Widok

Czy jesteście w stanie w to uwierzyć ?

Miałem inne plany, ale znalazłem taką informację, która zrobiła na mnie niesamowite wrażenie, takie, że się muszę natychmiast podzielić. Większość ludzi nie czyta prasy tygodniowej, więc zacytuję coś z tygodnika "Sieci". Nie do wiary:

" Nie jest lekko być prawicowym publicystą, który chce wygłaszać wykłady w Australii krytykujące roszczenia Żydów do mienia bezspadkowego pozostawionego w Polsce. tym razem przekonał się o tym Stanisław Mchałkiewicz. Dziennik "The Australian" już na wstępie,, zanim odbyła się prelekcja, ochrzcił go mianem "polskiego antysemity" i "prowokacyjnym prezenterem Radia Maryja", przywołując jego słowa, że "Żydzi chcą okraśćPolaków z 65 mld dolarów". Najgorsze wydarzyło się jednak w trakcie podróży samolotem do Australii. Dziennikarza namierzono już podczas przesiadki na lotnisku w Abu Zabi i tam się odbyło pierwsze przesłuchanie. " Oficer immigration zadawał mi rozmaite pytania, a gdzie, a po co, a dlaczego, za czyje pieniądze jadę. Ostatecznie wpuszczono mnie do samolotu, że w Melbourne zajmie się mną inny funkcjonariusz" - relacjonuje Michalkiewicz. Druga rozmowa na temat wykładów dla Polaków skupionych w organizacji Nasza Polonia była równie fascynująca, co pierwsza. Chciano, aby Michalkiewicz szczegółowo zrelacjonował treść swoich wykładów z uwzględnieniem poglądów na aborcję i politykę Izraela. Po dwóch godzinach wpuszczono go na teren Australii z zastrzeżeniem, aby "nie mówił źle o żadnych mniejszościach". Kiedyś podejrzanym o żydowskie pochodzenien podczas kontroli granicznej w Rzeszy kazano ściągać spodnie. Cokolwiek by mówić, dziśjest łagodniej. Tylko dłużej trwa."

KGB ?
Proszę Państwa, ja od paru lat głoszę tezy o degeneracji demoliberalizmu w kierunku totalitaryzmu w oparciu o dość dużą bazę danych, ale jak przyjdzie co do czego i trafię na takie szczegółowe przypadki jak ten mowę mi i dech odbiera

W zwiążku z tym apeluję do wszystkich czytających tę notkę, żeby monitowali Ministerstwo Spraw Zagranicznych, udali się do ambasady Australii, złożyli zapytania i listy protestacyjne i nie odpuszczali, dopóki nie przeproszą. I nagłaśniać sprawę w internecie jak najszerzej. O ile mi wiadomo, to nie pierwszy taki przypadek. Najlepsze będzie pospolite ruszenie. I przydałoby się powiadomienie ambasady Izraela w Polsce, żeby wiedzieli, kto im dodatkowo psuje opinię.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Proszę Państwa, ja od paru lat głoszę tezy

A gdzie je głosisz łowco pasztetowej? Ach, zapomniałem na forum trójmiasto pl. Brawo. To bardzo prestiżowe i opiniotwórcze miejsce.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

PS. zbliża się weekend, czy już masz obcykane wszystkie gazetki? gdzie najtańsza pasztetówka?
Napisz,l bo Iza też się tym tematem interesuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Mamy w ten oto sposób konkretny dowód na upadek demokracji liberalnej, a szersze przyczyny upadku opisane są w tekście i komentarzach tu;
https://www.salon24.pl/u/zetjot/914876,pogrzeb-demokracji-liberalnej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Staruchu, a powiedz skad w Gdansku te 83%?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Na twoje wypociny nikt nie patrzy poważnie, wiadomo ze cos jest nie tak
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy jesteści w stanie uwierzyć w ten zakres cenzury demoliberalnej ? Ten ustrój całkiem już jawnie ukazuje swoją totalitarną gębę.

Okazuje się np. że niektóre słowa są już niedoozwoone. Niedozwolone dla was szaracy, zgodnie z zasadą, że co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie. Wolno urzęnikom WHO, tobie nie wolno. Można dzieci w szkole uczyć o masturbacji omawianej w dokumentach WHO, nie można tego słowa użyć w krytyce.
***
Coooo ?

Masturbacja jest niedozwolonym słowem ? "Tytuł zawiera niedozwolone słowa." Ktoś na łeb upadł? WHO posługuje się niedozwolonymi słowami ? Do czego to prowadzi szantaż politpoprawności, sami Państwo widzą. I tu muszę przyznać rację krytykom portalu24 z innych portali niezależnych.
Mam propozycję dla wszystkich osób kwestionujących działania pana Trzaskowskiego.
Zakładamy tiszerty z przekreślonym nadrukiem konstytucja, pod którym umieszczony jest napis masturbacja.
Czarno na białym przedstawiony realny stosunek postkomuny do prawa, w tym konstytucji.

Zobaczymy czy trójmiejska cenzura znowu ten tekst zablokuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Twój "masturbacyjny" wpis nie jest zablokowany, tylko moderacja przeflancowała go na politykę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

sadyl
No nie,, nie uwierzę, choć sam pisuję regularnie o głupocie demoliberalów/postkomunistów. Od dawna twierdzę, że to formacja totalitarna, która zawłaszcza nasze życie prywatne, mało tego że prywatne, to jeszcze intymne. Seks jako polityka i to ich demaskuje najbardziej, bo sami się demaskują. Ale mają apetyt... Nie ulega wątpliwości, że zabije ich niestrawność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przerzucili to do polityki. To jest kolejna fala tego, co już było. Rewolucja '68. Ciągle się zastanawiam na ile ten barwny i budzący mimo wszystko pewną sympatię ruch hippisowski był finansowany przez KGB. I dalej z mojego ulubionego ostatnio klucza. W muzem w Niemczech można poczytać „Poezje satanistyczne” Karola Marksa, a stara dobra pacyfka to jest krzyż Nerona, czyli jeden z symboli okultystycznych i satanistycznych. Wszystko można badać na dwóch płaszczyznach. PiS się mocno zaangażował w ten spór ideologiczny, bo ma tu dużo do ugrania, zwłaszcza na ścianie wschodniej. Przykład Trumpa, Bolsonaro w Brazylii i amerykańsko-wiadomo-jakiego zamachu stanu w Wenezuelii wskazuje na to, że zagraniczne zaplecze PiSu zapaliło całkowicie zielone światło na konserwatyzm. Bolsonaro opublikował nawet film z gejowskiej parady, którego nie zalinkuję bo wzbudza odruch wymiotny. U nas pójście w tę retorykę najprawdopodobniej zmiecie ze sceny PSL, bo nie obronią oni tego dziwnego przystąpienia do koalicji. Pewnie powstanie neidługo PSL-Piast, bo na większą pomysłowość niż odwoływanie się do historii to u nich nie liczę

https://www.youtube.com/watch?v=TzwGfP98vGM

edit: a sadyl ubiegł mnie w czasie jak pisałem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

raven

Głupota jest samowystarczalna i nie potrzebuje finansowania ze strony KGB. Co najwyżej dofinansowania, w przypadku użytecznośći.

Konserwatyzm też nie potrzebuje finansowania - jest naturalnym sposobem życia i słynny psycholog kulrury, Jonathan Haidt udowadnia " w Prawym umyśle", że konserwatyzm wygrywa z liberalizmem/lewicowością tym, że opiera się na uwzględnianiu szerszego zestawu czynników społecznych jak 6 do 3. Czyli przewaga jest podwójna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tu sie ze starym lowca kaszaki zgadzam. Na masturbacji zna sie najlepiej.
W koncy jego zwiazek z Renia trwa ponad pol wieku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

> zagraniczne zaplecze PiSu zapaliło całkowicie zielone światło na konserwatyzm.

Że co proszę ?
Uśmiałem się.....
To nie PiS ma zagraniczne zaplecze, tylko PiS jest zagranicznym zapleczem.
W Polsce PiS jest reprezentantem interesow Federacji Rosyjskiej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Przyszedł przekaz informacyjny dla Łowcy : w okresie przedwyborczym skupić się na seksizmie dzieci, na tym jak odbierać się będzie dzieci Polakom. Dokładnie to, o czym teraz bredzą w mediach ci idioci z partyjnej wierchuszki i o czym pieprzył Kaczor na ich spędzie. Badania zlecone przez PIS, które miały pokazać jakie hasła trafiają do ich elektoratu, wyszło że kompletnie nie działają na nich sprawy naszego członkostwa w Unii, ale już tematyka LGBT jak najbardziej. Stąd ten nie zrozumiały ich atak w tą stronę, rozpowszechnianie bzdur które trafiają do takich samych cymbałów jak oni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dziś Kukiz, czyli filialna dobudówka Partii bredził coś o obowiązkowej masturbacji w przedszkolu.
Uchodźcy są passe, więc teraz Polacy mają się bać edukacji seksualnej, którą w bolszewickim bełkocie najlepiej wymieszać z pedofilią.
Elektorat, który w nomenklaturze partyjnej inaczej nazywa się „głupi lud” już się tego boi, tak jak się bał uchodźców, bo Partia tak każe.

Pamiętacie jak Jaroslaw K ps. „kryształ” straszył zarazkami ? Dziś straszy masturbacją.

Polacy śmieją się z PiS.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nienawisc tej chołoty do ludzi, ktorym sie w zyciu udalo jest tak silna, ze czciliby nawet samego szatana zeby tylko odebrac co tym ludziom.
Warto zauwazyc, ze ta chołota typu Iza, ktora pisze o mordercach, zlodziejach.i mafii to gorliwi katolicy, ktorzy co niedzielę lub czesciej skladaja raczki i modlą sie do Boga "Panie Boze spraw zeby mojemu bogatemu sasiadowi zawalilo sie zycie".

Chołota jest w kazdym kraju ale takiej jak tu.nigdzie nie widzialem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Skydiver racz przeczytac program edukacji seksualnej
jesli juz komentujesz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Hydepark

a to na rano ;) (344 odpowiedzi)

tiaaa...a to na rano. jakie szczęście, że nikt wcześniej na to nie wpadł :)...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Muza musi grać. (2299 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

do góry