Widok

Czy słyszeli już Państwo o gimnazjum katolickim na Morenie?

Witam wszystkich,

Chciałbym sie zapytać czy może juz ktoś z Państwa słyszał o gimnazjum katolickim na Morenie przy parafii Bożego Ciała? Czy ktoś wie coś więcej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chcesz by twoje dziecko było normalne i wyrosło na normalnego człowieka?

To wyślij je do zwykłego gimnazjum.

W średniej sie zapytają gdzie chodziłeś do szkoły? A ono odpowie "do katolickiego" - wstyd w tych czasach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ale podobno mają małe klasy, a ja nie chcę, żeby moje dziecko zgubiło się w tłumie. Nie wiem jak z kadrą w tej szkole. Za co warto zapłacić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się, takie gimnazjum warto sprawdzić, bo dzisiaj dobra kadra+małe klasy to tylko plus dla dziecka. Oczywiście warto podpytać czy szkoła nie przegina za bardzo z "kościelnym" charakterem placówki. Ale posądzenia o obciach nie bałabym się.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki, ale czy już ktoś coś mówił o tej szkole? Mają tam też liceum, które już działa dłużej. Pewnie mają jakąś opinię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja chodziłem do normalne publicznej szkoły gdzie bylo duzo osob i nie żałuje...

Dzięki temu mam teraz sporo znajomych, a nie tylko grupkę.

Znajomy chodził tam do liceum zaocznego - frekwencja sie nie liczyła, tylko egzaminy mial przynosic na termin. Nic więcej.

Jestem z rocznika ktory teraz studiuje i pozólcie ze wiem więcej od rodzica, czy to obciach chodzic do szkoly katolickiej czy nie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A co do zagubienia w tłumie...

Nie przesadzajmy, jak chodzilem do gim 27 to były klasy od A do D i każdą osobe ze wszystkich klas znałem, byly organizowane turnieje między szkolne, wycieczki... Jednym slowem integracja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak czy inaczej, to znaczy, że nic o szkole nie wiadomo? Ani o I Gdańskim Liceum Katolickim, ani o nowopowstającym przy tymże liceum gimnazjum? Przed kościołem wiszą banery o naborze. Jeśli ktoś coś wie o tej szkole, to proszę o info.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoly św. Wojciecha na Morenie są najlepsze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Morena

Gdzie kupić mieszkanie?? (31 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

Wzgórze Hoplity (5 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje u zbiegu ulic Kartuskiej i Myśliwskiej - w dobrze skomunikowanym miejscu, w...

Leśna Dolina (20 odpowiedzi)

Lokalizacja osiedla Leśna Dolina pośród drzew i w bliskiej odległości od Parku Krajobrazowego...

do góry