Widok

Czy powinienem wymienić podłogę z twardego drewna na laminat?

Nasz dom ma trochę dziwny układ. Nasza kuchnia i jadalnia znajdują się na jednym końcu z korytarzem 10Lx4W prowadzącym do naszego salonu. Chcę umieścić przesuwane drzwi do stodoły na końcu korytarza, który łączy się z salonem i sprawić, że będzie to bardziej własna przestrzeń. Pomalowałabym salon na własny kolor i oddzieliłabym go od kuchni/jadalni/przedpokoju.

Moje pytanie brzmi: od tej chwili mamy drewniane podłogi w naszym salonie i przedpokoju, a inne podłogi w kuchni/jadalni. Kiedy przerabiam podłogę w kuchni, czy powinienem zabrać drewno liściaste z korytarza i dopasować je.. (moim zdaniem stworzyłoby to lepszy flow), czy pozostawić droższe drewno liściaste na korytarzu? (Mój argument z MIL po co podnosić droższą podłogę i zastąpić ją laminatem?)

Opinie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nasz dom ma trochę dziwny układ. Nasza kuchnia i jadalnia znajdują się na jednym końcu z korytarzem 10Lx4W prowadzącym do naszego salonu. Chcę umieścić przesuwane drzwi do stodoły na końcu korytarza, który łączy się z salonem i sprawić, że będzie to bardziej własna przestrzeń. Pomalowałabym salon na własny kolor i oddzieliłabym go od kuchni/jadalni/przedpokoju.

Moje pytanie brzmi: od tej chwili mamy drewniane podłogi w naszym salonie i przedpokoju, a inne podłogi w kuchni/jadalni. Kiedy przerabiam podłogę w kuchni, czy powinienem zabrać drewno liściaste z korytarza i dopasować je.. (moim zdaniem stworzyłoby to lepszy flow), czy pozostawić droższe drewno liściaste na korytarzu? (Mój argument z MIL po co podnosić droższą podłogę i zastąpić ją laminatem?)
https://tweakbox.mobi/ https://tutuappx.com/
Opinie?

I got this,...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Remont - porady

Pytanie dotyczące planowania remontu domu (3 odpowiedzi)

Jesteśmy w fazie remontu domu opartego na pomysłach na serwetce (północne Toronto, bliźniak z lat...

Jaka podłoga do mieszkania? (47 odpowiedzi)

Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę wybrać. Opcji jest...

Jakie dzrwi, aby rozwiązać problem hałasu z klatki? (3 odpowiedzi)

jak w temacie, mieszkanie w bloku na gdańskiej żabiance, problemem są głośne klatki i głośno...

do góry