Witam!
Jeszcze pół roku temu, sama siedziałam przed komputerem i szukałam odpowiedniego dla mnie kursu fryzjerskiego. Podjęcie takiej decyzji nie było dla mnie łatwe tym bardziej, że nikogo wcześniej z tej placówki nie znałam, a sama zaczynałam zupełnie od podstaw. Wiadomo, czytało się opinię na tej, czy innej stronie o tym kursie, jednak tak naprawdę tej pewności kompletnie nie było. W końcu napisać można dużo.. Zaryzykowałam.. Obecnie uczęszczam do dwóch szkół (również zaocznej) I teraz, po prawie 6 miesiącach wiem, że się nie pomyliłam z tym wyborem. Podejście instruktorów było i jest nadal niepowtarzalne. Obecnie mam porównanie z nauczaniem w innej placówce (również w trójmieście), dlatego myślę, że moje wnioski są na tyle wiarygodne, żeby je państwu przedstawić. Tutaj na kursie w ECK nikt nigdy nie usłyszał przykrego słowa. Wszyscy zawsze byliśmy i obecnie jesteśmy równo traktowani. Według mnie, stworzenie przez instruktora takiego klimatu jest bardzo ciężką pracą. A z taką właśnie atmosferą można się tutaj w 100% spotkać.. Zaskoczyło mnie również indywidualne podejście do niektórych z nas. Wiadomo, różnimy się od siebie i każdy z nas uczy się, pracuje swoim własny rytmem!