Widok

Czy ktos zna tego DJ??

Wesele Temat dostępny też na forum:
Czy ktos zna DJ o nazwisku Jagiełło?? Wdaje mi sie doś konkretny i fachowy, ale wole się upewnić. Dardzo proszę o odpowiedz. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja być może znam jak podasz imie to sie upewnie i wtedy ci coś napisze jeśli to będzie ten o którym myśle to polece Ci innego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja juz mam pewność ze go znam on ma na imie Sławek jezeli mu nie dasz kropli wodki to moze bedzie ok chociaz nie wypada no ale inaczej o 12 moze spac albo bedziecie slyszec przez mikrofon bełkot no ale twoje wesele rób jak uważasz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak te forum ma byc wiarygodne jak sie nawet pisze na DJ.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piotr moze Ty wiesz coś pozytywnego na temat DJ :):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej X! a byłes na jakims weselu gdzie grał??? czy na Twoim grał??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jakiego masz innego??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sluchaj nie bardzo mege zdradzic skad go znam bo on na tym forum bywa i nie chce zeby sie domyslil kto bo osobiscie bym nie radziala w sumie to twoje wesele ale z dobrego serca odradzam bo po co masz miec zepsuta impreze jednakze twoje ryzyko widzialam jak prowadzi impreze moge ci polecic dj ktorego mialam na swoim weselu ale troche mi niezrecznie zeby ktos nie posadził mnie o reklame czy szykany pana Slawka jezeli chcesz to odezwij sie a dam ci numer do dj tez konkretny i fachowy nie pije przede wszystkim robi fajne konkursy i oczepiny i bierze mniej bo 600 zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
X wyśli mi email fiva11@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry