Widok

Czy to normalne, że mi sie podoba jak obcy przytstojniacy bzykają moją dziewczynę?

Jestem przystojny, wykształcony i dobrze sobie radze finansowo, potencjalnie mogę mieć każdą dziewczynę bo się podobam kobietom ... wiec nie mam żadnych problemów czy kompleksów ale od kiedy jestem z obecną dziewczyną, która jest we mnie zapatrzona i bardzo mną zauroczona to po prostu ją kompletnie zdominowałem i ona jest mi posłuszna i uległa aż do tego stopnia że zaczęła wykonywać co zechciałem i tak doszło do sytuacji że bzykają ją obcy faceci na moich oczach i ona to posłusznie wykonuje... ale tak ostatnio mam dylematy czy to normalne??? Jak to oceniacie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

:]
"Złapał Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma..."
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam 28 lat, lubię starszych facetów a nikt nie jest zainteresowany?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zatem się odezwij pitbialk@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie mają różne fantazje. Mniej lub bardziej urozmaicone. Dla mnie nie jest to dziwne, a wręcz przeciwnie, bawcie się jak chcecie o ile Was to kręci. Ja mam kogoś na boku i robimy takie rzeczy, o które nikt by mnie nie podejrzewał, a czuje ogromną satysfakcję po takim spotkaniu. Także nie, nie jest to dziwne:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Masz kogoś na boku? To już jest dziwne co najmniej.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
ludzie przecież widać wyraźnie to są wymyślone brednie aby prowokować.... znany jesteś "sewerynku" z pisania takich bredni, jesteś zwykłym prowokatorem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skończ wypisywać bzdury marny prowokatorze.
Ludzie mają dosyć wiele własnych bardziej skomplikowanych problemów niż jakieś wynaturzenia, lub wręcz zwykłe zezwierzęcenie i moralny upadek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Towarzyskie

Portale randkowe-opinia. (96 odpowiedzi)

Jakie jest Wasze zdanie, opinia o tego typu portalach, których ostatnio przybywa, jak grzybów po...

Jak poderwać dziewczynę. (58 odpowiedzi)

Witam, Mam 20lat i jak do tej pory nie mam dziewczyny. Nie chciał bym zostać starym kawalerem....

Feromony na pierwszej randce (48 odpowiedzi)

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się...

do góry