Widok

Własny biznes - jak się reklamować?

Temat dostępny też na forum:
Jak reklamować swój biznes w sieci? Bez obecności firmy w Internecie ciężko będzie zdobyć klienta, jakie formy promocji według Was mogą okazać się 100% skuteczne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znajomości - jedyna skuteczna forma. prędzej czy później pożre cię duży zus - no chyba że to nie działalność jednoosobowa?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak reklamować swój biznes w sieci? - znajomości ? jakie znajomości w sieci ? :) odpowiedziałeś mu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak - to jest właśnie odpowiedź - odpowiedziałem. jeśli nie rozumiesz odpowiedzi - nie brnij dalej - to tak jakbyś pytał jak się podcierać by rolka papieru się nigdy nie skończyła.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poczytaj w temacie linków sponsorowanych oraz pozycjonowania. Są firmy, które skutecznie zajmują się takimi działaniami. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Najlepszą reklama jest fachowość, rzetelne wykonywanie zleceń, uczciwość w biznesie i nie olewanie klienta. Reszta to dodatki. Pamiętaj stu zadowolonych klientów może dać Ci tą samą ilość nowych, ale jeden niezadowolony może Ci odebrać tysiąc.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niestety nie zawsze tak jest.
Strona wizytówka ew. sklep internetowy.

Pamiętaj, że pierwszą rzeczą jakiej ludzie (większość) szukają w internecie to cena ;) A potem opinie...

Nie musisz mieć żadnych znajomości ;)

Wystarczy za zrobienie i wypozycjonowanie strony - im bardziej popularna branża tym drożej wyjdzie, może też być to niemożliwe.

Załóż konto i napisz na priv to możemy konkretniej porozmawiać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja jestem zdania, że najważniejsza jest reklama w sieci, głównie pozycjonowanie i aktywność w mediach społecznościowych. Można wspomagać się też takimi działaniami jak wysyłka powiadomień sms, które usprawniają pracę szczególnie w przypadku prowadzenia sklepów internetowych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Uslugi wykonuje rzetelnie ceny w nizszych rejestrach- to pierwsza rzecz o ktora pyta klient ale czegos brak.
Jeżeli chodzi o wysyłkę wiadomości sms, warto przejrzeć sobie system serwersms.pl, ta platforma umożliwia takie działania. Znajdziecie tam również raporty dotyczące komunikacji sms, które firma prowadzi od 4 lat.
Marketing mobilny warto rozważyć, bo jest to niewątpliwie jeden z najszybszych sposóbów na to, aby dotrzeć w informacją do klientam. Poza tym inwestowałabym w reklamę internetową.
smsami można sobie skutecznie zaszkodzić... ludzie naprawdę mają dość zalewającego ich spamu z każdej strony.
Najlepiej powierzyć sprawę specjalistom, którzy nie będą Ci tu po łebkach rzucać frazami wyrwanymi z kosmosu, a opracują całą strategię dostosowaną do typu prowadzonej działalności i budżetu, jaki możesz przeznaczyć na promocję.
Z jednej strony tak. Z drugiej zatrudnienie agencji reklamowej do firmy jest sporym wydatkiem . Szczególne jeśli firma jest niewielka. Sam rozważałem coś takiego w przeszłości ale potem zorientowałem sie jaki mniej więcej będzie to koszt i postanowiłem z tego zrezygnować... Sam próbuję reklamować swój biznes.

Z własnego doświadczenia moge Wam napisać, że warto jest inwestować w gadżety reklamowe. Ludzie uwielbiają dostawać prezenty. Niedrogie sa na przykład długopisy z nadrukiem: http://www.polastudio.pl/oferta/gadzety-reklamowe/dlugopisy-reklamowe.html
Długopisy? To już chyba dawno nie działa, reklamę mam np w Trojmiasto pl, strona internetowa też jest, w google maps też jestem, skromna strona na FB też, google plus też - efekty jak na razie marne. Myślę, że to jednak branża niechodliwa. Czas robić coś innego.
Wypozycjonowana strona www
Media społecznościowe
Aktualizowane ogłoszeń na licznych portalach ogłoszeniowych np. na Trójmiasto.pl
Rejestracja w katalogach firm-licznych katalogach
Wysoka jakość usług=poczta pantoflowa
Reklama w radiu-wcale nie musi powalać ceną.
Wykonasz powyższe, to resztę sposobów wyłapiesz w sieci "przy okazji".
Internet to główne źródło pozyskiwania dla mojej firmy Klientów. Prowadzę gabinet kosmetyczny. Rozmawiałam z kilkoma firmami odnośnie pozycjonowania strony, reklam sponsorowanych AdWords. Większość firm obiecuje gruszki na wierzbie. Tylko jedna firma wydała się sensowna, bo mówiła nie to co chce usłyszeć ich potencjalny Klient. I to nie trójmiejska ,a z Elbląga. Pozycjonowanie to efekt dopiero po kilku miesiącach, aczkolwiek jest dużo bardziej skuteczne od linków. Na samym początku posiadam reklamę AdWords i jednocześnie firma pozycjonuje moją stronę. Z AdWords zdobywam Klientów, ale zdecydowanie więcej mam ich z pozycjonowania gdyż pozycje w Google mam co raz lepsze.

Pozycjonowanie to podstawa w sieci. Tu http://max-pozycjonowanie.pl/ masz wiele artykułów na ten temat - warto się z nimi zapoznać, a potem oddać w ręce specjalistów.

Zgadzam się, że istotą jest pozycjonowanie stron. Ja mogę tutaj podrzucić adres do http://www.premesso.pl/pozycjonowanie-czestochowa.html - nie tylko Częstochowa, więc można smiało uderzać :)

Żadna forma reklamy nie będize w 100% skuteczna. Tak jak tutaj piszą poprzednicy polecam skupić się na kilku rodzajach reklamy. Na pewno warto jest zainwestować we własną stronę internetową, ewentualnie wizytówkę na facebooku ponieważ wiele osob właśnie w sieci szuka usług. MOżesz ogłaszac się na portalach typu praca czy olx.
Pewną formą reklamy jest również zaoferowanie gadżetów reklamowych. Szczególnie,ze ludzie naprawdę sa łasi na wszelkiego rodzaju podarunki. Ciekawą opcja jest powerbank:
http://www.opengift.pl/power-banki,c-109.html
Ewentualnie w tańszej opcji kubeczek:
http://www.opengift.pl/kubek-ceramiczny-we-kc330-01-opengift,p-5770.html

WWW i pozycjonowanie - jest i nawet wysoko wyskakujemy 1-3 pozycja w zależności od słów kluczowych. Reklama w radiu 900 zł netto tydzień - nie wiem czy to tak tanio a ze względu na krótki okres emisji to pewnie niewielki efekt będzie, niestety nie sprzedaję Porsche za pół ceny, nowych lodówek po 5zł albo gołej baby - więc naród się nie rzuci na moje usługi. Ogłoszenia na portalach - ok ale tutaj i tak kluczowa jest niska cena, jak znowu za niska to podejrzana i nie dogodzisz.

Polecam pozycjonowanie, nawet pakiet ekonomiczny polegający na pozycjonowaniu strony na frazę lokalną tzw. długi ogon z nazwą osiedla w którym znajduje się firma daje duże rezultaty w postaci dużego stosunku kliknięć do wyświetleń. Więcej szczegółów: rmno1@orange.pl , oferuję darmowy okres próbny i darmową optymalizację strony pod wyszukiwarki.

A fakture dostane? Oglaszam przetarg ofert na pozycjonowanie

Firma premesso ma literówki na swojej stronie więc nie oddam się w ręce takich fachowców

Pracuję w firmie IT i dodatkowo jako freelancer. Odnośnie doświadczenia i form rozliczania z klientami proszę zapytać się na podany adres e-mail.
Jak Pani będzie zainteresowana to mogę dokonać darmowego audytu ON-SITE SEO między innymi pod względem optymalizacji treści na stronie na frazy kluczowe oraz audytu OFF-SITE SEO między innymi pod kątem analizy jakości linków przychodzących wpływających na pozycję w Google. Dokonam również oceny doboru fraz kluczowych jeśli strona jest lub była pozycjonowana.
Może się też zdarzyć, że strona już zajmuje lokalnie wysokie pozycje w Google na frazy związane z branżą między innymi ze względu na niską konkurencję i optymalizację treści na stronie oraz pozyskanie linków do strony naturalnie np. z forów branżowych. Często tak się dzieje w przypadku starych domen, które w sposób naturalny uzyskały duży autorytet.

To proszę biegnąć na priva i przeczytać email ode mnie

Ofert anonimowych nie przyjmuje.

