Widok

Ćwiczenia

zapraszam wszystkie Panie i Panów, którzy chcą zadbać o swój kręgosłup i aktywnie spędzić czas na zajęcia w poradni rehabilitacyjnej przy ul. Wałowej 27 w Gdańsku.
Zajęcia odbywają się codziennie o godzinie 10.00, 16.00 i o 18.00
Zapisy oraz pozostałe informacje dostępne są pod numerem 58 300 56 76 wew. 10 lub osobiście w rejestracji poradni fizjoterapeutycznej w Gdańsku na ul. Wałowej 27
Koszt to - 10zł za 1 zajęcia, przy zakupie 10 zajęć 20% rabatu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdańsku w domu można skorzystać też jak ktoś leży z fizjoterapii i masaży tutaj
https://www.trojmiasto.pl/Rehabilitant-Michalowicz-Pawel-o75384.html nam pomogły owe zabiegi więc przekazuje info.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

na większości siłowni prowadzą zajęcia na zdrowy kręgosłup, spróbuj się tak zorientować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajnie. Życzę wszystkim dużo zdrowia! Kręgosłup to drzewo życia kiedy niedomaga organizm słabnie. Wiem coś o tym jako były sportowiec a od 15 lat terapeuta manualny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Laserowa korekcja wady wzroku (36 odpowiedzi)

Witam, coraz częściej zastanawiam się nad zabiegiem...Wada -7,5, moje oczy przestają tolerować...

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...

gdzie najlepiej usunąć ósemki??? (65 odpowiedzi)

j.w. dodam, że jestem bardzo przewrażliwiona bo już jedno usuwanie mam za sobą (w przychodni Woj....

do góry