Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Artur - opinia wątek zamknięty Kiedyś może i ta firma miała jakiś poziom teraz niestety kasa wzięta i ciesz...
~Artur
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 grudnia 2021

Bmw x3 - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam w moim bmw xenony byly juz na smietnik firma zregenerowala...
~Bmw x3
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 grudnia 2020

rr - opinia wątek zamknięty odradzam i nie życzę nikomu regeneracji reflektorów w tej firmie. Zacieki na...
~rr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 stycznia 2020

N - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, polecam.
~N
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2019

szybko i sprawnie wątek zamknięty Bardzo miło ,bardzo szybko i z uśmiechem.
~mercedes clk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lipca 2018

Regeneracja reflektorów wątek zamknięty W mojej Toyocie ksenony praktycznie już nie świeciły, po regeneracji - jest...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 maja 2016

Swietna firma wątek zamknięty Bardzo fachowa obsługa , oraz podejscie do klienta, we wtorek rano dałem do...
~Maciej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

usługa wykonana perfekcyjnie wątek zamknięty W mojej toyotce miałem kłopot z ksenonami, praktycznie już nie świeciły. po...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 listopada 2014

Czy warto skorzystać z usługi? - do zastanowienia wątek zamknięty W aucie słabo świeciły mi reflektory. Po artykułach w sieci stwierdziłem, że...
~Mariusz - Audi A3 8L
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 września 2012

Nie polecam wątek zamknięty Po wcześniejszym umówieniu daty i godziny na usługi w tej firmie podjechałem...
~Klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 września 2014

masakra wątek zamknięty Zapisuje na regenerację kobieta.Po przyjeździe okazuję się ,że na jedną...
~pojos
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 grudnia 2013

Super wątek zamknięty Naprawili mi sknocony w serwisie Volvo reflektor wraz z montażem...
~Bartek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 listopada 2012

reflektory bmw e39 2001 wątek zamknięty Szczerze polecam tą firmę,rzetelni,szybcy i naprawdę dobrzy w tym co...
~Tomek BMW
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 maja 2012

honda civic wymiana reflektora wątek zamknięty zdecydowanie polecam wszystkim. profesjonalne podejście do klienta i do...
~s
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 marca 2010

Alfa Romeo 166 Xenon wątek zamknięty Rewelacja, fachowa pomoc, szybka wymiana przetwornicy i żarników xenonowych....
~Andrzej Czernyhowski
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 czerwca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

15

wątków

do góry