Widok

Czy feromony działają

Zastanawiam sie nad kupieniem sobie feromonów. Ogólnie należę do bardziej nieśmiałych osób i chciałbym sprawić sobie coś co pomoże mi w kontakcie z płcią przeciwną. Czy taki zapach byłby w stanie sprawić, że potencjalna kobieta by się mną bardziej zainteresowała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://forum.trojmiasto.pl/Feromony-na-pierwszej-randce-t866265,1,2.html
Nie działają. Nie marnuj pieniędzy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobra! Dawaj już ten link. I tak wszyscy wiemy że ten post to reklamowy spam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie wiem czy chcesz przyciągnąć płec przeciwną czy podnieść swoją pewność siebie, ale najlepiej jest się po prostu zaakceptować. Feromony w pewnym stopniu podniosą na pewno pewność siebie ale nie zrobią za Ciebie wszystkiego i na pewno nie odwalą za Ciebie wszystkiego w podrywie. Liczy się tutaj podejście, wyluzowanie,higiena osobista oraz oczywiście wyluzowanie. Fakt jednak jest ten, że dziewczyny reagują na zapachy (zresztą każdy reaguje) i ładny zapach potrafi nastawić je do Ciebie pozytywnie. Tylko nie kupuj jakiegoś najtańszego szajsu na allegro czy w sex shopach bo tam wsadzą Ci byle co abyś tylko kupił.

Jakie w takim razie polecasz?

Pheromone essence jeśli masz ulubione perfumy. Są dość skoncentrowane tak wiec trzeba uważać aby nie przesadzić z dawką i aby nie użyć zbyt dużo. Ewentualnie Love Desire, które same w sobie są zapachem. Ale te już z kolei muszą być używane solo.

A które są mocniejsze? Czy na przykład jest opcja aby kupić sobie 2-3 buteleczki feromonów i używać ich razem.

No jest ale nie wiem czy nie przyniesie to bardziej efektu niezamierzonego i negatywnego. Feromony mogą pomóc w pracy i w stosunkach z płcią przeciwną ale w nadmiarze mogą powodować rozdrażnienie oraz agresję (szczególnie jeśli piszemy tutaj o mocnych feromonach, a takie są te które wymieniłem wcześniej, szczególnie pheromone essence). Można mieszać jak najbardziej ale jest to już wyższa szkoła jazdy. Na początek na Twoim miejscu wypróbowałbym jeden zapach a potem ewentualnie próbował mieszać z innymi.

Który to już raz beznadziejnie reklamujecie te kilka mililitrów wody kolońskiej za setki złotych?

A czy jest alternatywa dla kobiet?

Love Desire ma wersje dla kobiet, ogólnie bardzo fajny zapach, który długo się utrzymuje na ciele.

A piszesz o tej wersji różowej czy o premium?

O tej tańszej, tej droższej nie próbowałam ale czytałam opinie na jej temat. Nie wiem czy na razie zamowię bo są drogie i te tańsze i tak dają dobry efekt. Ale może kiedyś.

Creli zamawiaj śmiało, bardzo dobrze się trzymaja, jak na razie jest to najbardziej trwały zapach z którym miałam do czynienia a miałam bardzo wiele zapachów, również z tej najwyższej pólki cenowej (Dior, czy Chanel). Sa bardzo ładne, dość korzenne ale mają trochę nuty świeżości. Chociaż jak większość osób kupujących pierwszy raz byłam sceptyczna w kwestii działania feromonów,to dziś jestem zdania, ze był to dobry zakup.

Przetestowałem już kilka feromonów jednak nie odpowiada mi w nih jedno. Mianowicie zapach. Wolę bezzapachowe feromony i stąd pytanie do Was. Czy takowe zapachy istnieją? Czy mają podobne działanie?

Zależy jakie.Ale niektóre mają nawet większe działanie niż te zapachowe. Piszę tutaj na przykład o Pheromone essence

Napiszesz o nich coś więcej? Dobry skład? Jaki mają wpływ na dziewczyny?

