Cyklo

Sklepy i serwisy rowerowe

Gdynia, Wójta Jana Radtkego 49A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rowerzysta Gdynia - opinia wątek zamknięty Bardzo niemiła obsługa w postaci właściciela "salonu". Mania traktowania...
~Rowerzysta Gdynia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 marca 2021

super sklep wątek zamknięty Super sklep, obsługa pełen profesjonalizm. Znam ten sklep od wielu wielu lat...
~Aga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2018

Dobry sklep jeszcze lepszy serwis wątek zamknięty Witam Korzystałem z usług tego sklepu kilkakrotnie, ostatnio na samym...
~Rower Full
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 marca 2018

a kiedyś to było miłe miejsce, teraz zdecydowanie nie wątek zamknięty kiedyś mój ulubiony sklep i serwis rowerowy, ale po ostatnich przygodach...
~Jaco
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 października 2017

Najlepszy sklep wątek zamknięty Lepszego miejsca nie znam :) dobra robota chłopaki
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

Rowerek wątek zamknięty Kupiłem u nich rowerek. Sprzedawca znał się na rzeczy i doradził bardzo...
~Rak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 listopada 2017

Nie dotrzymali terminu, bo mieli bardziej kasowe zlecenie wątek zamknięty Co prawda z usługi nie skorzystałam ale chciałabym opowiedzieć o podejściu do...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2017

Pozytywne miejsce! wątek zamknięty polecam miejsce i kolesi w nim pracujących. świetne podejście do wymagań...
~kloszek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lutego 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty W Cyklo przede wszystkim jest z kim porozmawiać, doskonale operują...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

Gorąco polecam ! wątek zamknięty Rok temu kupiłam w tym sklepie rower, sprzedawca (młody chłopak w długich...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 marca 2016

Wymiana klocków wątek zamknięty Przede wszystkim, pan z serwisu dość niegrzeczne powiedział mi przez telefon,...
~winters
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 marca 2016

Serwis wątek zamknięty Serwis oceniam na najwyższym poziomie. Szczególne uznanie kieruje do Pana z...
~Kolarz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 czerwca 2014

dotyczy serwisu!!! wątek zamknięty Moja opinia dotyczy serwisu. Kompletna porażka. Pojęcie "zrobione na czas"...
~Julian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2015

Zawsze pomocni wątek zamknięty Kilkukrotnie, w poprzednich latach bywałem w tym sklepie, zawsze informacja i...
~Peterek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lipca 2015

naprawa w trasie wątek zamknięty trafilem do tego warsztatu przypadkowo ( mieszkam w Gdansku ) z kapciem w...
~Walery
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lipca 2014

Sławka - opinia wątek zamknięty Kupiłam rower Centuriona Jestem bardzo zadowolona z roweru który złożyli mi...
~Sławka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 czerwca 2014

POLECAM! wątek zamknięty Najlepszy rowerowy w mieście! Jak czytam opinie innych to jak nie o tym samym...
~Patisonek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 czerwca 2014

Świetny serwis wątek zamknięty Kilka dni temu oddałem rower do naprawy w tym serwisie. Muszę powiedzieć, że...
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 czerwca 2014

polecam cyklo wątek zamknięty korzystam od 5 lat i jestem zadowolony. sklep ma wszystko co potrzeba a jak...
~piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 czerwca 2014

Dno wątek zamknięty Organizacja wyścigu rowerowego na najniższym poziomie. Totalny brak...
~dąbrowianin
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
59

postów

54

wątków

do góry