Widok

Czy kupiliście już popcorn ?

Jeszcze nie ?! To biegnijcie szybko do sklepów, póki jeszcze są otwarte.
Bolszewicka władza właśnie je zamyka, bo podobno Polacy za dużo kupują. W niedziele.
Ale to nic.... szykuje się nam wesole przedstawienie. A bez popcornu to się nie da tego oglądać.

Otóż dwie drużyny bolszewickie będą się teraz naparzać kulkami. Ale nie ze śniegu, tylko z najprawdziwszej kupy.

Właśnie pierwszą gooownianą kulkę rzucił szef bolszewickiej bulwarówki propagandowej niejaki towarzysz Sakiewicz, trzymający się tam gdzie jest tylko dzięki powiązaniom towarzysko-partyjno-właścicielskim w nomenklaturowej spółce powstałej na gruzach RSW Prasa Książka Ruch.

Otóż towarzysz sakiewicz rzucił goownianą kulką w pana dude następującymi słowami :

„Co do Macierewicza, to sprawa jest dla mnie prosta: jeżeli prezydent doprowadzi do jego dymisji, nie zagłosuję na Andrzeja Dudę w żadnych wyborach, nawet gdyby jego miejsce miał zająć Tusk. Widzę jeszcze dla niego drogę odwrotu i nie chodzi o to, czy ma szanse w wyborach prezydenckich, bo moim zdaniem nie ma już żadnych.”

Gazeta Polska będzie wiec teraz głosować na Tuska.
Gazeta Polska zawsze pierwsza wyczuwała zmianę władzy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwaga natury technicznej: warto by od razu tematy polityczne wrzucać do odpowiedniego działu, skoro admini takowy utworzyli.
Ps. Przydałby się jeszcze jeden - spam - dla-wiadomo-kogo;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Adminie, poproszę o przerzucenie tego wątku do działu Polityka.

PS. Tak oto popcorn stał się narzędziem politycznym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wczoraj obejrzałem rozmowę na stacji TVN ,rozmówcami byli Witold Orłowski i Ireneusz Krzemiński.Ten drugi powiedział słowa których długo nie zapomnę nawet prowadzący rozmowę był w kontrze.Otóż powiedział że ku jego ogromnej rozpaczy Polska gospodarka rozwija się doskonale.Ja też lubię zakupy w niedzielę ale jak zamkną to zrobię w sobotę jaki problem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ups zapomniałem się podpisać Piotr1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kim dla was jest ktoś kto jest zrozpaczony że Polska gospodarka rozwija się świetnie?.i uwaga dla tych co lekceważą prezydenta nawet śp profesor Bartoszewski powiedział że "lekceważąc głowę państwa pluje w lustro, pluję w siebie". - Opluwam Polskę i Polaków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Drodzy Państwo,
Jeden granacik wrzucony do chlewika, a tyle radości !!!!

Zobaczmy jak się bolszewicy naparzają goowienkiem. W tym celu zapraszam na krótki przegląd prasy bolszewickiej.

Już wiemy gdzie to ZOMO stoi.
Tam gdzie Duda. Tak się teraz mówi na mieście.
image

Bolszewicy oddają bolszewikom medale, bo przyjęli je z niegodnych rąk.
image

Niektórzy staja w sytuacji wyboru i dochodzą do prawidłowych wniosków
#na Dudę już nie zagłosuję
(To zupełnie tak jak ja, Skydiver)
image

Gdy nie wiadomo o co chodzi, to zawsze muszą być służby i lewactwo.
Dla niektórych jedyna pewna rzecz na tym świecie.
Bez nich taka unijna szmata nie miałaby jak żyć.
image

Będzie teraz tez alternatywna kontr-miesięcznica, prosmolenska ale antykaczynska.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jakiś Walentynowicz (ktoś wie kto to ?) do pana dudy :
„Żądam od Pana, aby nie przemawiał Pan na VIII rocznicy Katastrofy Smoleńskiej, gdyż w mojej opinii nie jest Pan godzien tego zaszczytu.”

Temu człowiekowi zdaje się chodzi o to, ze duda nie zdegradował Jaruzelskiego i Hermaszewskiego.
Komu popcorn ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Walenty Nowicz, to jeden z beneficjentów nie kończącej katastrofy. Co jego babcia miała na myśli i co by chciała, itd. Można na tym "jechać" kilkanaście lat, podobnie jak Norbi z " kobiety są gorące". Nic mnie bardziej ostatnio nie cieszy, jak pękający niczym lód na jeziorze, obraz polskiej prawicy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak miło patrzeć, gdy sondaże spadają a bolszewiki naparzają się goooownianymi kulkami.

Suski 2020, zwany Carycą powiedział, że nie odda w wyborach głosu na doooodę, co nikogo nie powinno dziwić, bo perukarze zwykle mają rozdęte ego i głosują na siebie.

„Sądzę, że prezydent zrobił krok w kierunku, przynajmniej z jego punktu widzenia, elektoratu lewicowo-postkomunistycznego, tych, którzy służyli Rosji”.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/marek-suski-prezydent-mojego-glosu-juz-nie-ma/3lk526t

To zdanie Suskiego śmieszy mnie tym bardziej, ze pada z ust wiernego funkcjonariusza partii, która w pełni reprezentuje w Polsce interesy Federacji Rosyjskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bolszewiki zdecydowały, że uwalą inicjatywę dudy w sprawie referendum konstytucyjnego.
Widząc nadchodzącą porażkę ewentualnego referendum i nie dysponując większością konstytucyjną woleli poddać sprawę bez walki.
Śmiesznie jest oglądać, gdy tak się naparzają gooownianymi kulkami.

Wyobraźcie sobie jednak, ze ktoś, kto na codzień zajmuje się kradzieżą i grozi mu wyrok, wychodzi na ulice aby zbierać podpisy w sprawie zmiany Kodeksu Karnego.
Wyobraźcie sobie teraz, ze ktoś kto w nocy gwałci Konstytucję i stanie przed Trybunałem Stanu, dziś pyta, czy jesteś za jej zmianą.

W historii wielokrotnie zdarzało się, ze znajdowali się tacy, którym nie w smak było to, ze Polska ma dobrą Konstytucję.
Tak jest i teraz.

PiS - Targowica 1792 - Pamiętamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Polityka

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

Poradnik eko-polityczny (7 odpowiedzi)

W związku z faktem, że władzę przejęli prawdziwi fachowcy, tacy jak Szczerba i Joński, trzeba...

Koniec ery Kaczyńskiego i jego świty (7 odpowiedzi)

Podwyżki emerytur i rent to kpina i wstyd chętnie bym oddał to pis w buty

do góry