Widok

Czy warto skorzystać z usługi? - do zastanowienia

W aucie słabo świeciły mi reflektory. Po artykułach w sieci stwierdziłem, że lepiej dokonać regeneracji niż kupować zamiennik i grubo taniej niż kupno oryginału. Udałem się więc do jednej z nielicznych firm, która oferuje taką usługę.
Niestety, gdy poprosiłem o ocenę moich lamp Pan obsługujący z niezbyt miłym podejściem podszedł do auta tak, jakby robił łaskę potencjalnemu klientowi. Stwierdził "zużycie" powłoki reflektorów i możliwość naprawy w ich firmie.
Niestety okazało się, że reflektory zostałyby wymienione na inne regenerowane, a w przypadku chęci regeneracji własnych musiałbym czekać tydzień, gdzie standardowo pełna regeneracja takich reflektorów (z odtworzeniem odbłyśnika a nie tylko polerką powłoki poliwęglanowej) to ok. 3 dni - zniechęciło mnie to, bo wyglądało tak, jakby lampy nie były robione w tym zakładzie, tylko pośredniczył on.
Do tego cena - początkowo wydawała mi się atrakcyjna 150zł za regenerowany reflektor + 50zł za demontaż. Ostatecznie dla moich potrzeb polerki reflektora, za którą zapłaciłem w innym zakładzie 160zł za 2 sztuki!!! - drogo.
Nie dyskwalifikuję jednak zakładu, gdyż może po prostu zabrakło miłej obsługi i przekazania pełnej informacji o usłudze.
Moja ocena
obsługa: 3
 
oferta: 4
 
jakość usług: -
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 3
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolego a możesz napisać gdzie w końcu zregenerowałeś lampy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Sopocie: Zakład Naprawy Szyb Samochodowych ADAN. Podkreślam tylko, że regeneracja obejmowała polerowanie reflektorów. W przypadku potrzeby regeneracji odbłyśników zapewne trzeba się udać w inne miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry