Widok

Czy któraś leczy się na żylaki?

Szukam dobrego lekarza chirurga naczyniowego. Wiem, ze w Swissmedzie urzęduje niejaki dr Zając, ale nie wiem czy dobry...

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam w Swissmedzie u Piankowskiego bo słyszałam że to dobry specjalista ale tylko na konsultacjach...usg dopplerowskie żylaków robił mi już ktoś inny....nazwiska niestety nie pamietam

image
image


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
hej. ja też się będe musiała zacząć leczyć. wiem ze w swissmedzie maja dobrych specjalistow od tego. ja mam w spadku te zylaki po mojej matce a ona sie tam leczyla i miala tam na nie 2 zabiegi. i od tego czasu ma spokoj:)

image
Czy za karę, że nie wierzę w duszę, nie mam duszy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rina ja mam zylaki od kilku lat i nie znalazłam jeszcze dobrego lekarza


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Ci dr.Marka Ciecierkskiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
posłuchajcie byłam w czwartek w tej nowej przychodni venamed w Sopocie rzeczywiście kompetentni lekarze zajmują sie tylko leczeniem nóg zbadali mi promocyjnie nogi zalecili noszenie pończoch i na jesieni nastrzykiwanie myśle że jak ktoś szuka dobrej porady może tam zajrzeć aska
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
Bzdura! Byłem na USG żylaków w Vena-Med w Sopocie. Pani Borecka jest specjalistą chorób wewnętrznych a nie chirurgiem naczyniowym. W tej profesji to klasa niżej. Wynik USG mój osobisty chirurg prowadzący uznał jako ,,niepotrzebny,, , ,,nic z niego nie wynika,,. Rzeczywiście- przebadano ZDROWSZĄ część schorzenia. Opis tej gorszej, z którą mam największe problemy: NIE BADANO (sic!). Lekarz prowadzący badanie jak stwierdził boi się naruszyć tkankę... Nie miałem takich problemów przy USG w WOJEWÓDZKIM SZPITALE SPECJALISTYCZNYM GDAŃSK UL. NOWE OGRODY 1-6. Tam dostałem oprócz opisu dokładną mapkę uszkodzeń żył. Dzięki tamtym badaniom nie zostałem kaleką. Okazało się, że moja operacja w oparciu o popularne poprzednie USG zakończyłaby się nie gojącą raną i przypuszczalnie amputacją. Bez komentarza.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7
Jeżeli ma Pan osobistego lekarza chirurga to po co Pan jechał do Sopotu? Poza tym chirurg naczyniowy nie zrobi Panu USG może zrobić tylko oględziny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
od zylakow złota raczka dr.wejberger
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
od grubej kasy dobry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żylaki kończyn dolnych mają różną postać od drobnych pajączków,przez żylaki siatkowate do dużych żylaków spowodownych niewydolnością żył odpiszczelowych i /lub odstrzałkowych.W zależności od rodzaju żylaków wybiera się odpowiednią metodę leczenia.Żylaki siatkowate i "pajączki" żylakowe leczy się z wyboru za pomocą skleroterapii (obecnie "piankowej).Z wyboru tzn.że nie ma lepszej,o udowodnionej skuteczności metody leczenia.Niewydolne żyły odpiszczelowe i odstrzałkowe wymagają leczenia operacyjnego .Leczenie to może być tradycyjne polegające na wyrwaniu +stripingu niewydolnej żyły lub jej ablacji (uszkodzenie błony wewnętrznej za pomocą np.energii cieplnej) za pomocą lasera (metoda najnowocześniejsza) lub fal radiowych (radiofrekwencja)a w przeszłości za pomocą ciekłego azotu (krioterapia).EVLT jest metodą małoinwazyjną pozwalającą na wmiarę łagodny przebieg pooperacyjny i szybki powrót do zdrowia.W połączeniu ze skleroterapią (w celu zamknięcia niewydolnych bocznic) pozwala uzyskać naprawdę znakomite efekty lecznicze i kosmetyczne.Lekarz najlepiej chirurg naczyniowy musi przed zakwalifikowaniem do leczenia wykonać (najlepiej samodzielnie) badanie USG Doppler.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
dr Zajac podobno jest dobry, bylam u niego raz (tez z polecenia) na wizycie prywatnie, ale w koncu trafilam z NFZ do Szpitala Mar. Woj. na Polankach i tam operowal mnie dr Jerzy Rigall; od operacji minely 3 lata i zylakow na nodze juz nie widac; jednak z NFZ na kazda wizyte czekalam chyba 3 miesiace... a co do usg dopplera to najlepszy ponoc jest dr Theus (nie wiem czy db to napisalam) - tez u niego bylam i polecam:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja mam usuniete zylaki i je widac


