Widok

Czy jestem w ciąży ??

Witam

Dziś mam 31 dc, spóżnia mi się okres
robiłam badanie (B-HCG) i wynik wyszedł 353.9

Czy tp oznacza,że jestem w ciąży ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
takie normy znalazłam w internecie:
Normy wartości HCG w zależności od zawansowania ciąży, liczonego od pierwszego dnia ostatniej miesiączki mają bardzo szeroki zakres, przykładowo:
3 tydzień ciąży: 5.8-71.2
4 tydzień ciąży: 9.5-750
5 tydzień ciąży: 217-7138
6 tydzień ciąży: 158-31 795
7 tydzień ciąży: 3697-163 563
8 tydzień ciąży: 32 065-149 571
9 tydzień ciąży: 63 803-151 410
10 tydzień ciąży: 46 509-186 977
12 tydzień ciąży: 27 832-210 612
14 tydzień ciąży: 13 950-62 530
15 tydzień ciąży: 12 039-70 971
16 tydzień ciąży: 9040-56 451
17 tydzień ciąży: 8175-55 868
18 tydzień ciąży: 8099-58 176

więc gratuluje 5 tygodnia ciąży! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tyle się starałam,że aż nie chce mi się wierzyć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
gratuluje:-))
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratulacje! Powtórz betę za dwa dni, powinna podwoić wartość. Trzymam kciuki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przy wynikach też powinnaś mieć normy ;P więc po co się pytasz?


wynik jest jasny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
oj jesteś gratuluję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może to głupio zabrzmi ale pytasz o to kobiety na forum? a czemu nie lekarza?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo do lekarza pójdzie za kilka dni a bardzo chce wiedziec???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
może to moje podejście jest inne i stąd moje pytanie - z braku możliwości szybkiej wizyty u lekarza wolałabym na przykład zadzownić do ginekologa - dobry lekarz po podaniu wyniku badania będzie w stanie go zinterpretować bez problemu praktycznie natychmiast - czasem sama stosuję to rozwiązanie - i jest według mnie najpewniejsze - ale to moje zdanie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak sobie Katies możesz zadzwonić do ginekologa do przychodni i spytać ???czy wychodzisz z założenia ze każda kobieta ma osobistego prywatnego lekarza???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie mówię o prywatnym ginekologu - ale należę do przychodni w ramach NFZ i tak - cały czas chodzę do tej samej pani ginekolog; do takich też można zadzwonić - przynajmniej moja mi nie zabrania; wiem jak jest w służbie zdrowia więc nie próbuj nawet sugerować mojego niezorientowania w tym temacie; i spuść z tonu - jeden znak zapytania wystarczy; jeszcze masz ochotę dyskutować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pytałem serio skoro można to ok widać nie znam realiów,i nie spinaj się ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie mówię, że nie znasz ale ok - wiem, że nie każda może zadzwonić nawet do "publicznego" ginekologa - tylko to jest bardzo ważna i poważna sprawa i ja sama na forum raczej bym o takich rzaczach nie pisała - ale jak już mówiłam, to moje podejście i wiem, że jest bardzo inne i specyficzne niż większości kobiet; niemniej jednak nie ujmuję kobietom, które dzielą się tutaj swoimi doświadczeniami i wiedzą - nie jest to moim zamiarem;) no i daleko mi (i mam nadzieję, że nam również) do spinania/spięcia się ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Katies, myślę, że niepotrzebnie się unosisz(nie pisz mi tylko, że na forum każdy pisze co chce:-))Dziewczyna chce się upewnić to raz, dwa to podzielić swoją radością(jeszcze niepewną), trzy- na forum zagląda każdy i wiele osób ma pojęcie na różne tematy(z racji zawodu czy własnych doświadczeń) Ja sama kiedy byłam w ciąży podpytywałam dziewczyny z forum jak u nich rosła beta mimo, że jestem związana z medycyną i wiem na czym to polega. Tutaj też po pierwszych gratulacjach gdy jednak wszystko poszło nie tak, otrzymałam wiele ciepłych słów po stracie dziecka i dwukrotnym pobycie w szpitalu. W związku z powyższym niech dziewczyny piszą, piszą i jeszcze raz piszą nawet jeśli to o co pytają jest oczywiste.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Joanna - ani razu się nie uniosłam - widziałaś może choć jeden wykrzyknik albo zbędny CAPS w moich wypowiedziach? widzisz, Ty akurat masz pozytywne doświadczenia z wizyt na forum - a na przykład moja Siostra, która była w zagrożonej ciąży i zaczęła czytać co się może stać z jej dzieckiem, to w pewnym momencie musiała po prostu się od tego odciąć - bo każda forumka "dokładała" po kolei co też może być z dzieckiem nie tak; zaznaczam, że to nie było forum trójmiejskie; tymczasem dziecko urodzilło się - owszem za wcześnie, ale dzisiaj jest zdrowym bobasem i nic z tego co pisały tamte kobiety się nie sprawdziło - więc co mojej Siostrze po doświadczeniach innych kobiet? chyba tylko stres, od którego na szczęście w porę się odcięła; dla mnie to znak, że każda kobieta i każda ciąża jest inna i to co w takich miejscach się komuś radzi zawsze należy traktować z dużym dystansem; napisałam również, że mam inne podejście - co nie znaczy, że gorsze - dla mnie w takich momentach (wg mnie bardzo intymnych)najważniejsze jest wsparcie i ciepłe słowa od mojej Rodziny, od Partnera - nie od osób, któych nie znam; chociaż wiem, że niektóre kobiety nie mogą liczyć na nikogo bliskiego i to jest smutne; napisałam swoje zdanie - myślę, że miałam do tego prawo;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Katies dobrze ze możesz zadzwonić ale kilkadziesiąt takich dzwoniących pacjentek z wynikami uprzykrzy życie/prace każdej Pani doktor,ciąża to nie choroba można poczekać 2-3 dni na wizytę,a na forum to taka chęć potwierdzenia tego co się podejrzewa:),bez zbędnych (????) ;)pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pivo - ja to rozumiem - w końcu po to fora powstają aby się wymieniać/dzielić-głównie informacjami; ja akurat wyrobiłam sobie inne podejście i w takich miejscach raczej nie szukam potwierdzenia/zaprzeczenia tez dotyczących zdrowia/partnerstwa i innych intymnych spraw - z kilku powodów; ale kobietki, które tu zaglądają mają swoje racje; ile ludzi tyle prawd;) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam apkę https://play.google.com/store/apps/details?id=com.asystentciazy&hl=pl&gl=US dzięki której możesz dokładnie śledzić cykl i poźniej cały okres ciąży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Prezent na komunie! Help me! (102 odpowiedzi)

Za 2 mce mamy komunię mojej chrześnicy. Czas pomyśleć o prezencie. Co się teraz kupuje...

jaki krem na noc +30 ?? (203 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

Nerwica i depresja - jak wyjść z tego stanu ??? (401 odpowiedzi)

Witam, Czy są osoby na forum,które zmagają lub zmagały się z nerwicą i depresją ???? Jak...

do góry