Widok

Czy kobiety lubią minetke, czemu nie zapraszają facetów do domu?

Uwielbiam robić minetke, niektore kobiety ponoć też hihi ale albo się ukrywają, albo wstydzą lub boją zaprosić faceta do siebie, choć żyją samotnie, czemu tak jest ze wolą spotkać się w aucie niż łóżeczku u siebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ty jesteś samotny? Jak tak to czemu nie zapraszasz do siebie
Jestem samotny, ale nie mieszkam sam, opiekuje się rodzicami, co prawda to inne piętro ale strasznie się niesie hihi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inny stopień wtajemniczenia , do minetek wystarczy auto.... zaproszenie do domu to przerost formy nad treścią w tym przypadku.

Ad Hoc
po tym "hihi" to obstawiałbym że to bardziej rodzice opiekują się tobą niż ty rodzicami...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja lubię normalnie jak człowiek w autku też próbowałem ale to nie to samo bez porownania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takisobie,
Widocznie, po prostu i zwyczajnie, jesteś w tym taki sobie.

Koliberku
wlacz radio maryja dostatecznie glosno
podczas akcji
albo "pierwsza milosc"
czy cos podobnego
oni tez chca sie rozerwac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ten drugi co się zna na wszystkim, opiekun utrzymane, jedno wyklucza drugie, pomysł zanim zaczniesz głupie teksty pisać

To twoje zdanie, większość kobiet odzywa się ponownie znaczy że chyba im dobrze, tak piszesz bo sam nigdy nie dałeś pani orgazmu jezyczkiem

Takisobie,
A może dałam?
Nieeee, kurdefaja, nie wyobrażam sobie tego w samochodzie.

a fuj
"uwielbiam robic minetke, niektóre kobiety ponoć też...wstydzą się zaprosić faceta"

Nic dziwnego, jakby się okazało,że mam zrobić facetowi minetke to też bym go nie zaprosiła bo zdecydowanie nie interesują mnie faceci bez jaj xD
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Swoją drogą to jest zwykle dobrze przemyślane. Łatwiej wyjść z auta albo z czyjegoś mieszkania, można to zrobić w każdej chwili, niż męczyć się delikatnie wypraszając gościa z domu xD
Ciasteczkowa,
To taki damski lodzik samochodowy.
Ale musicie przyznać kobiety że w autku to tylko połowa radości, pozatym czemu pani miała by mnie wypraszam jak będzie jej dobrze, bo tego jestem pewny

No to masz motywacje by wyprowadzić się na swoje i zaznać swobody
do swojego mieszkania będziesz mógł zapraszać kogo chcesz, na co tam się umówicie
jest taka zasada że panie nie zapraszają nigdy do siebie panów bo to nie wypada
lepiej jak pan ma swoje lokum, wtedy jest sprawa łatwiejsza

Nierozumiem tego, bo niewypada, a może było by warto, czemu z tego rezygnować, bo niewypada?

w tak krotkim tekscie tyle bledow?
nie zjadasz liter wiec mniemam iz
piszesz powoli
kurde
moze najpierw troche jezyka polskiego

inteligentni faceci lepiej smakuja

Każda która wątpi że dam jej taka rozkosz jezyczkiem jakiej jeszcze nie doświadczyła, wspaniała minetke, długą, namiętną do samego końca, niech pisze na Niepoprawnyxxx@wp.pl a potem doda komentarz

>w tak krotkim tekscie tyle bledow?

I kto to mówi?!

Piszę szybko, i z błędami, nie siedziałem w bibliotece, i niemialem czasu na wykształcenie, pomagałem innym w tym czasie to nie powód żeby się czepiać, chyba że zazdrość przez ciebie przemawia, to co innego, robię dobrze to co robię, a minetke wyśmienicie, tego jestem pewien

Doprowadze każda kobietę do orgazmu jezyczkiem, czekam na taką która nie dojdzie to będzie wyzwanie

Zdajesz sobie mam nadzieję sprawę że pisząc ciągle o minetkach wychodzisz na żałosnego popaprańca? W ten sposób na pewno nie znajdziesz żadnej zainteresowanej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

wiecej odwagi anonimie
i naprawde nie dziwi mnie ten wpis
trzeba troszke poruszyc glowka
zeby zrozumiec czemu akurat temu pal...
wi to zostalo wytkniete
co ?!

Inne tematy z forum Towarzyskie

Problem z samym Sobą (46 odpowiedzi)

Po rozstaniu nie piłem nic, po trzech miesiąc znalazłem kolegów i znalazł się alkohol.... teraz...

zabawil się czy przestraszył bliskości? (27 odpowiedzi)

Trzy tygodnie temu przyjaciółka poznała mnie ze swoim kolegą który ostatnie 6 lat przebywał w...

puszysta pani (4 odpowiedzi)

Witam, czy znajdzie się jakaś miła, fajna krąglejsza pani co ma ochotę na fajną znajomość z...

do góry