Widok

Czy należy obawiać się hospitalizowania w przypadku depresji?

Przytłaczające problemy codziennego życia, ogólna niemoc, sięganie po alkohol,skrajne wyczerpanie nerwowe.Nie było wyjscia. Trafiłam do dr. Piotra Sowińskiego z polecenia. Diagnoza- depresja. Pan doktor zalecił pobyt w szpitalu. Zaufałam. Byłam 9 tygodni hospitalizowana. Wróciłam do domu na święta, teraz czuje się świetnie, normalnie funkcjonuję i to dzięki panu doktorowi. Pozdrawiam i polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie obawiałam się hospitalizacji. Byłam w takim stadium choroby, że wręcz było to nieodzownym elementem skutecznego leczenia mojej depresji. Mój psychiatra dr. Sowiński bardzo mądrze nakierował mnie do pobytu w szpitalu, tam tez miałam bardzo dobrą opiekę. Uważam, że podjęłam słuszną decyzję, bo mój stan uległ znacznej poprawie, a to zawdzięczam dr. Sowińskiemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podobnie jak moja poprzedniczka też trafiłam w związku z uzależnieniem do zakładu zamkniętego na leczenie. Tak doradził mi pan dr. P. Sowiński i z perspektywy dnia dzisiejszego wiem, że to była najlepsza decyzja, jaką podjęłam od lat. Nie należy się obawiać, jeżeli ma się taką opiekę i wsparcie, jaką daje lekarz budzący nasze zaufanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry