Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Didi - ocena Byliśmy na pierwszym strzyżeniu dziecięcym. Jestem bardzo zadowolona ze...
~Didi
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 14 września 2023

Panie nie potrafią strzyc! A ceny poszły w górę wątek zamknięty Wiem, że proste cięcie (dziewczynka, miało być skrócenie o 3 cm długich...
~autorka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lutego 2019

Wzrost cen wątek zamknięty Do tej pory systematycznie przychodziłam z synkiem do Czuprynek na...
~Monika
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 stycznia 2019

Oszpecona coreczka wątek zamknięty Nie polecam! Przereklamowane miejsce. Owszem miły wystrój który podoba się...
~Nera
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 stycznia 2019

Niestety nie polecam , amatorszczyzna wątek zamknięty Syn byl dzisiaj na strzyzeniu. Pani wykonala strzyzenie maszynka, wyszla jej...
~katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lutego 2018

Niestety nie wątek zamknięty Nie jestem zadowolona z usługi, Pani miała podciąć włosy dziecku z długości,...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 listopada 2017

brawa dla Pani Natalii wątek zamknięty Super podejście do dzieci i rodzicow. Jestem pod wrazeniem. Polecam!
~K.N.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 września 2017

Rewelacyjnie i pięknie! wątek zamknięty U Czuprynek czesanie były 2 moje córki. Obie bardzo zadowolone i obsłużone...
~Krzysia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lipca 2017

Lekceważący stosunek do klienta wątek zamknięty W dniu dzisiejszym kolejny raz miałam skorzystać z synkiem z usług Czuprynek,...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2017

Pierwsze postrzyżyny na luzie :) wątek zamknięty Synek jest bardzo żywy, prawie całe postrzyżyny odbyły się przy stoliku z...
~Rene
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

super strzyżenie wątek zamknięty w wykonaniu Pani Karoliny która jakoś sam nie wiem jak zdołała ostrzyc...
~k
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 listopada 2016

Bomba wątek zamknięty Byliśmy dzisiaj z 2 letnim synkiem u Pani Karoliny. Jestem zaskoczona...
~Saszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2016

Alina - opinia wątek zamknięty Bardzo miło i strzyżenie syna bez kłopotów :) Był zachwycony autem. Po...
~Alina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry