Widok

Czy Trojmiasto stosuje cenzure na forum?

Dodalem nowy watek w czesci Inne/Podroze o moich "przygodach" z Eurolotem i go nie widze. A zapisal sie na pewno.

Swoje droga Eurolot znow dopisal dalsza czesc przygod i odwolal lot...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaraz cenzura.. 8-\

http://forum.trojmiasto.pl/Wygodnie-samolotem-Tak-ale-nie-z-Eurolotem-t565009,2,43368.html
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niby mozna watek znalezc po wpisaniu w wyszukiwarce frazy eurolot. Ale nie da sie go znalezc listujac zawartosc jakiegokolwiek forum. Nie pojawia sie na zadnym. Nie ma tez forum eurolot.com. Co w praktyce oznacza, ze nikt nie zwroci na niego uwagi, bo go nie znajdzie. Pierwotnie umiescilem go w dziale podroze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli oceniana firma ma u nas na portalu swoją wizytówkę to tam należy zamieszczać wpisy opiniujące.

http://www.trojmiasto.pl/eurolot-com-o43368.html
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Klikam na wizytowke i nadal nie widze nigdzie mojej opinii.... Gdzie jest....?

Ze juz nie wspomne, ze po to umiescilem post na grupie, by mozna bylo podyskutowac i by inni rowniez mogli dopisac swoje opinie. Mnie niestety eurolot strasznie zniecheca do korzystania ze swoich uslug. Po tym co napisalem, raptem kilka dni pozniej znow mam juz kolejne przeboje - eurolot chce mnie przewiezc 8 godzin pozniej, tyle, ze tym razem chociaz informuje z wyprzedzeniem.

Moim zdaniem trojmiasto boi sie trudnych tematow i ich unika. A przez to, ze prasa, rowniez internetowa, boi sie takich tematow, firmy robia co chca. Dla mnie zmniejsza sie rola mediow, jesli pisze sie tylko o rzeczach prostych i przyjemnych....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chcąc zwiększyć rolę mediów podczepiłem Pana wątek pod dział "podróże". 8-]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje. Szkoda, ze zajelo to tak dlugo... Swoja droga, jesli inne posty sa tak przenoszone, to na pewno zniecheca to internautow do uczestnictwa w dyskusjach (w szczegolnosci ich rozpoczynania). Oczywiscie rozumiem, ze pewien porzadek musi byc, ale czasem moze lepiej miec mniej zasad i niech grupy tetnia prawdziwym zycziem, niz odwrotnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może, ale niekoniecznie..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum O forum

jak usunąć własną opinię? (12 odpowiedzi)

jak usunąć własną opinię? nie wyrobiłam się w czasie z edycją i poszło "w afekcie", a nie...

do góry