Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
KURS FRYZJERSKI wątek zamknięty Jeżeli ktoś chce wybrać miejsce na odbycie kursu ... jak najbardziej...
~Agnieszka
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lutego 2012

Ostrzegam przed tym miejscem!!! wątek zamknięty Niestety osoby szkolące nie dają dobrego przykładu... Niezbyt przejmują się...
~k
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lipca 2011

Kurs Fryzjerski wątek zamknięty Jestem ku końcowi kursu fryzjerstwa i jestem bardzo zadowolona z programu...
~Kursantka Ania
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lipca 2007

A ja byłam na kursie paznokci i uważam, że był super ! wątek zamknięty Z usług ECK korzystałam już dwa razy: byłam na kursie masażu a teraz niedawno...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 listopada 2011

POLECAM !!! wątek zamknięty Ja również uczestniczyłam w szkoleniach organizowanych przez szkołę - lipiec...
~:)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 września 2011

Gdzie można znaleźć Pana Łukasza??? wątek zamknięty Tym razem odzywa się "klientaka"... Byłam na strzyżeniu i wyszłam bardzo...
~magdalena
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 stycznia 2008

WROCE DO WAS NAPEWNO!!!!!:) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze bralam udzial w kursie zorganizowanym przez...
~Kamila.K
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 października 2009

Wszytsko super wątek zamknięty Gorąco polecam kursy w ECK, wspaniałe warunki, bardzo dobre produkty do...
~Monia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 października 2009

agusia85 - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim kursy w tej placówce!! Sama ukonczylam kurs kosmetyczny z...
~agusia85
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 listopada 2008

super kurs wątek zamknięty bardzo polecam kurs manicure i pedicure sama odbyłam taki bardzo dużo się...
~dorota
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 lipca 2008

pozytyw wątek zamknięty pozytyw
~kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 czerwca 2008

wspanialy kurs wątek zamknięty ten kurs polecam.. mozna nauczyc sie naprawde duzo Panie szkolace sa to osoby...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 listopada 2007

super kurs !!!! wątek zamknięty Kurs naprawde godny polecenia. Zdobyłam tu nowy zawod o ktorym zawsze...
~Renia K
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 listopada 2007

KURS STYLIZACJI PAZNOKCIA wątek zamknięty NA POCZATKU LISTOPADA UKONCZYLAM KURS STYLIZACJI PAZNOKCIA ..POTRAKTOWANO...
~Halcia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 listopada 2007

kurs stylizacji paznokcia wątek zamknięty ukonczyłam kurs na wiosnę i jestem bardzo zadowolona, swietna atmosfera,...
~awa2001
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 lipca 2007

fryzjerki wątek zamknięty Chciałabym serdecznie podziękować instruktorom w szczególności Pani Emanueli...
~grazyna grupa ASY
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 lipca 2007

cz. II wątek zamknięty Pani Emanuela (obecny instruktor) rewelacyjnie potrafi dotrzeć do każdego z...
~Ola
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 lipca 2007

Cz I mojej opinii wątek zamknięty Witam! Jeszcze pół roku temu, sama siedziałam przed komputerem i szukałam...
~Ola
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 lipca 2007

Kurs Fryzjerski wątek zamknięty Chcielibyśmy serdecznie i z całego serca podziękować naszej instruktor...
~Grupa Asów
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 lipca 2007

Moje doswiadczenie w ECK wątek zamknięty Wlasnie koncze polroczny kurs w ECK!Jestem z niego bardzo zadowolona jak iz...
~Sylwia G
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 lipca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
39

postów

27

wątków

do góry