Widok

Ostrzegam przed tym miejscem!!!

Niestety osoby szkolące nie dają dobrego przykładu...
Niezbyt przejmują się tym że czegoś nie rozumiesz, nie zwracają uwagi na zadane pytania. Z resztą sama cena kursów świadczy o jakości.
NIE POLECAM!!!
Moja ocena
Europejskie Centrum Kształcenia kategoria: Kursy kosmetyczne
oferta: -
 
poziom nauczania: -
 
czas trwania kursu: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Konstruktywna krytyka jest zawsze mile widziana, lecz wypowiedź tej osoby, jest bardzo ogólna i nic nie wnosząca. Szkoda, że zabrakło odwagi, żeby się podpisać i napisać coś więcej o kursie, na którym ta osobo rzekomo była - dotychczas z ponad 3000 osób, które ukończyły nasze kursy, tylko pojedyncze osoby były niezadowolone, szczególnie te, które za bardzo nie chciały się uczyć.
Pani lub Panu, który napisał opinię pozdrawiam, życzę wielu sukcesów, a przede wszystkim odwagi, bo łatwo być odważnym anonimowo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Pana, mam wielką prośbę od jakiegoś czasu nie mogę się dodzwonić do Europejskiego Centrum, strona też jest niedostępna, chciałąbym wziąść udział w szkoleniu fryzjerskim. Jestem z woj. mazowieckiego i chcę się przekwalifikować zawodowo, byłabym wdzięczna za wszelkie wieści, pozdrawiam serdecznie,,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To trzeba było pytać do skutku :). Ja jestem bardzo zadowolona z kursu, a pytałam non-stop. POLECAM.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry