Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ela - ocena nowy temat Super obsługa i świetne napoje zimne i mrosone
~Ela
-

ostatnia odp. 6 godzin temu

dodano: 27 czerwca 2026

Elka - ocena nowy temat Polecam kawiarnię, kawa mrożona super
~Elka
-

ostatnia odp. 6 godzin temu

dodano: 27 czerwca 2026

Agnieszka - ocena nowy temat Kawa mrożona przepyszna. Polecam
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 godzin temu

dodano: 27 czerwca 2026

Adam - ocena nowy temat Super miejsce. Polecam!!!
~Adam
-

ostatnia odp. 7 godzin temu

dodano: 27 czerwca 2026

Katarzyna - ocena nowy temat Zdecydowanie polecam słodką strefę, same pyszności i miła obsługa.
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 godzin temu

dodano: 27 czerwca 2026

Katarzyna - ocena nowy temat Zdecydowanie polecam słodką strefę, same pyszności i miła obsługa.
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 godzin temu

dodano: 27 czerwca 2026

Adam - ocena nowy temat Super lody, miła obsługa
~Adam
-

ostatnia odp. 7 godzin temu

dodano: 27 czerwca 2026

Seba - ocena nowy temat Super ciasta i obsługa
~Seba
-

ostatnia odp. 7 godzin temu

dodano: 27 czerwca 2026

maja - ocena nowy temat kawa taka dobra, nigdy takiej dobrej nie piłam mmmm
~maja
-

ostatnia odp. 9 godzin temu

dodano: 27 czerwca 2026

Maja - ocena nowy temat Pyszne ciasta, świetna obsługa
~Maja
-

ostatnia odp. 9 godzin temu

dodano: 27 czerwca 2026

Ewa - ocena nowy temat Słodkości na poziomie
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 godzin temu

dodano: 27 czerwca 2026

Kasia - ocena nowy temat Pyszne słodkości i wspaniała atmosfera!
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 26 czerwca 2026

Agata - ocena nowy temat Polecamy serdecznie na kawkę i lody :)
~Agata
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 26 czerwca 2026

AM - ocena nowy temat Pyszne lody i kawa :)
~AM
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 26 czerwca 2026

Katarzyna - ocena nowy temat Pyszne wyroby cukiernicze i lody! Pyszna kawa!
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 26 czerwca 2026

Halina Just - ocena Pączki super bardzo smaczne.
~Halina Just
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 16 czerwca 2026

Olala - ocena zawsze pyszne, swieże , z serdecznym nastawieniem do klienta. Ponadto jest to...
~Olala
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 16 czerwca 2026

Ewelina - ocena Pyszne pieczywo, jak dawniej.
~Ewelina
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 16 czerwca 2026

dv - ocena długo świeży chleb na zakwasie, drożdżowka mistrzostwo, paszteciki delikatnie...
~dv
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 16 czerwca 2026

DDD - ocena Najlepsza cukiernia w Trójmieście!!!
~DDD
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 16 czerwca 2026

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
3150

postów

2811

wątków

do góry