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam tez na razie jeden na nodze,tez"w spadku" po mamie,babci.
Zastanawiam sie czy wogole warto isc teraz z tym do lekarza,narazie go az tak bardzo nie widac

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja żałuje ze usunełam bo i tak je widac tylko ze mnie bolała noga a teraz chociaz nie boli, na razie nie wyszło mi wiecej ale chyba zaczne juz smarowac nogui


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w Swissmedzie mi zrobią operację, jak będzie wskazanie? I czy warto iść z tym doplerowskim badaniem do chirurga? Ile kosztuje te badanie doplerowskie i jak ono wygląda?

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rina a masz tak duże ze chcesz operowac ?
BO MUSISZ WIEDZIEC ZE JAK ZOPERUJESZ TO ONE MOGA WYJSC W INNYM MIEJSCU


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeden mam duży, a takto głównie pajączki, może zamiast operacji by mi coś wstrzyknął, bo wiem że czasem coś tam wstrzykują żeby usunąć

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja ciocia miała ostrzykiwane i lepiej niz operacja


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a usunięcie żylaka to zabieg czy operacja? ja też mam w spadku a teraz w ciąży to już w ogóle takie pająki mi powychodziły..i tylko na jednej nodze, lekarz przepisał mi detralex ale po urodzeniu też muszę się wybrać z tymi pająkami...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pajaczków sie nie operuje tylko ostrzykuje


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak pajączki tak ale ja mam 2 żylaki które już wyszły i dlatego pytam czy to operacja w znieczuleniu całkowitym czy zabieg

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zabieg


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mialam sporo pajaczkow ale teraz po ciazy,moze to dziwne,pochowaly sie oczywiscie nie wszystkie ale malo je widac.Moze dlatego ze teraz duzo sie ruszam,bo mojego synka jest wszedzie pelno a na odpoczynek mam czas jak spi;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi moja gin powiedziala ze jak mi bardziej wyjdzie to dostane detralex (ale wg niej to sie stosuje jak zylaki moga zagrazac zyciu, tj ze mozna dostac zakrzepu czy cos...). Ja to chcialam zaczac wczesniej leczyc ale mi lekarze mowili nie ma potrzeby. No i ciaza sie zdarzyla...ja mam 14 tydz ale mi juz wylazly obrzydliwe zylaki na jednej nodze... i nie wiem wlasnie co zrobic sluchac sie gin czy pojsc do innego lekarza? nie chce pozniej miec nogi jak jakis monster...:D

image
Czy za karę, że nie wierzę w duszę, nie mam duszy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny zalecam rajstopy antyżylakowe, ja nie nosiłam w ciąży i teraz żałuję, bo mi wylazły bardziej żylaki

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rina tak czy inaczej one nie pomagaja nosiłam je z 3 lata a i tak mam


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jakieś żele i tabletki stosujecie

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepszy jest lioton 1000 dwa razy dziennie i rutinoskoctbin


