Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dzięki niemu spię spokojnie! wątek zamknięty Przez wiele lat zmagałam się różnymi zaburzeniami snu, w tym ciężką...
~Ewa Ł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 stycznia 2019

Wizyta wątek zamknięty Byłem pierwszy raz u pana doktora, ale mogę ocenić bardzo pozytywnie wizytę i...
~MarcinG
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 czerwca 2018

Potrzebuję pomocy dla córki - zaburzenia osobowości wątek zamknięty Potrzebuję dla mojej córki dobrego, sprawdzonego specjalisty psychologa lub...
~Helena60
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Czy należy obawiać się hospitalizowania w przypadku depresji? wątek zamknięty Przytłaczające problemy codziennego życia, ogólna niemoc, sięganie po...
~JankaPachol
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 stycznia 2018

Schizofrenia wątek zamknięty Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem do choroby mojego syna. Dla mnie...
~Szania W
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 stycznia 2018

Bardzo dobry specjalista wątek zamknięty Zaawansowana nerwica natręctw zniszczyła mi życie. Zaczęły się pojawiać nowe...
~Marcin
26

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 stycznia 2016

Życie z borderline wątek zamknięty Moje życie z borderline jest ciężkie, niewątpliwie ciekawe ale trudne. Przez...
~sa Sanka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 grudnia 2017

dziekuje wątek zamknięty Bylam bliska smierci... uzaleznienie od leków a nawet heroiny, a do tego...
~Darjjja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 listopada 2017

polecam wątek zamknięty Bardzo dobry psychiatra, który zna się na rzeczy. Pomógł mi w czasie gdzie...
~Andreas
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2017

Specjalista psycholog wątek zamknięty Ciężko było mi podnieść się po stracie bliskiej osoby, Pan doktor Sowiński...
~Albert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lutego 2017

Świetny psycholog - zdecydowanie polecam wątek zamknięty Dr Piotr Sowiński to świetny psycholog, który na prawdę chce i wie jak pomóc...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

Bardzo dobry psycholog wątek zamknięty Świetny psycholog i fantastyczny chłowiek. Warto się do niego wybrać, bo...
~korek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 grudnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry