Widok

Czarnoksiężnik z Krainy Oz

Czarnoksiężnik z Krainy Oz Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Czarnoksiężnik z Krainy Oz.
Czarnoksiężnik z Krainy Oz
na podstawie powieści Franka Bauma

dla widzów od 6 lat

Ukochana klasyka w lalkowym wydaniu.

Adaptacja powieści Franka Bauma, która do dziś inspiruje twórców teatralnych i filmowych. Historię o Dorotce, Strachu na Wróble, Blaszanym Drwalu i Tchórzliwym Lwie wyreżyseruje Arkadiusz Klucznik, aktor lalkarz, wykładowca i doświadczony reżyser teatru ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czas trwania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

1,20 z przerwą. Napisane jest,!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fantastyczne przedstawienie

Chodzę z 7-letnią do Miniatury średnio raz w miesiącu i z czystym sumieniem polecam to przedstawienie. Jestem pod ogromnym wrażeniem! Piękne kostiumy, scenografia, piosenki. Spektakl w całości zrozumiały dla małego widza. Pani Magdalena Żulińska jak zawsze świetna i tym razem w roli Dorotki, po raz kolejny potwierdza swój talent,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam!!!

Byliśmy wczoraj całą rodziną, chociaż mąż nie bardzo miał ochotę iść na bajkę- ale córeczce się nie odmawia. I wcale nie żałował, wręcz przeciwnie był zachwycony. Moja córka po wyjściu o niczym innym nie mówiała tylko o Dorotce, czarownicach, drwalu, strachu, lwie... Super zabawa dla całej rodziny bez względu na wiek. Polecam i sądzę, że jeszcze nie raz odwiedzimy Miniaturę.
Super aktorzy, piękna muzyka, piosenki i kostiumy.

Z przykrością stwierdzam, że ostatni raz byłam w Miniaturze jako dziecko i koniecznie muszę nadrobić te wszystkie lata.
Do zobaczenia ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Improbaja (7 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Improbaja . "Improbaja" Bajka improwizowana pt.: "Zdarzyło się raz..."...

Mam tę moc. Bal u Elsy (26 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Mam tę moc. Bal u Elsy . "Mam tę moc. Bal u Elsy" Przygotowania do...

Piraci. Musical niesuchy (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Piraci. Musical niesuchy . "Piraci. Musical niesuchy" - czyli kolejne...

do góry