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rina to czy potrzebna jest operacja czy skleroterapia może ocenić lekarz chirurg naczyniowy po analizie badania dopplerowskiego. Operacje wykonuje się w bardzo zaawansowanych stanach, jesli sa niewydolne żyły głębokie. Skeroterapia to prawie (zastrzyki nie bolą, tylko dalsza część leczenia...brrrr) bezbolesny zabieg, ale nie wiem czy kobietom w ciąży można go wykonywać.
Proponuję udac się do jakiegoś chirurga na konsultacje. Doppler jednej nogi kosztuje ok 80 zł.
Podobno świetnym specjalista jest dr Rotter z Gdyni, ale koszmarnie drogi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć mam pytanko czy operacja bardzo boli i w jakim tępie wraca się do zdrowia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam -sama operacja nie boli bo jestes znieczulona od psa w dól znieczulenie miejscowe wstrzykuje sie w kregosłup dziwne uczucie jak znieczulenie schodzi potem 2-tyg.lezenia nikt nie daje gwarancji ze nie powrucą u mnie to trwalo 5-lat i mialam jak dawniej wtedy trafilam do dr.Rotera na Skleroterapie robi USG -zaznacza- zastrzyki -tz.rajstopa uciskowa i koniec wskazane jes chodzenie zabieg jedna nogpowodzeniaa 1000zl. sama wybierz -ja wybralam nigdy wiecej operacyjnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
roter z gdyni to hochsztapler podjal sie skleroterapii noge mam pol roku po zabiegu w stanie zapalnym. Dodatkowy efekt to pajaczki wzdluz ostrzykiwan zyly. Nie uzyskalam od niego zadnej pomocy fachowej po nieudanym zabiegu. Poza tym to dermatolog Nie radze ryzykowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jednym wystarczą żele, a inni np. tak jak ja muszą udać się na zabieg. Niedługo zbliża się mój termin idę na ostrzy kiwanie w certusie. Opinie są bardzo dobre, wiele osób mi to centrum poleciło, ale z Poznania, a nie z Trójmiasta niestety. Trzymajcie kciuki ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rotter niestety nie żyje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam pytanie ,czy po usunieciu zylakow nie pekaja ci naczynka na stopach,bo umojej kolezanki po operacji to ma cale stopy z popekanymi naczynkami ,wyglada jakby miala skarpetki i czy robilas ta operacje prywatnie i gdzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poledzcie dobrego lekarza w Gdańsku od doplera żył, podobno na studzienki jest kilnika na nfz ale bez skierowania ani rusz. Ja mam żyły na wierzchu pod kloanami, a ogolny mowi ze jeszcze nie źylaki i nie da skierowania.
Gdzie mogę sie wybrac na usg? Tylko tam gdzie nie obstrzykują żył.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny gdzie chodzicie na doplera???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam robione badanie dopplerem w szpitalu wojewódzkim,na skierowanie,ale to chyba z 2 lata temu.
a co Rottera to też o nim słyszałam,ale dostać się tam to masakra,próbowalam telefonicznie zapsiy 2 razy do roku,telefon ci ągle zajęty a jak pojechalam,to i tak babka kazala dzwonic bo osobiscie to nie można-paranoja

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze, Gdynia odpada, a Gdańsk?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znasz sie na żylakach? ja jestem podłamana. Kiedys ładne nogi dziś pajączki. Moge ci przeslac fotke na @
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w swissmedzie. dr Zająć. Moja matka sie u niego leczyła. i miała dwa zabiegi i nie ma sladu po zylakach. ja sie tam do niego tez musze wybrac bo wstyd z taka gira wychodzić do ludzi:/

image
Czy za karę, że nie wierzę w duszę, nie mam duszy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ile ten Zając bierze za wizytę?

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
musze się jej dopytać. ale wiem że za jeden zabieg 2 lata temu placila 2,5 tyś. ale teraz nawet po tym blizny nie ma:) a normalnie w szpitalu chcieli jej cała noge przekroić;/

image
Czy za karę, że nie wierzę w duszę, nie mam duszy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przyjmuje w swissmedzie w piatki od 12 do 14. 150 zł wizyta:)

image
Czy za karę, że nie wierzę w duszę, nie mam duszy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zrobiłam dopplera w evi medzie za ok 80 zł, potem z wynikiem poszłam do chirurga naczyniowego również w evi medzie. Za wizytę zapłaciłam 59 zł. Lekarz stwierdził, że nie są to zmiany kwalifikujące się na operację, mimo, że były dość widoczne. Powiedział, że mam iść do dermatologa na skleroterapię. Zrobiłam sobie 2 zabiegi u dr Szlązaka. Jeden zabieg (zastrzyka z pianki ) kosztuje 240 zł. Do tego musiałam kupić pończochę uciskową, którą nosiłam 3 tyg. po każdym zabiegu, czyli łącznie 6 tyg. Żyły się wchłonęły, ale mam jeszcze siniaki. Noga wygląda o niebo lepiej mimo, że wszystko jeszcze się nie zagoiło. Z tego co doktor powiedział trwa to od 6-10 tyg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie macie żylaki?

