Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iwona Orzołek - ocena nowy temat Wspaniała ekipa :) nasz mały ogródek został odczarowany. Jest pięknie:)...
~Iwona Orzołek
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 12 kwietnia 2024

Kufel - ocena Szkoda, że nie mogę dołączyć zdjęć ogrodu stworzonego przez pana Przemka i...
~Kufel
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 31 października 2023

Ela Weber-Zabawa - opinia Ekipa niesamowita, profesjonalne doradztwo, wiedza dotycząca świata roślin...
~Ela Weber-Zabawa
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 27 sierpnia 2023

K-B-R - opinia Przemili fachowcy z Czterech Pór Roku zakładali mi ogród 7 lat temu i od tego...
~K-B-R
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 25 sierpnia 2023

Piotr Rutkowski - opinia Firma Cztery Pory Roku zakładała dla nas kilka lat temu ogród wokół domu...
~Piotr Rutkowski
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 25 sierpnia 2023

JP - opinia Niestety, mimo naszej cierpliwości bardzo się zawiedliśmy na współpracy z tym...
~JP
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 18 sierpnia 2023

Maja Kwiatkowska-Szewczyk - opinia Firma Cztery Pory Roku w swojej ofercie posiada wszystko, czego potrzebuje...
~Maja Kwiatkowska-Szewczyk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 lipca 2022

Weronika - opinia Sprawna ekipa. Pomysłowe rozwiązania. Kreatywny projekt. Tak mogę podsumować...
~Weronika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 lipca 2022

Bożena - opinia Firma wykonuje u mnie prace ogrodnicze od kilku lat. W ubiegłym roku...
~Bożena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 czerwca 2022

Bogna - opinia wątek zamknięty Z usług firmy Cztery Pory Roku korzystam już od kilku lat. W tym czasie mój...
~Bogna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2020

Anita R. - opinia wątek zamknięty Oryginalny ogród. Dzięki sprawnej i profesjonalnej pracy właściciela i całej...
~Anita R.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 lutego 2020

Anita R. - opinia wątek zamknięty Oryginalny ogród. Dzięki sprawnej i profesjonalnej pracy właściciela i całej...
~Anita R.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 lutego 2020

Miło i profesjonalnie wątek zamknięty Od samego początku naszej współpracy, wszystko przebiega prawidłowo....
~dag
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2019

Pełen profesjonalizm - POLECAM wątek zamknięty Co dla mnie było najważniejsze w naszej współpracy? 1) terminowość - nie...
~AGa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Wspaniałe wsparcie, pomoc i doradztwo.
~Daniel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 maja 2018

Koncepcja ogrodu wątek zamknięty Bardzo polecam Firmę Pana Przemka i jej usługi. Dzwoniłam do Firmy z...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 października 2017

Ogród i współpraca marzeń. wątek zamknięty Zaufaliśmy firmie Cztery Pory Roku i powierzyliśmy jej wykonanie ogrodu....
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 września 2017

Profesjonaliści w każdym calu wątek zamknięty Nic dodać i nic ująć. Miło, fachowo i mega rzetelnie. Osobiście nie miałem...
~darekg
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 listopada 2016

Znakomita wątek zamknięty Firma Pana Przemka Cztery Pory Roku - wspaniała. Wszystko co wspólnie...
~Marek i Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 października 2016

polecamy wątek zamknięty Firma Cztery Pory Roku ze smakiem i gustem zaprojektowała nam uroczy teren...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry