Widok

Czy używacie wibratora?

pytanie postawione powyzej dotyczy kobiet ! napiscie tez czy wasz facet o ty wiedzial a jezeli nie to jak jemu o tym powiedzialysie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kochanek doskonały wie wszystko o Kobiecie. Nawet to kiedy wprowadzić do gry wibrator i doprowadzić do poziomu zabawy, w którym Kobieta osiąga słodko-gorzki etap euforii, olśnienia i pełnej akceptacji oczywistości, że tego typu zabawki, nie są obojgu do niczego potrzebne, a jedynym źródłem pełnej satysfakcji jest jedność umysłu, duszy i ciała.
Polecam skipnąć te bzdety na rzecz wyższych poziomów gry, między skrajnościami natury ludzkiej. Mniam :)
Ps
Wywal to gawno. Znajdź Faceta, który wzrokiem, głosem, gestem, zapachem, słowem... tak zerżnie ci umysł, że będziesz wracała po więcej, a orgazmów będziesz dostawała od kilkuminutowej rozmowy przez telefon... krótkiego smsa czy wymiany spojrzeń w kościelnej ławie ha ha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

O... proszę. Szpilki (1975 rok). I już stymuluje mi odpowiednie ośrodki w mózgu. Mięśnie twarzy rozluźniają się w promiennym uśmiechu, a mięśnie Kegla zaciskają...
https://naforum.zapodaj.net/5a1fde413c04.jpg.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czemu ma o tym nie wiedzieć? Wiele zabawek od niego dostałam, wiele mu sama sprezentowałam. Pierwszy wibrator kupiliśmy sobie razem ( po prostu weszliśmy dosex shopu w naszym mieście). Ale zwykle to sobie zamawiamy takie rzeczy przez internet. Bo jest wygodniej,dyskretniej. Nkt nie wie co zamawiamy :P Teraz tstuję kulki gejszy no i lubimy róznego rodzaju żele. Super jest na przykłąd libi gel. Mam porównanie z durex o i jednak tamten jest o wiele przyjemniejszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Używałam durex inense ale mi osobiście nie przypadł do gustu. Może i niektórzy go lubią,ale sama nie przepadam za tym uczuciem grzania, potem zimna :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego facet ma nie wiedzieć. Przecież 99% facetów się onanizuje to kobieta też może. Proste. Ja po prostu mojemu oświadczyłam, że kupiłam sobie wibrator i tyle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w sumie to niezle nastawienie, ja bede niedlugo cztery lata z moim facetem a jestem w pewnyc kwestuach dalej wstydliwa albo niepewna... on sie przede mna niczego nie wstydzi, nie wiem czemu tak mam... jak pierwszy raz zrobilam sobie przy nim dobrze bylismy ze soba dwa lata i do dzis zrobilam to przy nim moze 4 razy, nie wiem czemu tak mam, wstydze soe samej siebie, z tad ten post, na codzien sie nie wstydze ale w takich sytuacjach tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może źle to tutaj porównałam, ale libi gel to nie to samo co durex intense Daje o wiele inne uczucia. O ile w przypadku durexa jest tak jak piszesz ( chociaż mi osobiście sie to nawet podobało ponieważ lubię na przykład żele rozgrzewające) to libi gel zwiększa odczucia tam na dole. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale sprawia to,że znacznie więcej się czuje. mega. Pierwszy raz miałam podwójny orgazm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie tak, mam w tym opakowaniu :) Tyle,ze zamawiałam z innego sklepu. Ogólnie polecam bo fajny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Para szuka pary (4 odpowiedzi)

Hej, chcielibyśmy się spotkać z fajną parą na drinka- inteligentni i zadbani - ona 34 on 42....

terapia (119 odpowiedzi)

wątek dla wszystkich, którzy chcą się poczuć lepiej :) będzie to terapia grupowa ... zaproszone...

pies (50 odpowiedzi)

"Czym lepiej poznaję ludzi, tym bardziej kocham swojego psa". To słowa Marka Twain'a. Ostatnio...

do góry