Witam podaje mój kontakt FB - https://www.facebook.com/sylwia.menapemoskal
Bardzo prosze o kontakt - jestem zainteresowana zleceniem kampanii produktowej

A myśleliście też o pozycjonowaniu? Takie działania mogą pomóc w staniu się znanym i dzięki temu zyskamy nowych klientów. Dobra firma http://fabrykamarketingu.pl/ pomoże nam w rozreklamowaniu swojej firmy, Korzystacie z takiej pomocy?

Najlepszy sposób na reklamę to odpowiednio zbudowana strona internetowa, bezpośrednio trafiająca tematem i stylem do grupy odbiorców do których celujesz oraz prawidłowe jej wypozycjonowanie, bez którego widoczność w internecie będzie znikoma.
Projektujemy i tworzymy strony internetowe w Łodzi. Gwarantujemy dobre ceny i najnowsze rozwiązania. Rozwijaj swoją firmę i pokazuj się w internecie. Strona internetowa to kluczowy element w prowadzeniu i rozwijaniu każdego biznesu. Nie daj się wyprzedzić konkurencji. Zapraszamy do konsultacji https://premiumdigital.pl

Jezeli Szukacie pewnej pomocy to zapraszam do https://www.inseo.pl/

Do minimum ograniczamy poprawki i zmiany dzięki precyzyjnemu ustalaniu oczekiwań i prezentacji jak największej ilości prac w wersji on-line. Dzięki tej metodyce jesteśmy w stanie skrócić czas realizacji nawet o kilka tygodni.

Zapewniamy kompleksowe działania SEO, oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron www, pozycjonowanie sklepów i służymy wsparciem oraz radą zarówno małym serwisom, jak i dużym portalom oraz e-sklepom.

Zgadzam sie z moimi przedmowcami. Prowadzac biznes trzeba stawiac coraz mocniej na reklame bo jakby nie patrzec to konkurencja nie spi. Duzo tutaj zalezy od profilu dzialalnosci jaka sie zajmujemy oraz produktow czy tez uslug jakie chcemy sprzedawac. Po pierwsze trzeba miec przejrzysta strone internetowa na ktorej w kilka chwil mozna znalezc dostep do najwazniejszych informacji (patrzac z perspektywy klienta). W moich oczach to bardzo duzo swiadczy o samej firmie .. strona to taka wieksza wizytowka bez ktorej praktycznie nie istniejemy w sieci. Jesli chodzi o rozwiazania stricte marketingowe to mamy dosc duze pole do popisu. Jedyna bariera beda tutaj finanse jakie mozemy na nia przeznaczyc. Ja bardziej bylbym jednak za poszukaniem czegos co da najwieksze rezultaty, za rozsadne pieniadze. W tej kategorii najkorzystniej wypada marketing spolecznosciowy oparty o jakis serwis społecznościowy a tych jest przeciez kilka. Daje to mozliwosc dotarcia do o wiele wiekszej grupy potencjalnych odbiorcow niz ma to miejsce w tradycyjnych metodach. Zreszta kazdy z nas wie jak to wyglada w praktyce .. kto nie szukal rzeczy do kupienia w takich miejscach niech pierwszy rzuci kamieniem :)

Podstawą w tym przypadku powinna być według mnie dobrze wykonana strona www. Jest zrobienie możemy zlecić chociażby https://forum.trojmiasto.pl/Wlasny-biznes-jak-sie-reklamowac-t700962,1,33.html . W tym przypadku zyskamy nowoczesną witrynę, ciekawą zarówno jeżeli chodzi o grafikę, jak i treści, a także nowoczesną. Bez problemu będzie można ją otwierać na wszelkiego typu urządzeniach mobilnych.

Szczerze mówiąc, to posiadanie własnej firmy wcale nie jest łatwe. Trzeba wszystko ogarniać i dodam, ze nie zawsze jest różowo. Poza tym z ta reklamą. Na początek by w ogóle jakoś zaistnieć w internecie- dobrze jest założyć swoją taką wizytówkę google.Jak to zrobić , - bardzo dobrze opisuje artykuł https://www.proformat.pl/blog/jak-zalozyc-konto-google-moja-firma/

Wiadomo, że reklama jest najważniejsza w biznesie. Na co należy postawić dzisiaj, aby nasza reklama miała bardzo dobry efekt w postaci wzrostu sprzedaży?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Teraz najlepiej inwestować w marketing internetowy. U nas w firmie oddaliśmy to w ręce WMH z Warszawy i współpracujemy po prostu zdalnie. Całe social media nam prowadzą i tworzą e-wizerunek. O połowie rzeczy, które robią, bo to jest ''must-have'' zanim się tym zainteresowałem po podpisaniu umowy nie miałem pojęcia. Jednak dobrze mieć kogoś pod ręka kto się na tym zna, bo człowiek sam nie ogarnie tego, za szybko się wszystko zmienia.

Warto na samym początku biznesu pomyśleć o dobrej chwytliwej nazwie. Tak, żeby w branży budowlanej nie było to kolejny Marbud, w transportowej mirtrans itp. Lepiej postawić na coś bardziej unikatowej, fajnie przedstawiającego firmę - i to już samo w sobie będzie dobrą wizytówką i reklamą firmy.

Prosta sprawa, nie no śmieję się, ale sposobów jest naprawdę wiele. Od pozycjonowania, po reklamy bilboardowe. Później płatne reklamy Google czy na Facebooku aż po kubki reklamowe, notesy, długopisy czy torby reklamowe z nadrukiem ( https://spiroprint.pl/22-torby-reklamowe ). Jeśli chodzi o formę gadżetów to SpiroPrint jest godne polecenia. :D

Liczba sklepów internetowych stale rośnie, zatem konkurencja nie śpi. Dlatego, jeżeli chcemy, by nasz sklep budził większe zainteresowanie, konieczne trzeba wdrożyć odpowiednie metody mające wypromować stronę. Jak możemy zareklamować swój sklep internetowy, tego dowiecie się stąd, https://www.terminowafirma.pl/jak-wypromowac-sklep-internetowy-pozycjonowanie-strony-google-ads-social-media/ Dowiedźcie się, jak możecie wyróżnić się na tle konkurencji i zachęcić klientów do skorzystania z waszych usług.

Uważam że warto inwestować w różnego typu gadżety jakieś smycze, długopisy, teczki itp. A w poszukiwaniu ich wybieram się 13 lutego na targi reklamy i poligrafii pod warszawę. Jest tam mnóstwo wystawców więc coś ciekawego znajdę na pewno. A jak wiadomo każdy klient lubi dostawać darmowe gratisy :)

Najlepiej to postawić na zaufaną agencję SEO. Jak taką znaleźć? Na przykład w takim o rankingu: https://interaktywnie.com/biznes/newsy/biznes/agencje-seo-ranking-te-firmy-warto-zbrifowac-na-prowadzenie-dzialan-promocyjnych-w-google-259117

Wejdź w odpowiednią kategorię na https://gratka.pl/uslugi/huawei-p10-huawei-p10-lite-wymiana-szybki-wyswietlacza/oi/13401777 i dodaj ogłoszenie, tylko tak, aby dotyczyło Gdyni lub Gdańska. Całkiem dobry pomysł, jeśli jesteś np. kosmetyczką.

Internet to raz, dwa gratisy. Ludzie je uwielbiają. U mnie najlepiej przyjęły się napoje reklamowe. Zamawiam od ST Drink jakies kawy mrożone, wodę, soki i fajnie to wygląda, więc każdy po nie sięga.

Jaką wybrać reklamę, przy niskim budżecie i co możecie zrobić sami w temacie rozreklamowania firmy?
Polecam artykuły dostępne na blogu: https://grafikola.pl/blog/
- Zakładasz firmę i szukasz skutecznej reklamy?
- Jakie są strategie marketingowe i promocyjne dla małych firm?
- Jak zrobić ulotkę, która będzie dla Ciebie pracowała?
- Czy w dobie internetu, ulotki nadal się sprawdzają?
- Jak wypromować firmę w internecie?
- Jak stworzyć reklamę w internecie wizytówkę w Google Moja Firma?
Pozdrawiam

Inne tematy z forum Praca

kurs koparko ladowarki (43 odpowiedzi)

wie ktoś gdzie można zrobić dobrze kurs na koparko -ladowarkę w trojmieście? z gury dziekuje

Brak informacji o wynagrodzeniu (10 odpowiedzi)

Dla tych wszystkich którzy nie wiedzą co mają zrobić kiedy pracodawca nie podaje w ogłoszeniu...

CLAR SYSTEM (30 odpowiedzi)

Czy ktoś pracował w tej firmie ? jeśli tak to proszę o opinie

do góry