Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bogna - opinia Z usług firmy Cztery Pory Roku korzystam już od kilku lat. W tym czasie mój...
~Bogna
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 30 kwietnia 2020

Anita R. - opinia Oryginalny ogród. Dzięki sprawnej i profesjonalnej pracy właściciela i całej...
~Anita R.
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 16 lutego 2020

Anita R. - opinia Oryginalny ogród. Dzięki sprawnej i profesjonalnej pracy właściciela i całej...
~Anita R.
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 16 lutego 2020

Miło i profesjonalnie Od samego początku naszej współpracy, wszystko przebiega prawidłowo....
~dag
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 kwietnia 2019

Pełen profesjonalizm - POLECAM wątek zamknięty Co dla mnie było najważniejsze w naszej współpracy? 1) terminowość - nie...
~AGa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Wspaniałe wsparcie, pomoc i doradztwo.
~Daniel
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 maja 2018

Koncepcja ogrodu wątek zamknięty Bardzo polecam Firmę Pana Przemka i jej usługi. Dzwoniłam do Firmy z...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 października 2017

Ogród i współpraca marzeń. wątek zamknięty Zaufaliśmy firmie Cztery Pory Roku i powierzyliśmy jej wykonanie ogrodu....
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 września 2017

Profesjonaliści w każdym calu wątek zamknięty Nic dodać i nic ująć. Miło, fachowo i mega rzetelnie. Osobiście nie miałem...
~darekg
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 listopada 2016

Znakomita wątek zamknięty Firma Pana Przemka Cztery Pory Roku - wspaniała. Wszystko co wspólnie...
~Marek i Kasia
-

dodano: 11 października 2016

polecamy wątek zamknięty Firma Cztery Pory Roku ze smakiem i gustem zaprojektowała nam uroczy teren...
~Agnieszka
-

dodano: 6 października 2016

BARDZO POZYTYWNIE! wątek zamknięty W sierpniu firma CPR wykonywała u mnie oświetlenie ogrodu oraz zakładała...
~Iwona
-

dodano: 26 września 2016

rewolucja w ogrodzie wątek zamknięty Kiedy budowaliśmy ogród staraliśmy się wykonywać wszystko sami, wykorzystywać...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 listopada 2015

Jesteśmy bardzo zadowoleni wątek zamknięty Trudno do wykonanej usługi mieć jakiekolwiek zastrzeżenia. Cały czas, zarówno...
~Ania i Kuba
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 maja 2015

Niesamowita firma, POLECAMY!!! wątek zamknięty Zarzad wspolnoty mieszkaniowej przy al. Niepodleglosci 657 w Sopocie pragnie...
~Zarzad Wspolnoty
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 września 2014

Godne polecenia wątek zamknięty Bardzo fajna, solidna, rodzinna firma. Przede wszystkim zajmują się ogrodem...
~M.D
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2014

Firma godna polecenia! wątek zamknięty Z wielka przyjemnością i pełnym przekonaniem polecam firmę Cztery Pory Roku...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2014

Ogród przy Restauracji wątek zamknięty Firma Cztery Pory Roku jest godna polecenia. Współpracujemy już od kilku lat...
~MULK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2014

Wysoki poziom usług i komplekowa oferta wątek zamknięty Firmę Cztery Pory Roku znaleźliśmy na portalu Trójmiasto, w trakcie...
~G. Rywelski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 października 2013

Irena Bartołd - opinia wątek zamknięty Juz po raz drugi korzystałam z usług firmy Cztery Pory Roku. Jestem bardzo...
~Irena Bartołd
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry