Widok

Czy ktos bedzie mial slub na cisowej?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy bedzie mial ktos slub w licpu w koscilele pw. Przemienienia Panskiego?
chodzi o wystroj kosciola

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam ale we wrześniu...też zastanawiam się nad wystrojem, a o co konkretnie pytasz?? :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy chcialby ktos sie zlozyc na wystroj kosciola. a masz juz date slubu w koscile?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak mam 30 września, właśnie musze pójść do księdza i zanieść dokumenty i przy okazji spytac się o osobę strojącą kościół. A u was kto stroi i jaką macie koncepcję??? Widzieliscie wogóle jakis wystrój kościoła??? Jak z dywanem i krzesłami??? :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie my jeszczwe tez terminu nie mamy...... my bedziemy w grudiu dopiero w polsce i wtedy sie wszytsko ustali.....to zbierz troche informacji o wystroju....ja tak duzo bym nie chciala tylko zeby teroche kwiatow bylo i jakies male dekoracje na lawkach....wielkiego wystorju bym nie chciala tylko zeby fajna atmosfera byla:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaaa dopiero teraz zobaczylam ze macie w przyszlym roku :) ja myslałam o świeczkach i płatkach róż przy ławkach + małe świeczniki z kwiatkami z przodu przy klęczniku...ale co i jak to sie zorientuje jak juz do księdza pójdziemy :) pozdrowionka :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak co to zrob kilka zdjec jak bedzie to wygladlo i mi najwyzjj wkleisz co? a gdze macie wesle?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ze swiczkami to tez dobry pomysl....bedzie romantycznie hehe :) jak co to bede czekac na fotki:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdjęcia napewno po slubie bedą w relacji ;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kto ci bedzie dawal slub? o ile dobrze pojdzie to bym chciala ks. Marka (uczyl mnie religi) i mozlwie bedzie ze przyjedzie na moj slub tam z gdanska z tej nowej parafi :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałabym aby proboszcz świetny człowiek, z poczuciem humoru, zobaczymy :) Mnie uczył ks. Krzysztof Zdrojewski (udzielał komunii, przygotowywał do bierzmowania) ale juz dawno go nie ma w tej parafii. :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile cie wyszly wszytskie oplaty koscielne?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chwilowo 70 zł (50 zł i 20 zł za zapowiedzi w dwóch innych kościołach) ale chcemy dać 300 zł za ślub, 150 zł dla organisty i 150 zł dla skrzypaczki + ewentualnie strojenie kościoła max do 300 zł

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki bardzo za wszytskie wiadmosci jak co to bedziemy w kontakcie mailowym :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszzzz ;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Cisowa

Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza - kobieta przy ołtarzu (10 odpowiedzi)

Od chwili gdy w parafii pojawil sie nowy proboszcz przy oltarzu przed Msza zaczela sie krecic...

Zbożowa (9 odpowiedzi)

Położenie inwestycji w dzielnicy Cisowa daje możliwość komfortowego dojazdu z niej do centrum...

do góry