Dziewczyny, a jeśli moge spytać czy macie żylaki tylko na nogach czy gdzieś jeszcze? Bo ostatnio zauważyłam że mam pełno "czegoś" na tyłku, więc stringi odpadają... i pod posladkami :(
Dodam że mam siedzącą pracę i pewnie też dlatego :(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może Ty masz rozstępy? takie fioletowe pręgi na tyłku i pod...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie sa fioletowe ale sa czerwone :(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może to hemoroidy

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
az tak zle nie jest zna pare osob ktore cierpia na hemoroidy:( wspolczuje...
ale to nie hemoroidy... wlasnie poczytalam sobie ze moga faktycznie to byc rozstepy... :(
juz sie umowilam do dermatologa ...
ale to juz nie ten watek to nie bede "zasmiecac" miejsca...

pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kto wie ile czasu po operacji dochodzi się do siebie? czy można jezdzić samochodem czy noga boli???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam , jestem 3 tygodnie po operacji zylaków na 1 nodze.Usg robiłam u dr theusa -70 zł za noge, sama operacje miałam w szpitalu w wejherowie. Znieczulono mnie od pasa w dół, noga została nacięta w trzech miejscach co dało 8 szwów. Po 2 dobach wrociłam do domu, przez 14 dni brałam zastrzyki w brzuch by zapobiec zakrzepom, a przez 5 tygodni mam nosic w ciagu dnia opaske uciskowa lub ponczochę. W perspektywie mam jeszcze do zooperowania druga noge ( obciażenie dziedziczne, ciąża). Sama operacja to nic strasznego, po tez bardzo szybko wrociłam do formy.pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mozna wiedziec u jakiego lekarza i czy w ramach nfz? bo ja tez mam druga noge do "zrobienia"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robiłam w ramach NFZ, na wizycie byłam u Ordynatora w szpitaluw Wejherowie. To on zaproponował operacje na podstawie wyników USG.za trzy miesiące.Co do operacji zdałam sie na los, operowała mnie miła, młoda Lekarz Ankiewicz. Ogólnie opieka, pielegniarki ich podejście do pacjenta super. Chętnie odpowiem na ewentualne pytania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawa jestem efektow, ale na to jeszcze pewnie za szybko... ja jedna noge operowalam kilka lat temu i zostala mi druga i tak myslalam, zeby moze pod koniec roku sie tym zajac, dlatego robie rozeznanie jak to teraz wyglada; a dlugo to trwalo od pierwszej wizyty do operacji? bo ja musialam na kazda wizyte czekac 3 miesiace...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A usuwal ktos pajaczki laserem z nog albo twarzy.Ja mialam robiona skleroterapie czyli wstrzykiwanie na nogach 3 razy no i sie bardzo zmniejszyly,no ale pozostaly jeszcze takie drobinki gdzieniegdzie na nogach i na stopach ktore chcialabym usunac.Teraz tylko potrzebuje wyprobowanej kliniki.Bylam raz na abrahama w Gdyni i probowali mi usunac pajaka duzego laserem i dali za mocny promien czy jak to sie tam nazywa,pajaczek sie nie usunal a ja mialam brazowa kreche na nodze przez rok a potem mala blizna zostala wiec teraz chcialabym isc gdzies gdzie ktoras z was byla zadowolona.Mozecie gdzies polecic???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj Nesti!
Ja miałabym trochę pytań, bo jestem już po badaniu dopplerowskim u dr Theusa (Clinica Medica). Moja noga kwalifikuje się na zabieg, który to chciałabym zrobić właśnie w Wejherowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ostatnio powstała fajna przychodnia w Sopocie na ul Haffnera 10 nazywają się SPF VENA MED, przyjmują tam specjaliści flebolodzy z W-wy bardzo mili lekarze na miejscu badanie dopplerowskie i do końca czerwca za pól ceny ja zapłaciłam 50 zł za jedną noge za badanie niestety prywatna i na NFZ nie przyjmują ale za to konkretni zamiast operacji na którą byłam skierowana zaproponowali mi skleroterapie pod kontrolą usg i pończochy po zabiegu do noszenia wszystko na miejscu nie trzeba biegać i robić tu badanie tam diagnoze a gdzie indziej zabieg pozdrawiam jak ktoś chce sprawdzić tel do nich 727 212 212
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
uwaga, tę informację o Venamed proszę sparwdzić, bo przychodznia jeszcze nei działa, dzwoniłam. Widocznie władze firmy robią sobie reklamę!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vena Med napewno działa, byłam tam na badaniu dopplerowskim jakoś pod koniec maja. Sympatyczna obsługa, lekarka też miła. Mam sporo pajączków, zaleciłe skleroterapię na jesieni. Za badanie obu nóg zapłaciłam 80 zł. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy mogłabyś podać mi nazwisko lekarki u której byłas w Vena Med i ile płaciłas za wizytę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Czy mogłabym sie dowiedziec cos wiecej o sprcjalistach w Wejcherowie. Ktory lekarz chirurg naczyniowy jest godny polecenia?
Bede wdzieczna za odpowiedz,Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam u dr Boreckiej w Sopocie i zrobiłam tam dopplera i skleroterapie pajączki mi znikneły tylko niemiłe chodzenie w tych pończochach po zabiegu ale polecam wszystkim
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
DR Borecka Nie ma sladu polecam ale dr w Gdyni Evi med 20 procent rabatu 1 wizyta cena jednej nogi w Venie 600 zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak zgadzam się z Kasią, polecam Vena-Med w Sopocie tyle, że są już przy innej ulicy, a mianowicie przy Grunwaldzkiej 76, jest miło i sprawnie, co mówię z własnego doświadczenia i jak mówi Kasia wszystko pod reką. Już przy pierwszej wizycie lekarz robi badania dopplerowskie i jednocześnie ten sam lekarz stawia diagnozę, a jesli pacjent chce można nawet przy jednej wizycie wykonać echoskleroterapię. Ja byłam u doktora Tomasza Szular- polecam- telefon podany przez Kasię jest aktualny. PS. W Vena-Med kupisz też kompresyjne (uciskowe) rajstopy lub pończochy i jesli ktoś ma dylemat czy kupic rajstopy kompresyjne, czy też pończochy to zdecydowanie polecam pończochy, bo są zdecydowanie praktyczniejsze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam vena med Sopot zajmują się tylko tym dr Borecka robiła mi dopplera i skleroterapie i jestem bardzo zadowolana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a napisz prosze ile zapłaciłas u niej w vena med za wizytę i dopplera?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja taż polecam vena med w Sopocie byłam u dr Szulara na zabiegu i dopplerze i pozbyłam się pajączków po 2 zabiegach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr zajac jest rewelacyjny

uratowal dwukrotnie mjej mamie noge
jakmowie uratowal to znaczy uratowal bo inni chirurdzy chcieli juz amputowac :/




i z innej beczki - czy to boli jak powstaja zylaki?

bo straszliwie mnie boli jedna zyla na nodze w okolicy lydki
i jestem na miliard procent pewna ze to zyla :/
image
2rabbits.eu - pościele, kocyki i przytulanki dla maluchów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ostatnio podczas urlopu dr Rottera trafiłam na zabieg do venamed w Sopocie i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona raz że bardzo przystepna cena dwa że pan dr Szular świetny fachowiec zabieg wykonany pajaczki poznikały i efekt bardzo pozytywny polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo dobry jest dr Ciecierski. Przyjmuje w Gdańsku na Wałowej. Za wizytę bierze jednak sporo bo 250 zł. Ale może przyjmuje też w szpitalu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A możesz podać namiary na dr Ciecierskiego. Thx
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj maz chodzi z zylakami na Walowa - prywatnie ale jest bardzo zadowolony
juz jakis czas temu robil obstrzykiwanie zylakow - 1500 zl , kazda nastepna wizyta i dostrzykiwanie 100 zl - zyly mu dobrze sie zasuszyly tak jakby zrobily sie martwe nie wiem jak mam to opisac
na drugiej nodze mu sie juz robia ale poki co lekarz powiedzial zeby je zostawic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogę prosic o adres tej przychodni na Wałowej i nr tel do dr Ciecierskiego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jasie leczylam w wieku 64
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
strasznie drogo jak za ostrzykiwanie!! dużo taniej można zrobić ostrzykiwanie w evi-medzie w gdyni u dr Boreckiej-Sobczak, zylaki tez znikaja, polecam, robi też dopplera żył, a do chirurga trzeba przyjść z wynikiem przeważnie, 500pierwsze ostrzykiwanie bylo, potem 350zl i koniec, zylaki zniknely,tyle, aha tez mozna zrobic u niej pajaczki i mniejsze zylaki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DR ZAJĄC DO BARDZO DOBRY SPECJALISTA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
magdalena tylko ze zylaki iii zylaki to spora roznica
mozesz miec jednego malego zylaka gdzie za obstrzykiwanie zapalcisz wlasnie 500 zl a mozesz miec ich wiecej gdzie zaplacisz wlasnie 1500!
to jest wszystko zalezne wlasnie od stanu zylakow jakie sa i ile ich masz dlatego nie mozna generalizowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam,szukam specjalisty w Gdyni,nie wiem czy wybrac Dr Zajaca czy pania doktor z evi medu,jestem w ciazy i moje zylaki mocno mi dokuczaja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc dziewczyny,ja bylam m temu u dr Zajaca,przyjmuje tez w horyzoncie na Przymorzu,tam ma najtaniej.Moim zdaniem jest to bardzo mily i konkretny lekarz.Nie opowiada bajek,mowi jak jest i jak bedzie.A przedewszystkim nie naciaga na kase.Za 2 tyg bedzie mi robil skleroterapie,takze dam znac:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamaalanka dasz znać jak poszło? bolało..?
ile kosztuje wizyta i zabieg? i ile ich potrzeba...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem po zabiegu u mnie zylaki w jednej nodze byly brzydkie ,wystajace i noga strasznie mnie bolala,masci tabletki i obstrzykiwanie nic by juz nie daslo ,usunelam w zeszlem roku w szpitalu jednodniowym w gdyni dabrowie dabrowce operowal mnie fajny dr.Kondera polecam ,zabieg zrobilam na NFZ ,przyszlam rano i nastepnego dnia rano wyszlam,mialam wyciagniete trzy zylaki od gory do kostki noga juz mnie nie boli, chodzilam w ponczochach specjalnych przez miesiac,innych zylakow jak narazie nie widac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś może polecić mi dobrego lekarza od żylaków w Gdyni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DR ZAJĄC SUPER. OPEROWAŁ MOJE ŻYLAKI .NA DRUGI DZIEŃ PO OPERACJI BYŁAM W DOMU .BEZ BÓLU.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A możecie coś powiedzieć ta temat dr Konefki z Luxmedu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosze o opinie o dr zającu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zuza jak najbardziej polecam dr zajaca.Ma gabinet w horyzoncie na przymorzu.Ja mialam u niego skleroterapie jakies 2 lata temu i nadal nic nie widac,nie mam zzadnego zylaka.Bardzo mily lekarz,konkretny i dokladny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam dr Ciecielskiego :)
ma swój prywatny gabinet w Gdańsku Głównym na ul. Okopowej w tym samym budynku co komenda policji (wojewódzka komenda policji??) oraz przyjmuje na nfz ale nie pamiętam/wiem gdzie :P
wiem że prywatnie ma bardzo dobre ceny :)
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
1985słoneczko, a znasz ich stronę internetową moze? bo na googlach nie mogę znaleźć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez miałam skleroterapie u dr Zajaca. jeszcze chodze w pończoszce.
Nie przyjmuje juz w horyzoncie tylko ma gabinet na hynka 6/9
Mam mieszane uczucia - tzn wierze ze jest dobrym specjalistą ale kasa chyba juz nim zmanipulowała. Dopiero jak przy drugim zabiegu zobaczył że będę musiala sie za jakis czas zgłosić z drugą nogą zrobił sie baaardzo sympatyczny... Moje żylaki były niezbyt skomplikowane - tylko wystajace i brzydko wyglądały (własciwie 1). I wydaje mi sie ze wzial dosc sporo za ten zabieg. Mam nadzieje ze efekt bedzie warty, bo noga jeszcze sie goi.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ulka i ile wzial od Ciebie?ja pamietam ze robilam rok temu w marcu i jeszcze przed wakacjami mialam takie jakby siniaki.Ale po lecie wszystko zeszlo wraz z opalenizna,takze jak cos bys miala to sie nie przejmuj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety tez nie mogę znaleźć :/ a za cholerę nie pamiętam jak się nazywa ten gabinet :/ jest tam przy wejściu wielki transparent na granatowym tle białe napisy :)
Mój Dziadek tam się leczy (jakoś teraz musi na kontrolę się wybrać;))
Jak będę u Dziadka to poszukam wizytówki i spisze nazwę :) tylko nie wiem kiedy to będzie :/
szkoda że wczoraj o tym nie pomyślałam ;/

Dodam że też się tam wybieram, ale dopiero po ciąży ;) bo w ciąży i tak mi kolejne powychodzą ;) ja mam genetycznie właśnie od strony Dziadka i gdybym nie planowała dzieci to już dawno bym się chciała ich pozbyć - bo mam straszne :/
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamaalanka wzial tyle co od Ciebie + koszt pierwszej wizyty
Tez mam teraz te sińce ;)
Jestem po 2 wstrzykiwaniach i dziś kończe chodzenie w rajstopce ;)
Pogoda mi pomogła to przetrwać ;)
Słyszałam, ze różni lekarze mają różne systemy "wyceny". Jedni liczą kompleksowo, inni za wizytę, a jeszcze inni za ampułkę.
Mam wrażenie, że u mnie wyszło drogo bo struktura moich żył nie była skomplikowana. Ale ile materiału zużył - tego nie wiem. Zabiegi trwały chyba po 10-15 min max.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I to jest cena za jedna noge?Ja mialam pod kolanem wystajacego i na obu lydkach juz przeswitujace.Takze sporo,bo chodzilam do niego chyba z 3 razy bo ciagle cos widzialam:)Ale ja robilam to 2 lata temu takze pewnie wtedy bylo taniej.mial przedzial cenowy 500-1500.A robil Ci usg na pierwszej wizycie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr.Zając to wybitny lekarz i chirurg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
po przeczytaniu waszych wpisów znalazłam dr Borecką -Sobczak w Gdańsku byłam na badaniu USG i jestem super zadowolona wreszcie ktoś normalnie ze mną porozmawiał i przedstawił możliwości leczenia - no i wreszczie kobieta a nie facet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
asia, mozesz napisac cos wiecej, z jakim kosztem nalezy sie liczyc, jakie usg robilas i ile za to placilas?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Dr.Jusza. Przyjmuje we Wrzeszczu- ja właśnie jestem juz po leczeniu i serdecznie wszystkim polecam.
Pan doktor jest bardzo dokładny a za leczenie jest jeden koszt- niezaleznie od ilości wizyt co w moim przypadku było bardzo korzystne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Koszt to 250 zł za USG obu nóg z konsultacją zresztą cały cennik jest na stronie http://www.poradnia-flebologicza.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sorry mała lliterówka http://www.poradnia-flebologiczna.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje ci serdecznie za odp. i namiary, tez bede musiala się kiedyś wybrac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez jestem po pierwszym zabiegu u dr.boreckiej i jestem bardzo zadowolona mila taka normalna pierwszy zabieg 600zl jedna noga pozniej kolejny dwie nogi 800zl .super babka naprawde
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale jaki zabieg? skleroterapia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem po zabiegu już pół roku,wykonywałam go na dąbrowie wszystko na nfz gorąco polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
madzia-ale jaki dokładnie zabieg masz na myśli? operację chirurgiczną żylaków? ile czekałąś 'na termin' przyjęcia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr.andrzej franczak z gdyni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałem zabieg w kwietniu. Dobry specjalista to np. Piotr Konefka, ale np. również Jacek Konczalski jest ok - pomagał mojemu mężowi. To że pozytywny człowiek mniej istotne, bardziej chodzi o to, że faktycznie pomógł i problem jak dotąd nie wrócił. Jak długo miałyście spokój?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam, dobry lekarz. Jednak ciężko się do niego dostać, bo przyjeżdża do Polski co kilka miesięcy. I przyjmuje też w swissmedzie w Gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam jak tam dzisiaj nogi wyglądają po zabiegu czy żylaki wróciły /czy były one przed zabiegiem duże/ ponieważ też mam zamiar wybrać się na operację żylaków
Danuta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z dobrymi lekarzami może być ciężko. Wiadomo, każdy ci wykona dopplera, ale u niektórych lekarzy wszelkie umiejętności na tym się kończą. Zanim znajdziesz, może spróbuj naturalnych metod, jak na przykład krem w 100% naturalnych składników. Sama gdy szukałam metod na zwalczenie żylaków, trafiłam nw wiele pozytywnych opinii nt. kremu VARIVE. Myślę, że to na początek dobra alternatywa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dr Wojniłło. przyjmuje prywatnie w Pruszczu i chyba tez w Lifemedica w Gdańsku. Moja matka miala operacje na zylaki prywatnie w Kościerzynie w szpitalu u tego lekarza. Niestety drugą noge też musi zrobic ale w Trójmieście nigdzie nie dostaniesz sie na NFZ do chirurga naczyniowca. dramat. ale prywatnie to nie ma problemu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem po zabiegu usuwania żylaków. Miałam naprawdę zaawansowany stan i za pierwszym razem zabieg usunął jedynie połowę z nich. Boję się kolejnego zabiegu bo wiem, że jest on jednak niebezpieczny. Obawiam się skrzepu, który mógłby trafić do obiegu krwi a ostatecznie do serca. Wypróbowałam różne maści, kremy ale nigdy nie stosowałam żadnym preparatów w formie tabletek. Stosował ktoś Varicorin? Znalazłam takie info o nim: "Niewątpliwie, wpływ na sporą popularność Varicorin ma fakt, iż preparat ma gwarantować kompleksowe wsparcie. Jak przekonuje producent, środek ten: skutecznie walczy z żylakami i pajączkami, redukuje uczucie ciężkich nóg, wspomaga krążenie, eliminuje obrzęki kończyn, poprawia zdrowie całego układu krwionośnego, usuwa nadmiar wody z organizmu" (źródło: https://byc-zdrowym.pl/varicorin-suplement-diety-na-zylaki-cena-opinie-sklad/ ). Jest to ziołowy i naturalny preparat. Znacie jakiś inny, który możecie polecić? Jestem skłonna go zamówić ale może inny - sprawdzony przez was okaże się lepszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam konsultację ze specjalistą z ośrodka ProctoMed. Uzyskałam tam rzetelną i skuteczną pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Krótki stosunek (6 odpowiedzi)

Witam, tak jak w tytule, nie jestem zadowolony z długości swojego stosunku :/ Pierwsza gumkę...

Internetowa apteka - proszę o opinie. (60 odpowiedzi)

Dziewczyny czy robiłyście kiedyś zakupy w aptece internetowej Gemini ? Czy jesteście...

Paradontoza - obiawy (3 odpowiedzi)

Cześć. Od jakiegoś czasu rusza mi się jeden ząb. Z innymi jest wszystko ok ale tej jeden i to z...

do góry