Widok

Czy mężczyźni mogą chodzić w spódnicy?

Tu i ówdzie kreatorzy mody zachęcają mężczyzn do założenia spódnicy. Chodzi o spódnicę szytą dla mężczyzn lub unisex. Co o tym sądzicie?
Wg mnie spódnica może być bardzo wygodna i do tego nie przegrzewa się krocza w upalne dni. Jedyny problem to golenie nóg. Rajstopy męskie, bo takie już są, mogą być bardziej funkcyjne niż niebieski ciężki dżins.
Kobiety w latach 30 założyły spodnie i tragedii nie było. Nikt nie mówi dzisiaj, że kobieta w spodniach jest transwestytą czy mężczyzną.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Heja :)
Nie było już takiego wątku?
W każdym razie, dla mnie, osobiście, niech sobie każdy chodzi w czym chce.
Nie mam nic przeciwko spódnicom dla facetów.
Śmiało wkładaj spódnicę Zorro.
Ps
Preferowałabym slipki pod spódnicą zamiast bokserek.
Ogólnie slipki.
W zasadzie to myśl o facecie w spódnicy, pod którą ma slipki, robi mi mocno dobrze :]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nawet powinni.
Spódnice są dużo zdrowsze a także sprzyjają higienie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Córka Cottona Worlda ma awersję. Powiedziała, że ile razy facet zdejmie spodnie to widzi na jego slipach nazwisko ojca, co odbiera jej chęć na igraszki. Więc ten tego ... wszystkiego najlepszego w Nowym.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serio? Naprawde jest gdzieś gosciu co się nazywa Świat Bawelniany? To zart, co nie? Sorry, jestem po tym co lukrecje też dopadlo i słabo myślę. Spokojnie można tę historię opowiedziec używając Kalvina Cleina, wtedy nie będzie żartu w żarcie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

To już było, w "Powrocie do przyszłości" :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szkockie kilty sa super praktyczne i wygodne. Nosi się je bez gaci. Tak slyszalem i tak chodzilem na inscenizacjach, ale nie wiem, na ile ten mit nie jest przefiltrowany przez fantazje literackie i filmowe. W każdym razie Gibson ma w Bravehearcie granatowe slipki i jest to uznawane za wpadke filmowa oraz budzi drwiny.
Robienie "jedynki" i "dwojki" w kilcie bez slipek to jest szał niebieskich ciał i poezja.
Natomiast to, o czym jest wątek to zalatuje genderyzmem, który jest wbrew porządkowi naturalnemu i elementarnemu rozsądkowi. Dziewczyny uprawiajace sport zaczynają mieć dosyć facetow definiujacych się jako kobiety, a jest to tylko wierzchołek góry lodowej,
Tak że nie ma prostej odpowiedzi. Jeśli bez ideologii to mogą, a jeśli ma to być podszyte ideologią to nie powinno się tego promować
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kobiety chodzą w spodniach i gdzieś mają genderyzm. Nawet jest taki rodzaj mody damskiej "chłopszczyzna", gdzie babki zakładają typowo męskie ciuchy.
Poza tym z ciuchami sportowymi to jest tak, że jakby 20 lat temu ktoś pobiegł w obcisłym dresie to by powiedzieli że biega w kalesonach lub getrach żony. Dziś tego typu ubiór jest standardem i nikt nie mówi o genderyźmiem.
Najciekawsze jest to, że najwięcej o homoseksualistach i genderyźmie mówią osoby, które na co dzień chodzą w kieckach (sutannach).
Nie znam facetów definiujących się jako kobiety, a zwłaszcza takich którzy regularnie uprawiają sport. Znam za to mężczyzn, którzy po pierwszym przypakowaniu na siłowni dla podkreślenia swojej męskości (widocznie boją się, że ktoś jej nie zauważy) tatuują się tu i ówdzie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

No patrz pan. To prawie jak zorro. Nie męcz już. Bez odbioru
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

To nie czytaj.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Hm... mam gdzieś pamiątkowe fotki z pracy. Na zdjęciu ja - olbrzymka na standardy PL i para Szkotów. Ona wyższa ode mnie o głowę i On, w kilcie, nogi nieogolone, potężny, męski. Wyglądam przy nich, jak jakiś krasnal :).
Przystojni, radośni, zajefajni ludzie! Oboje bardzo seksi i pozytywni. Pamiętam, że żartowaliśmy na temat tego czy On ma pod kiltem galoty ha ha ha

Zorro, dawaj z tą kiecką. Jak widzę te portki z krokiem do kolan to zawsze mam żal, że tyłka dobrze nie widać, w ruchu (jeansy są boskie pod tym względem) i boję się, że jak zaczną nas gonić to ten co ma krok w kolanach, daleko nie ucieknie ;)

Ps
MtF, ja zakładam, że jeśli już coś pod spódnicę to slipki... a la stringi mogą być ha ha Czy bokserki mają sens? Zwłaszcza luźne w udzie? :]
NO chyba, że ktoś paraduje bezustannie w sytuacji "Dzień dobry kochanie, niech i tobie stanie" :]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Po prostu od małego uczy się nas, w kulturze zachodniej, że mężczyzna musi chodzić w spodniach, ponieważ spódnica jest typowym damskim ubiorem. Ale przecież tak nie było zawsze. Spodnie, czyli tzw. nogawice, pojawiły się dopiero po najeździe Mongolskim na Europę. Były noszone przez jeźdźców. Popularność spodni zwiększyła się w XIX wieku podczas rewolucji przemysłowej. Spodnie są po prostu wygodne i bardziej praktyczne w pracy. Wcześniej mężczyźni nosili sutannę lub coś na wzór getrów lub rajstop.
Dżins został wymyślony 150 lat temu jako materiał na spodnie robocze, szyty z płótna do namiotów i żagli.
Cechą charakterystyczną mody męskiej jest praktyczność ubioru. Kobiety lubią zdobienia, zbędne z punktu widzenia mężczyzny ozdoby. Również one zauważyły, że spodnie są wygodne i można w nich wyglądać atrakcyjnie. Pierwsze próby transferu spodni do mody damskiej nastąpiły po I wojnie światowej jako część emancypacji kobiet. Spodnie były i są po części symbolem męskiej dominacji i siły.
W drugą stronę to nie zadziałało ponieważ: spódnica jest kojarzona z damską słabością, mężczyźni są wzrokowcami i ubieranie się jak "kobieta" było by odbierane jako homoseksualizm. Poza tym masowa kultura promuje mężczyznę w spodniach jako symbol macho. Do tego siłownia, tatuaż i wygląda się jak bohater z filmu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zorro, już Ci przyklepałam tę spódnicę.
Mnie wszystko pasuje/ nic nie przeszkadza.
Ubieraj się w co chcesz :)
Ps
"Bohater z filmu"? :]
Zrobiłeś mi popołudnie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lukrecja, ale ja nie pytam się o Twoją zgodę. Nakreślam temat do szerszej dyskusji, Chodzi o to, aby wyjść poza utarte schematy myślenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zorro, o czym tu dyskutować? :)
Natury nie oszukasz.
Boski tyłek, męski, najlepiej prezentuje się w dopasowanych jeansach. Ozdoby i tatuaże mnie nie interesują.
Ja już piłam kawę z facetem, który miał biust i spódnicę więc chyba wychodzę poza utarte schematy (?)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakiej q.. yskusji, skoro ucinasz ją stwierdzeniem "nie czytaj"?
W pierwszym wpisie robisz afirmację spódnicy, jako niezwykle wygodnej. Teraz podkreślasz wygodę spodni.
Sam również podkreślasz, ze w naszej kulturze męskim okryciem podwozia są spodnie a nie spódnica.
Tak. Własnie tak jest. I co z tego, że w innych kulturach czy innych czasach mężczyźni nosili wyroby spódnicopodobne?
Masz ochotę, to se w spódnicach chodź. Nikt ci przeciez tego nie zabrania. A na to, czy będziesz przy tym wywoływał zrozumienie, jak Szkot z kobzą, czy uśmiech politowania, jak ci*ta, bez zmiany norm obyczajowych i kulturowych wpływu nie masz. Na szczęście.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

"Nie czytaj" dotyczyło wypowiedzi, która zabraniała dalszej rozmowy. Proszę o czytanie z zrozumieniem.

Zadaniem tego forum jest rozmowa na dany temat, a nie oczekiwanie na czyjeś pozwolenie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No nie przesadzaj Zorro :)
Nie bądź taki spięty.
Czy Twój wątek to efekt wczorajszego występu Michała Szpaka? :)
Tzw. "Sztuce" wiele ujdzie!
Osobiście, uwielbiam grupy męskie tancerzy, którzy opanowali taniec w szpilkach "kobiecych".
Na ulicy jednak oko mi leci za f a c e t a m i w spodniach ;)

Ps
Twój wątek jest bardzo interesujący.
Sprawia mi ogromna radość czytanie wpisów Panów, którzy jednak noszą spodnie :]
Dziękuję :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

> Jedyny problem to golenie nóg.

Nie bardzo widzę związek ze spódnicą.
Skoro podkreślasz walory utylitarno-sanitarne spódnic dla faceta, to co robią w wątku rajstopy?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tia... :], czując co się kroi, oddalę się ...
Panowie pozwolą :]]]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sky : czy Ty już balujesz ? Tam życzenia integralności cielesnej, tutaj entuzjazm dla facetów w spodnicach?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko patrzeć, gdy jakiś "miękki" zapyta o opinię na temat noszenia przez facetów tamponow. To też jest higieniczne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na razie baluję wewnętrznie, to znaczy przeprowadzam głęboką diagnozę medytacyjną mijającego roku.
Po tej introwertycznej balandze oraz odpowiedniej dawce ruchu będę gotowy by w pokorze przywitać Nowy Rok.

Uważam, ze czasy które są przed nami będą bezkompromisowe.
Zwyciężą ci, którzy w sposób bezkompromisowy będą w stanie głosić swoje racje bez oglądania się na poprawność.
Myśle sobie, ze spódnice nie krępowałyby ruchów, poza tym możnaby z paniami się wymieniać opiniami na tematy, które są dziś dla nas obce.

Jak na razie same plusy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

"Zwyciężą ci, którzy w sposób bezkompromisowy będą w stanie głosić swoje racje bez oglądania się na poprawność."

Czyli jak napiszę że uważam że facet w kiecce to cio*a to będzie bezkompromisowe głoszenie swoich racji bez oglądania się na poprawność polityczną?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

>Czyli jak napiszę że uważam że facet w kiecce to cio*a to będzie bezkompromisowe głoszenie swoich racji bez oglądania się na poprawność polityczną?

Jak napiszesz, że tak uważasz to po prostu napisz i głoś to w sposób bezkompromisowy, a nie pytaj się jak jakaś cio*a.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Hydepark

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...

Macie jakieś doświadczenie z zarządcami nieruchomości w Trójmieście? (3 odpowiedzi)

Macie jakieś doświadczenie z zarządcami nieruchomości w Trójmieście? Jeśli możecie coś pod tym...

muza na dziś (769 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

do góry