Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecamy! wątek zamknięty Szukając oferty kursów j. tureckiego w 3mieście trafiliśmy do Culture Bridge...
~D&R
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lutego 2016

Zdecydowanie polecam Culture Bridge! wątek zamknięty Długi czas szukałam w Trójmiescie szkoły, która miałaby w swojej ofercie...
~Uczennica tureckiego
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 stycznia 2016

Super szkoła!!! wątek zamknięty Uczęszczałam do kilku szkół językowych w Trójmieście i Culture Bridge jest...
~Marta84
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 maja 2015

Najlepsi lektorzy w Trójmieście! wątek zamknięty Uczęszczam na dwa kursy i gdybym miała więcej czasu zapisałabym się na...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2015

Dominika - opinia wątek zamknięty Witam, mam już za soba pierwszy semestr, dzieki któremu udało mi się wkońcu...
~Dominika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 marca 2015

Szkoła językowa dla osób w każdym wieku. wątek zamknięty Z oferty szkoły korzystam ja oraz moja 12-letnia córka.Kazda z nas ma zajęcia...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 marca 2015

szkoła językowa Culture Bridge Language School -najlepsza !!! wątek zamknięty Po latach poszukiwań dobrej szkoły językowej, w końcu znaleźliśmy taką, z...
~go2101
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2014

Polecam wątek zamknięty Polecam tę kameralną szkołę językową. Zajęcia odbywają się w małych grupach,...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lipca 2014

Super zajęcia! wątek zamknięty Nasza pani jest fajna, mówi ciągle po angielsku i pokazuje dużo, jak nie...
~Olek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 maja 2014

Gorąco polecam! wątek zamknięty Prowadzę kurs językowy w Culture Bridge Language School od kilku miesięcy i...
~Lektorka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lutego 2014

opinia wątek zamknięty Polecam każdemu kto chce w miłej atmosferze uczyć się języka . Lektorzy z...
~absolwent
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 stycznia 2014

Michał - opinia wątek zamknięty Nauka w kameralnym gronie i w miłej atmosferze Culture Bridge Language School...
~Michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 stycznia 2014

fajna, kameralna szkoła wątek zamknięty Przeniosłam się z innej i jestem zadowolona. Na duży plus indywidualne...
~Megi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry