Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ZUZ - opinia Bylam z synem u ortodaty. Synowi zostal zamowiony aparat plytkowy do...
~ZUZ
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 grudnia 2022

Ania - opinia Zgłosiłam się do kliniki w pilnej sprawie w związku z wyjazdem i nagłym...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 listopada 2022

Nieusatysfakcjonowany pacjent - opinia Rejestratorka jest niekompetentna i jest do wymiany.
~Nieusatysfakcjonowany pacjent
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 września 2022

Tanio i sprawnie wątek zamknięty Cennik aparatów ortodontycznych chyba najtańszy w Gdańsku jak nie w...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 października 2015

usunięcie zęba wątek zamknięty Chciałam uspokoić wszystkich zastanawiających się nad Curodental :) Pełen...
~aleksandra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2014

Miło i profesjonalnie wątek zamknięty Jakiś czas temu leczyłam się kanałowo u Dr Gajewskiej. Zdecydowanie polecam...
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

Polecam wszystkim bojącym się wizyty u dentysty wątek zamknięty Na wizytę do Curodentalu namówił mnie znajomy. Z początku byłem sceptycznie...
~Maciej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lipca 2013

dr Żak wątek zamknięty dr Żak to bardzo dobry ortodonta, dzięki Niej moja córka ma już piękny...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2013

doktor Agnieszka Kubik wątek zamknięty Doskonała Pani Doktor! Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, jest dokładna w...
~Izabela
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 marca 2013

Moja pierwsza wizyta wątek zamknięty byłam u P.doktor M.Gajewskiej , jestem zadowolona z jakości obsługi i...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 marca 2013

Ortodontka wątek zamknięty Polecam Panią Żak bardzo miła i profesjonalna ortodontka ! :)
~Tomasz Herzog
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 listopada 2011

Dr. Żak wątek zamknięty założyłam aparat w CURODENTAL u dr. Żak, muszę przyznać że obsługa na...
~pacjentka :)
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 czerwca 2010

Moja wizyta w Curodental wątek zamknięty Polecam wszystkim Dr.Anne Kruchlik korzystałem z jej usług dwukrotnie i za...
~Szczęśliwy Paweł
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2011

gabinet godny polecenia wątek zamknięty Rewelacyjny Gabinet, rewelacyjne podejscie do pacjenta - W szczegolnosci...
~Aleksandra N
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2011

gauri12 - opinia wątek zamknięty chodzę do dr Kuskowskiej i jestem bardzo zadowolona - jest bardzo dokładna,...
~gauri12
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 listopada 2010

etyka lekarska wątek zamknięty Od lat jestem pacjentką CURODENTALU i co rok, dwa zostawiam tam dużo...
~Maria
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 października 2010

najlepszy ortodonta w Gdańsku.. wątek zamknięty Zachęcam do wizyty w Curodentalu u dr Żak. Jest to bardzo miła, sympatyczna...
Kruuszynkaaa
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 września 2009

jest dobrze, ale... wątek zamknięty w większości zgadzam się z poniższymi opiniami, chciałbym tylko zasugerować...
~ja
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 listopada 2009

zdecydowanie polecam wątek zamknięty miałam strach przed dentystą ... i nie byłam pare ładnych lat, wkońcu...
~b
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 października 2009

Karolina - opinia wątek zamknięty Super! Ceny dosyć niskie jak na Gdańsk, nie ma problemu z wizytą, kontrolą...
~Karolina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 września 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
34

postów

30

wątków

do góry