Cyklo

Sklepy i serwisy rowerowe

Gdynia, Wójta Jana Radtkego 49A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
klient - opinia wątek zamknięty Pomijam kwestie asortymentu - do .... nie ma co porownywac. Powiem tylko...
~klient
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 maja 2009

P.Stanisław-mechanik wątek zamknięty co do oferty sklepu i jego konkurencyjności nie będę się wypowiadał-wymowne...
~chylia@o2.pl
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 maja 2009

zadowolony : )) wątek zamknięty wporządku sklep i serwis.zrobili mi rowerek szybko solidnie i fachowo.duzy...
~larry
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 grudnia 2008

Sprzedają kiepską chińszczyznę za cenę jakby to było nie wiadomo co wątek zamknięty W ostatnich miesiącach dwa razy skorzystalem z tego sklepu. Raz kupilem oś...
~Stefan
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 listopada 2008

Pozostaly tylko wspomnienia wątek zamknięty Kiedyś mój ulubiony sklep, obecnie - sklep z konieczności. Ceny katalogowe -...
~ybg
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2008

Niepowazni wątek zamknięty Mialem problem z zablokowanym hamulcam hydraulicznym. Oddaje facetowi rower i...
~zbychu
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2008

Miła młoda obsługa... wątek zamknięty znająca się na nowinkach, super lokalizacja i specjalistyczny serwis...
~tuptus3m
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2007

Kiepsko wątek zamknięty beznadziejna obsługa( uprzejmi jedynie przy zakupie a na przęglądzie...
~Danjel
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2007

Nie polecam! wątek zamknięty Znam sklep od lat i mimo ze wybor sprzetu calkiem dobry, ceny w normie a...
~Marcin
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 lipca 2007

Krzysztof J z Rumi wątek zamknięty Witam nie polecam nikomu kto ma sprzet z najwyszej połki własnie dałem do...
~Fox21
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 czerwca 2007

Polecam wątek zamknięty Niedawno kupowałem siodło Selle Royal do wcześniej kupionego roweru (też...
~Marek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 maja 2007

Mile rozczarowana wątek zamknięty Trafiłam do Cyklo z polecenia. Każdy kto dużo jeżdzi (jak ja) chce mieć...
~młoda
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 maja 2007

Dziadostwo wątek zamknięty Niech ktoś spróbuje przyjść do nich z reklamacją :( Poprostu cwaniaczki...
~cezi
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 maja 2007

Srednio wątek zamknięty Kiedys nalepszy sklep w Gdyni jak nie w Trojmiescie. Dzis cwaniakuja: na...
~Gal
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
59

postów

54

wątków

do góry