Widok

Czy da się powiększyć penisa farmakologicznie?

Witam. Czy penisa można powiekszyć farmakologicznie czy jedynie operacja wchodzi w grę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znanych jest kilka sposobów powiększania penisa.Nie tylko operacja (która w Polsce z tego co wiem nie jest stosowana, a przynajmniej jeszcze do niedawna nie była) Są to powiększenie za pomocą zastrzyków kwasu hialuronowego. Oraz powiększanie tabletkami Najpopularniejsze są tabletki, bo dają trwalszy efekt. Dwa najpopularniejsze środki w Polsce to penis complete i penilarge.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile trzeba je brać dla utrzymania efektu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kuracja powinna trwać 3 miesiące. Tyle właśnie jest napisane na opakowaniu tabletek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyjmowałem tabletki Penis complete i osobiscie widzialem pewne efekty w pierwszym miesiacu brania. Ale było to działanie na zasadzie, że erekcja była mocniejsza oraz penis był o wiele bardziej pobudliwy niz normalnie. Nie widziałem efektu powiekszania. Powiększanie dopiero pod koniec drugiego miesiaca i w trzecim miesiącu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panowie a na jakiej zasadzie działają tabletki powiekszające penisa? Tak medycznie tłumacząc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na początku poczytaj sobie z czego skłąda się penis. Składa się z ciał jamistych, które napełniają sie krwią podczas wzwodu. Transportuje się do nich krew, dzięki temu penis staje,powieksza się. W Penis complete zawarte są substancje, ktore zwiększają ilość krwi która napływa do ciał jamistych, tym samym następuje ich rozbudowa oraz naturalne powiekszanie się. Poza tym tabletki powodują rozrost, pomnożenie się ich, Penis powieksza sie nie tylko we wzwodzie ale również w stanie spoczynku ( niemniej w stanie wzwodu bardziej).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciała jamiste po okresie pokwitania nie rosną. A jedzenie tabletek z wyciągiem z rumianka czy innego wynalazku prącia nie powiększy. Nie oszukujmy się - cuda nie istnieją.
Jedyną metodą na powiększenie penisa jest wyłącznie ostrzyknięcie go kwasem hialuronowym. Głownie idzie w obwód, ale jak poda się go podskórnie w obręb żołędzi to i na długości zyska. :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadza się. Próbowałem z różnymi specyfikami. Oczywiście kupa kasy poszła na konto firm farmaceutycznych a efektu nie było. Dopiero jak przełamałem się i poszedłem na zabieg osiągnąłem to czego chciałem. :) zadowolony jestem ja i moja kobieta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam zapoznać sie z tym blogiem z opiniami i forum na temat tabletek powiększających penisa
tabletki na powiększenie członka forum opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Nerwica i depresja - jak wyjść z tego stanu ??? (401 odpowiedzi)

Witam, Czy są osoby na forum,które zmagają lub zmagały się z nerwicą i depresją ???? Jak...

Problem przedwczesnego wytrysku (6 odpowiedzi)

Jestem z partnerem któremu dosyć często zdarzają się problemy z przedwczesnym wytryskiem....

Dobry ginekolog! (172 odpowiedzi)

Zna ktoś jakiegoś dobrego ginekologa-położnika w Gdańsku?Może być gabinet prywatny. ;)

do góry