Widok

Cztery Pory Roku - raz jeszcze

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej!

Widzę że pojawiły się i nadal pojawiaja sie na forum co raz to nowe osóbki :))) Dlatego ponawiam moje pytanie.
Czy macie jakieś doswiadczenie z Hotelem Cztery Pory Roku w Straszynie? Moze ktoras z Was cos slyszala o nim - pozytywnego albo i nie, a moze była tam na weselu albo obiedzie weselnym?
Interesuja mnie wszelkie opinie na temat tego miejsca.

Z gory wielkie dzieki
Pozdrawiam

anja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
drogo, mało jedzonka, alkohol trzeba zakupić u nich (chyba 40zł/0,5lwódki), im mniej osób tym wyższa cena, trzeba uiścić jakąś tam opłatę za zespół (proszę się nie śmiać bo nie wiem czy dobrze to nazwę - zaiks), ale za to bardzo elegancki lokal, śliczny ogród, możliwość zorganizowania wesela w ogrodzie pod namiotami, podobno śliczny apartament dla pary młodej :)
Hmmmm... byliśmy, zobaczyliśmy, zrezygnowaliśmy :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, moja siostra robilam tam wesele i doswiadczenia straszne. Wesele i wogole wszystko elegancko i ok tylko na koncu zepsuli sobie renome. Po weselu powiedzieli, ze nie zostalo nic jedzenia ani jedno mieso, ciasta po prostu nic chociaz wszyscy widzieli jak kelnerki wynosily z sali, ponadto pol dzika tez zostalo a powiedzieli ze nie. W koncu nic im sie nie udowodni , rodzice sie klocili ale nic. A na koncu jeszcze kazali doplacac za wieksza ilosc sokow. Z wodka tez oszukali, bo swiadek mial podpisywac to co wnosili na stol a oni na koncu dali mu do podpisania wszystkie butelki na raz. Po weselu pozostal niesmak i odradzamy wszystkim. I to nie byl jedyny przypadek mojej siostry bo potem slyszelismy od ludzi podobne historie. Jesli jednak juz tam robisz to zainwestuj w jakiegos swojego czlowieka, ktory bedzie wszystkiego pilnowal w kuchni - koniecznie! bo was tez okradna. Poza tym jeszcze nie bylo szefa kelnerow i bylo zamieszanie bo jedni mieli na stole duzo a drudzy prawie nic, kawa byla podawana to jedni juz wypili a drudzy jej jeszcze nie widzieli. Zatrudnij kogos kto bedzie im patrzal na rece i wydawal wodke a bedzie ok. Ale sie rozpisalam:) pozdr

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A i zgadza sie BARDZO malo jedzenia, pomimo ze zamowili wiecej niz proponowane menu:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Straszyn

Kto wpadł na pomysł likwidacji pojemnika na odzież vis"a"vis os. Modrego? (6 odpowiedzi)

Gdzie wrzucać używaną odzież, której już nie nosimy a chcemy się jej pozbyć? Do śmietnika?...

do góry