Widok

Czy warto iść do szkoły rodzenia?

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
jak wyżej

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niektrorzy powiedza ze warto a inni ze nie ma po co tam isc. Ja nie chodzilam i nie zaluje, w czasie porodu polozna bardzo mi pomagala a opiki nad noworodkiem uczylam sie polegajac na wlasnych odczuciach i na instynkcie macierzynskim.Jednak wiem ze gdzies na chelmie jest bardzo dobra szkola rodzenia i duzo kobiet tam chodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki, a gdzie rodziłaś?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jutro ide na pierwsze zajecia do redlowa, wiec napisze jakie wrazenia, podobno dobrze chodzic do tego szpitala gdzie ma zamiar sie rodzic - inaczej patrza, wszystko wyjdzie w praniu

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rodzilam w szpitalu wojewodzkim i z czystym sercem moge go polecic, nie mialam oplaconej poloznej bo w tym szpitalu nie mozna takiej miec i zreszta nigdy tak nie chcialam, maz byl obecny przy porodzie i musielismy uiscic oplate 100 zl za porod rodzinny co nazywa sie ladnie cegielka na rzecz szpitala.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisz proszę jak wygląda sytuacja po porodzie? Czy położne pomagają?
Czy poród rodzinny odbywa się w osobnej sali i jak jest ona wyposażona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej opisze ci wszystko jutro do poludnia bo musze teraz zajac sie troche dzieckiem, karmienie, kapiel i spac. jutro ci wszystko dokladnie opisze. Pozdrowionka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki. Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ufff..... Moj synus zasnal wiec moge odpisac. W szpitalu wojewodzkim od razu po porodzie przez dwie godziny lezysz na tzw obserwacji na korytarzu porodowki :( mi Bartoszka przyniesli po 4 godzinach od porodu, polozna bardzo mi pomagala w trakcie porodu ale nie narzucala sie tzn nie bylo jej non stop obok mnie, chociaz w tej kulminacyjnej fazie to juz byla ciagle. Po porodzie kiedy przyniesli mi dziecko przyszla polozna i pokazala jak przystawiac do piersi i jak przewijac noworodka. Ogolnie jestem bardzo zadowolona z opieki poloznych, jak czegos nie wiedzialam czy nie bylam pewna to zawsze udzielaly niezbednych informacji. Podobno mozna bylo oddawac dziecko na noc na oddzial noworodkow zeby sie wyspac ale ja nie chcialam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rodziłam na zaspie,chodziłam tam do SR i uwazam ze warto chodzic,wszystko jest duzo łatwiejsze(nastawienie do porodu,poród,poług,opieka nad dzieckiem w pierwszym miesiacu-poki co tyle ma moja córeczka):)polecam rowniez zaspe jesli zastanawiasz sie gdzie rodzic:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli ktos liczy na swój silny instynkt macierzyński i pomoc np. mamy czy teściowej, to może sobie darować szkołę rodzenia. Ja się taka pewna nie czułam i chodziłam razem z mężem do szkoły rodzenia. Oboje się bardzo dużo nauczyliśmy ( o porodzie, o opiece nad noworodkiem, ciekawych ćwiczeń gimnastycznych...). Cenne były spotkania ze specjalistami (neonatolog, ginekolog, dietetyk itp.) i z innymi przyszłymi mamami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie chodziłaś do szkoły rodzenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odnosnie mojej poprzedniej wypowiedzi to we wszystkich salach na porodowce w szpitalu wojewodzkimmoze odbywac sie porod rodzinny. Ogolnie sa trzy sale w tym jedna do porodu w wodzie. W kazdej z sal znajduja sie drabinki, pilka do skakania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja uważam że warto!!!!
Polecam SR W szpitalu na Zaspie

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zależy, jakim jesteś typem. Ja dużo czytałam i właściwie w szkole rodzenia niczym mnie nie zaskoczyli. Jednak mój mąż cieszył się z tych zajęć, bo właściwie nie miał czasu na edukowanie ię w tej kwestii, a tam się wszystkiego dowiedział i właściwie utwierdził w przekonaniu, że warto być przy porodzie.

www.trzeciwymiar.blox.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodziłam do szkoły ogranizowanej przez Evi-Med. Zajęcia były wtedy w Baltic Oasis w Redłowie, więc blisko mojego domu.
Odsyłam tu:
http://www.evi-med.pl/?main=oferta&id=14
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie chodziałm do SR - prawie do końca ciązy pracowałam i nie mialam czasu ...duzo czytałam gazetek dziecowych i ksiązek o ciązy , porodzie i pielęgnacji noworodka - w zupełności wystarczyło :-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mnie szkoła rodzenia wyluzowała i przestałam myśleć o porodzie ;) im bliżej tym mniej się boję.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Warto, warto;)

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie, że warto :) nawet z książek wszystkiego się nie dowiesz, poza tym masz możliwość dopytać się jak masz wątpliwości czy jakieś pytania, i wymiany "doświadczeń" z innymi brzuchatymi :))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy ktos chodził do szkoły rodzenie na Klinicznej?
a i czy jak pójde zapisac sie w 25-26 tygodniu to bedzie dobrze?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Madzia, najlepiej w 28 tyg., bo więcej rzeczy sie pamieta jak się później zapiszesz

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepiej zadzwoń tam na kliniczną i dowiedz się, kiedy zaczynają zajęcia około 28 tygodnia twojej ciązy, jak będziesz tydzień w jedną albo w drugą stronę to się nic nie stanie. Ale coś mi się wydaje, że już się doczekać nie możesz, co?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie pytamam wczesniej
ja nie chce chodzic do szkoły rodzenia ale M chce


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodzę ponieważ koleżanki, które rodziły i nie uczęszczały na zajęcia powiedziały mi że żałują.

Po kilku spotkaniach wiem na pewno, że będę miała po nich większą świadomośc Tego co się dzieję z moim ciałem i maleństwem i jak przetrwac bóle

~~~~~~~~~~~~*Ślubowaliśmy 14 lipca 2007*~~~~~~~~~~~~
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Częstotliwość lotów samolotow. (9 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (8 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

do góry