Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
władysław - opinia Zakup lornetki 8x42, obsługa przez p. Rafała profesjonalne i terminowo...
~władysław
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 października 2022

czysta woda - opinia Odbierałam zamówienie z internetu. Jest coś, czego nie było wcześniej -...
~czysta woda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 maja 2022

Jan - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa i ogromna wiedza pracowników w sklepie. Pomogli dobrać...
~Jan
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 grudnia 2021

Kilent - opinia wątek zamknięty Zamawia się on line a później stoi w kolejce po odbiór. Bez nadzejna obsluga
~Kilent
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 listopada 2021

Foto - opinia wątek zamknięty Salon na ul. Kartuskiej. Niemiła,nieuprzejma obsługa.Byłam sama a...
~Foto
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 października 2021

Wypożyczenie sprzętu wątek zamknięty świetna obsługa i bardzo szybka pomoc przy wynajmie. Przed zleceniem poszła...
~Klient w opałach
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2019

Na pewno tu wrócę wątek zamknięty Bardzo kompetentni doradcy. Pan Tomek pomógł wybrać mi aparat dopasowany do...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 maja 2018

Specjalistyczne doradztwo wątek zamknięty Sklep godny polecenia. Sprzedawca poświęcił mi sporo czasu żeby dobrać...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 maja 2018

Najlepszy sklep w Trójmieście wątek zamknięty Szczerze polecam. Szeroka oferta, doradcy z szeroką wiedzą. Kupowałem...
~Tode
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2018

zwrot wątek zamknięty Ostatnio zakupiłam w cyfrowe głowicę wideo. Pomimo, że zapłaciłam za nią...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lutego 2017

Profesjonalne doradztwo / bajzel w realizacji zamówienia. wątek zamknięty Nie chce mi się rozpisywać na temat tego jakie przeboje miałem z odbiorem...
~Piotr Ananicz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

kompetencji zero wątek zamknięty byłem w sklepie na kartuskiej chciałem sie dowiedzieć czegos od fachowców w...
~grzyb
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 czerwca 2013

Polecam wątek zamknięty Wczoraj odebrałem zamówiony w sklepie aparat. Bardzo miła obsługa, pomocna i...
~Seba
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 maja 2013

zadowolony - w końcu! wątek zamknięty Jestem na tyle zadowolony z obsługi i oferty sklepu, że chce mi się o tym...
~Łukasz Tyski
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lutego 2013

Nikon D7000 zakup i reklamacja wątek zamknięty Sklep może nie najtańszy, ale jakość usług zawsze oceniam po tym jak...
~Maciek Rutecki
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lutego 2011

Dobry sklep interentowy... wątek zamknięty ...a odebrac można na miejscu. Raczej polecam, nie zawsze najtańsi ale zawsze...
~Józef Stępień
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 września 2010

Mało elastyczni... wątek zamknięty nie polecam, pustawe gabloty, ceny sztywne - sam pracuję w handlu i w tych...
~"Lojalny" klient
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 stycznia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
18

postów

17

wątków

do góry