze opinie mamy), po 15 minutach przy kawce miałyśmy wybrane ciasta na wesele (10 rodzai ) plus tort, dodam że za cenę mniej więcej samego tortu np, u Sowy.
....i kolejna rzecz załatwiona .

dla zainteresowanych chętnie odpowiem na pytania (sama wiem jak cenne są opinie i polecenia forumek )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też moge powiedzie same miłe rzeczy na temat tej cukierni. Byiśmy z niej zadowoleni i to bardzo. Naprawdę tanie i samczne ciasta oraz torty.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chyba wam się Kiełpino pomyliło żal.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kiełpino Górne

Ekosfera (12 odpowiedzi)

Otoczenie inwestycji to jednorodzinna zabudowa oraz pełne zieleni tereny. Takie sąsiedztwo...

do góry