Widok

Czarnowłosa kelnerka do wymiany!!!!!!!

Z reguły odwiedzam miejsca godne polecenia. Tapas Rybkę polecił mi kolega z uwagi na świetnie przyrządzoną rybę oraz menu godne polecenia.
Odwiedziłem restaurację zamawiając zupę piracką oraz filet z dorsza w sosie borowikowym - niebo w ustach. Dania przepyszne, widać, że Kucharz zna się na gotowaniu. Smaczną oprawę zepsuła czarnowłosa kelnerka. Nie rozumiem jak właściciel lokalu może zatrudniać tak bezczelna, nieuprzejmą i opryskliwą osobę. Do tego na koniec usłyszałem "ja pie...dole" - to już był szczyt chamstwa i braku kultury oraz ogłady. Uważam, że barmanka powinna być wizytówką lokalu a ta Pani szpeci tak miły wystrój. Apeluję do właściciela o szkolenie dla tej Pani w trybie natychmiastowym. Byłem także świadkiem w jaki sposób odzywała się do innych Klientów. Takie zachowanie jest niedopuszczalne. Odwiedzę lokal pod warunkiem, że nie zostanę obsłużony przez tą Panią. Szkoda, że smak tak pysznych dań psuje zachowanie barmanki prostaczki.
Moja ocena
Tapas Rybka kategoria: Bistro
obsługa: 1
 
menu: 5
 
jakość potraw: 6
 
wygląd i czystość: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 4
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
gdański biznesmen to kapuś
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11
Ludzie podpis autora mówi sam za siebie musisz być nieskazitelnie nudnym człowiekiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
zgadzam się z opinią o kelnerce- byłam zaraz po Rewolucjach w tym barze i kelnerka chyba stwierdziła, że jest jakąś gwiazdą pomorskich smażalni bo zachowywała sie na poziomie "wyzej sr*m jak d*pe mam", nieuprzejma, sfochowana , z łaską podała sól po nosem coś mamrocząc- pewnie swoje ulubione "ja pitole" ale dobrze ze nie dosłyszałam, bo otrzymałaby moją wiązankę ale głośno i publicznie w zamian. Fakt, kelnerka do wymiany
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry