Widok

Czy ktoś idzie na rozmowę Drogeria Natura.

Witam czy jest ktoś kto został zaproszony na rozmowę w sprawie pracy w Drogerii Natura?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikt nie idzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podobnie jak z Rossmanem, ogłoszenia co chwilę, ale nikogo nie zapraszają - dziwne metody stosują! Pewnie mają swoich ludzi, a ogłoszenia tak dla formalności muszą dać i robią zainteresowanym wodę z mózgu, szkoda czasu dla takich!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pytam bo mnie właśnie zaprosili na rozmowę, otwierają nowy punkt w Centrum Kowale. Najniższa krajowa to kiepsko kilkaset złotych mniej niż w poprzedniej pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mówią, że z każdą zmiana stanowiska to zmiany na lepsze... CEŃ się Lili..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli co? Więcej niż 1100 na rękę nie mam szans wywalczyć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma szans- byłam na rozmowie i kierownik zarabia 1600zł na rękę - śmiech na sali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja sobie odpuściłam stwierdziłam, że szkoda czasu i kasy na bilet.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zzpgki.wordpress.com
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
no co ty, 1100 zł???! Na rękę? Kierownik 1600 zł? To mnie zaskoczyłaś teraz przepotężnie. Sądziłem, że jednak co jak co to Rossmann tam się jakoś liczy. A tu proszę, "lepiej" niż w biedronce (śmiech na sali). Ciekawe kiedy zejdą poniżej magicznego progu 1000 zł netto. Hah, a i pewnie ludziki jeszcze się po to schylą. Jak nisko trzeba upaść....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłam umówiona kiedyś na rozmowe w Drogerii Natura w gdyni.
Pani umówiła się ze mną w gemini , czekałam godzinę , ale nikt się nie zjawił ... a kiedy próbowałam się do owej pani dodzwonić - miała wyłączony telefon ... Stracony czas i pieniądze na dojazd ;/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedna z lepszych drogerii, urządzają wiele konkursów, niespodzianek, ostatnio wygrałam nawet konsultację z dietetykiem :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

potwierdzam, konsultacja za darmo, warto skorzystać, mi rozpisał dietę na 2 tygodnie, zalecił dużo owoców i warzyw i więcej zdrowej żywnosci, bo aż wstyd się przyznawać co jadłam do tej pory ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....

Hostessy (17 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy możecie polecić jakieś agencje gdzie można złapać dodatkową pracę np. jako...

SELGROS Gdańsk Osowa-czy warto? (11 odpowiedzi)

witam, na dniach mam rozmowe w SELGROS w Gdansku (stanowisko asystentka dr, nie kasa/hala etc)...

do góry