Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Remas - ocena Jak na lody, tylko w słodkiej strefie
~Remas
-

ostatnia odp. 2 godziny temu

dodano: 28 czerwca 2026

Klient - ocena Bardzo dobre miejsce.
~Klient
-

ostatnia odp. 2 godziny temu

dodano: 28 czerwca 2026

Gabi - ocena Same pyszności I miła obsluga.
~Gabi
-

ostatnia odp. 5 godzin temu

dodano: 28 czerwca 2026

Gabi - ocena Same pyszności i miła obsluga.
~Gabi
-

ostatnia odp. 6 godzin temu

dodano: 28 czerwca 2026

Doris - ocena Same pyszności. Polecam!
~Doris
-

ostatnia odp. 6 godzin temu

dodano: 28 czerwca 2026

Joanna - ocena Wszystko bardzo smaczne
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 godzin temu

dodano: 28 czerwca 2026

Asia - ocena Bardzo smaczna kawa, ciasta jak dobrze wyglądają to tak dobrze smakują.
~Asia
-

ostatnia odp. 6 godzin temu

dodano: 28 czerwca 2026

Marcin T. - ocena Super atmosfera przyjazna rodzinom. Przemiła obsluga
~Marcin T.
-

ostatnia odp. 7 godzin temu

dodano: 28 czerwca 2026

Marcin T. - ocena Super pizza. Miła obsługa. Przyjazne dzieciom.
~Marcin T.
-

ostatnia odp. 7 godzin temu

dodano: 28 czerwca 2026

Bartek - ocena Rewelacyjna !Ciasto idealne, składniki super jakości. Najlepsze miejsce w...
~Bartek
-

ostatnia odp. 8 godzin temu

dodano: 28 czerwca 2026

Bartek - ocena Rewelacyjna !Ciasto idealne, składniki super jakości. Najlepsze miejsce w...
~Bartek
-

ostatnia odp. 9 godzin temu

dodano: 28 czerwca 2026

Anna - ocena Pyszny chlebek, smakowite ciasta.
~Anna
-

ostatnia odp. 12 godzin temu

dodano: 28 czerwca 2026

Kris - ocena No ale mnie zaskoczyło Wspaniałe wypieki cukiernicze i pieczywo łoooo...
~Kris
-

ostatnia odp. 15 godzin temu

dodano: 28 czerwca 2026

Ela - ocena Super obsługa i świetne napoje zimne i mrosone
~Ela
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 27 czerwca 2026

Elka - ocena Polecam kawiarnię, kawa mrożona super
~Elka
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 27 czerwca 2026

Agnieszka - ocena Kawa mrożona przepyszna. Polecam
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 27 czerwca 2026

Adam - ocena Super miejsce. Polecam!!!
~Adam
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 27 czerwca 2026

Katarzyna - ocena Zdecydowanie polecam słodką strefę, same pyszności i miła obsługa.
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 27 czerwca 2026

Katarzyna - ocena Zdecydowanie polecam słodką strefę, same pyszności i miła obsługa.
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 27 czerwca 2026

Adam - ocena Super lody, miła obsługa
~Adam
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 27 czerwca 2026

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
3162

postów

2823

wątków

do góry