Witam.

Mam kilka pytań dotyczących rozliczenia czasu pracy podczas delegacji. Większość artykułów w Internecie opisuje problem podróżny. W sumie to wszystkie opisują tylko podróż po za godzinami pracy.

Pracuje stacjonarnie (mam na umowie wpisane miejsce pracy) w godzinach 6-14, godziny te nie sa uwzględnione w umowie, ale w wewnątrz firmowych dokumentach. Po tych godzinach liczone mam nadgodziny x1,5

A wiec jezeli.

1. Jadę w delegacje jako pasażer o godzinie 7, a docieram n miejsce o godzinie 15. To płacone jest za 7, 8, czy 9h (ostatnia opcja raczej odpada zgodnie z tym co opisują wszystkie art.).
2. Jadę w delegacje jako pasażer o godzinie 7, docieram na miejsce o godz 15, a wstępnie pracuje do godz 20. Jak liczyć swój czas pracy, jak liczyć poranne opóźnienie, i ta godzinę miedzy 14-15, ale po której pracuje dalej.
3. Rozpoczynam prace podczas delegacji o godzinie 7, a kończę o 20. Jak z ta jedna poranna godzin.
4. Wracam z delegacji pociągiem, o godz. 8 i na miejscu jestem 12. Jadę odrazu do domu, z braku możliwości dostania się do firmy w ciagu 2h. Jak w tym wypadku liczyć godziny.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.