Widok

Czy nowy dom jest idealny?

Dużo czytam o nowych domach i wydaje się, że ludzie zawsze mają wiele skarg na wykonawców w ciągu następnych 10 lat, że nie robią tego czy owego dobrze. Wygląda na to, że właściciele domów nie chcą wydawać ani grosza z własnych dolarów na rozwiązywanie drobnych problemów w kolejnych latach.

Czy kontrahenci zazwyczaj otrzymują więcej skarg od ludzi, którzy zasadniczo żyją od wypłaty do wypłaty, aby spłacić kredyt hipoteczny, w porównaniu z osobami, które mają rzeczywiste dolary?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem zdania, że nieruchomości najlepiej szukać z pomocą biura takiego jak to https://remaxcapital.pl/luksusowe-domy-warszawa Mają szeroką ofertę domów, apartamentów, mmieszkań i lokali w Warszawie oraz okolicach. Pomagają też przy wwszelkich formalnościach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wszystko ma swoje plusy i minusy. Kupując stary dom też trzeba się liczyć z niespodziankami. Ja skorzystałem z usług rzeczoznawcy budowlanego z https://www.mpexpertbud.pl/ i wyszło że jest kilka niespodzianek. Ale ostatecznie i tak chyba wole starsze domy, takie z duszą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jakie macie zdanie na temat obecnych cen materiałów budowlanych?

pomoc drogowa Lublin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Im lepsze drzwi, tym większa oszczędność energii, ale też w domu będzie ciszej. Warto sprawdzić wymagania Czystego Powietrza, bo na drzwi można dostać dofinansowanie. Np. wymogi programu spełniają drzwi stalowe KMT Supertherm90. Są ciche, ciepłe, solidne, nie opuszczają się na zawiasach. Do tego dostępne w dużej palecie kolorystycznej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam tradycyjny klinkier i nie narzekam. Praktyczny materiał. Nie polecam natomiast elastycznych okładzin. Szybko się niszczą. Do tego jest problem z układaniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiem Ci, że bez względu na to, czy kupujesz dom od dewelopera czy budujesz go sama, nigdy Twój dom nie będzie idealny. Bo to po prostu nie jest realne i chyba po prostu trzeba się z tym pogodzić ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Przeprowadzka (5 odpowiedzi)

Może ktoś z Was korzystał z firm zajmujących się przeprowadzkami i ma doświadczenie w tym...

jakie drzwi ? (27 odpowiedzi)

Drzwi zakupione za około 500zł w markecie mimo, że mają nazwę wzmacniane to całkowicie nie...

Przeprowadzki (41 odpowiedzi)

Witam, niedawno potrzebowałam sprawnie i szybko przeprowadzić się z Krakowa do Warszawy....

do góry