Stosuję je od dobrego pół roku tak wiec pewna opinię sobie już wyrobiłem i moim zdaniem nie ma lepszych iż pheromone essence, a uwierz, że wcześniej testowałem ich wiele. Wiadomo,że feromony nie zrobią za Ciebie wszystkiego bo liczy się również nastrój i rozmowa, ale zdecydowanie pomagają. Po pierwsze nie trzeba ich dużo aby zadziałały bo wystarczy jedynie kropla w newralgicznych miejscach, na zgięciach łokci oraz za uszami. Po drugie zauważyłem,że znacznie lepsze działanie maja we wnętrzu niż w plenerze (w sumie ma to sens ponieważ w pomieszczeniu jest mniejszy obieg powietrza). Działają na dziewczyny o czym przekonałem się nie raz Wszystko jakoś tak lepiej się klei.

Popieram kolegę powyżej. Jeśli chcesz sobie kupić jakieś bezzapachowe feromony to najlepiej byłoby zamówić sobie właśnie Pheromone essence. A i najlepiej zamów sobie cale opakowanie bo widziałem w sklepach czasami mozna dostać próbki. Jedna próbka to zdecydowanie zbyt mało aby zobaczyć całościowe działanie feromonów. Używasz pod swoje normalne perfumy na nadgarstkach albo za uszami. No i sam musisz wyczuć jaka jest dla Ciebie odpowiednia dawka.

Mogę trochę żartem??

A czy jak słabo u mnie z higieną no bo nie przepadam za codziennym prysznicem a bieliznę zmieniam tak co czwarty dzień (przy okazji kąpieli) a resztę to piorę tak co 2 tygodnie, to czy to stosowanie hormonów załatwi sprawę i kobiety będą chciałby się do mnie przytulać?

Oczywiście pytam w imieniu kolegi :)
Pozdrawiam, Łukasz
"Jak żyć? ..w poprzek" S.Tym
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może nie czterodniowy ;) ale świeży zapach męskiego potu czy spermy są świetnymi afrodyzjakami.
Żartobliwie ujął to Koterski w Dniu Świra (Wyciąg z F|uta) ale ma to jak najbardziej biochemiczne uzasadnienie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

No, sperma i pot.. no jasne że są afrodyzjakami, nie przeczę że działają na samice homosapiens - w końcu natura gdy nasze mózgi rosły musiała jakoś sobie radzić i chyba dała radę (7mld+ jest nas obecnie) tak sobie tylko myślę.. bo tak super ta ja się nie znam się :D

No, ale gdy już skończy się szkołę średnią i staje się dorosłym i poważnym człowiekiem, zdatnym społecznie do przekazania genów, to czy jest coś jeszcze co działa na kobiety po za tymi zapachami? Muskulatura albo BMW, może humor?
Jaka część sukcesu to te afrodyzjaki, 10% - 20% ? Może jest coś bardziej wpływającego na kobiety w co warto zainwestować - tak sobie tylko pomyślałem. (i nabijam sobie komentarze przy okazji, wybaczcie)

W lasach są pułapki ferromonowe, więc tam się udaj i sprawdź jak działają:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szkoda że nikt nie odpowiada :(
..taki brak oznak przekonania do tematu trochę uwiarygadnia jak dla mnie moją prywatną teorię o tym że ludzie zastanawiają się czy feromony działają, praktycznie tylko dlatego że można na tym zarobić oraz dlatego że to temat taboo: jeśli kupisz i nie zadziała to strzelam że nie będzie ani wylewania żalów ani reklamacji - tylko stracona kasa na wodę w butelce, w cenie 183,000 pln/litr (183 tyś złotych ! TorzToSZOkPrzekażDalejInaczejOdejdą:KotekORAZdwaCHomiki)
https://swiat-doznan.pl/btb-10ml-damskie?gclid=EAIaIQobChMIpr-xsfnC6QIVWsayCh0DNA_aeayyayABEgIzEfD_BwE
(dostawa jest gratis :D)

Wydaje mi się że to jest bardzo powszechnie stosowana i uniwersalna teoria

ps: oczywiście używając słowa Teoria, miałem na myśli Hipotezę.

Co to za podkowa?
Feromony działają ale... tylko na chwilę :]

Inne tematy z forum Towarzyskie

Poszukiwana Ktosia na jakieś może pogaduchy ? (4 odpowiedzi)

Cześć :) mam 31 lat, wprowadziłam się na Pogórze i tyle. Znajomych brak, chłopak w pracy a ja...

Pytanie (33 odpowiedzi)

Czy tu ktoś jeszcze zagląda i pisze?

Mam 32 lata, poznam kobietę w podobnym wieku. (9 odpowiedzi)

Poznam kobietę w podobnym wieku do mojego. Na chwile obecna jedynie znajomość wirtualna :)...

do góry