Widok

Czy płukanki do silnika są bezpieczne i jaką najlepiej wybrać?

Ja to jest z płukankami? Warto stosować czy nie? Z tego co wiem zdania są podzielone
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Różnie mówią. Ja np zastosowałem płyn do czyszczenia wtryskiwaczy paliwa z firmy Tec i jestem zadowolony. Wiem, że mają różne produkty i dosyć dobrą opinię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teca to i ja używam bo to już sprawdzony preparat. Jakość super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja stosuję w motocyklu i jestem zadowolony. Po płukance polecam zrobić 2x wymianę oleju (najpierw zalać budżetowym oczywście z odp. parametrami pod silnik, rozgrzać przejechać się i wymienić na docelowy - ten budżetowy wypłucze większość syfu rozpuszczonego przez płukankę). Raz zdarzyło mi się zalać motocykl dieslem (nie pytajcie duże rozkojarzenie sytuacyjne :D ) i użyłem wtedy płukanki do wtrysków paliwa - wszystko działa bez problemu przez 4 lata. Potem pro forma wymieniłem filtra paliwa (tak na wszelki wypadek).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto stosować najlepiej regularnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak się stosuje regularnie to najlepsze efekty są
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja dolewam i polecam Tec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja ostatnio też teca użyłem i jest w porządku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

są bezpieczne tylko trzeba umieć zastosować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

JAKIEJ MARKI AUTO POLECACIE KUPIĆ???? (146 odpowiedzi)

witam chcę kupić auto jakie jesteście w stanie polecić ? mam wymagania chcę aby auto miało...

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

Ubezpieczenie samochodu (25 odpowiedzi)

Sprawa jest nastepujaca mam stare auto ktore chce zezlomowac, skonczylo sie w nim ubezpieczenie,...

do góry