Widok

Czy jest możliwe ze jestem w ciąży?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej kobiety.

Zrobiłam test 11dni od owulacji oraz ostatniego stosunku z partnerem, ale wyszedł negatywny.
Natomiast urosły mi piersi są obolałe i brodawki strasznie mnie bolą jak bym ktoś je wykręcał, czy jest wiec możliwe ze jestem w ciąży?
Jutro mam dostać miesiączkę boje sie bo juz staramy sie kilka miesięcy o dziecko i nic. Nigdy tak nie miałam przed miesiączka żeby aż tak bolały mnie piersi i brodawki. Czy zrobiłam test ciążowy za szybko? Czy jest jeszcze szansa na to ze jestem w ciąży? I czy test ciążowy jest wiarygodny dopiero po 3-4 tygodniach? Proszę poradzicie co robić. Dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11
Test ciążowy raczej się nie myli. Mnie wyszedł juz 6 dni po zapłodnieniu. Słaba kreska,ale.byla. Za kolejne 3 juz bardzo wyrazna. Wiec raczej nie, ale wszystko jest możliwe. Zdarzają się kobiety, które mają okres w ciąży :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pewnie, że jest możliwe, że jesteś w ciąży.
Moim zdaniem trochę za szybko zrobiłaś test. Najlepiej jakbyś zrobiła betę.
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

11 DPO często jeszcze ma prawo wyjsc negatywyny, wplywa na to kilka czynników. Zrób jutro ponownie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i Anonimie, miedzy owulacją a zaplodnieniem potrafi byc kilka dni roznicy, wiec mozliwe ze autorka zrobila test sporo za wczesnie :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mi miesiączka spóźniała się 6 dni. Zrobiłam test i wyszedł negatywny. Stwierdziłam, że albo coś mi się popitoliło z hormonami albo może zaczyna się menopauza. Po 2 tygodniach zaczęłam się bardzo źle czuć i już wtedy wiedziałam, że to ciąża. Lekarz i USG tyko potwierdziły moje przypuszczenia. Obecnie jestem w 7 miesiącu.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kasiu i jak robiłaś wyniki z krwi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie nie robiłam jeszcze, miałam dziś dostać miesiączkę ale nic nie ma. Poczekam do piątku jeśli nie dostanę miesiączki to zrobię na nowo test i badania krwi. Piersi i brodawki bolą mnie nadal bardzo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Możliwość zawsze jest przeglądnij żeby trochę bardziej zaznajomić się z tematem https://podpowiadamy.pl/kiedy-wykonac-test-ciazowy-aby-miec-pewnosc/ Na Twoim miejscu zgłosiłabym się jeszcze od lekarza ogólnego i do poradni chorób sutka, może to coś poważniejszego. Nie zaszkodzi sprawdzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry