Widok

Czy przed aptekami wciąż są takie dantejskie kolejki?

Czy już trochę się uspokoiło. Muszę skoczyć jeszcze po dwa specyfiki i nie chciałbym stać w dłuuugiej kolejce (również ze względu na bezpieczeństwo antykoronawirusowe).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To sam sobie odpowiem. Byłem koło 19stej (specjalnie, by ograniczyć kontakt). Pusto, poza mną była jeszcze jedna klientka. Natomiast gorzej, że pomimo, że ktomalek pokazywał dostępność leków, to nie udało mi się zrealizować recept - leków brak i generalnie jest słabo z dostępnością niektórych pozycji, a ponoć ktomalek jest ostatnio słabo aktualizowane, eh.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktomalek kłamie. Dawno się o tym przekonałem. Zalecają dzwonić do apteki, ale rzadko kiedy ktoś odbiera telefon. W jakiejkolwiek aptece. To w zasadzie norma ;)
Kolejki do aptek już od ładnych paru dni są niewielkie albo żadne. Zapobiegliwi obkupili się wcześniej.
Mozesz napisać, z jakim konkretnie lekiem masz problem?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koronawirus

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

do góry