Widok

Czy warto?

Jestem właśnie po rozmowie telefonicznej z operatorem Multimedia i muszę się podzielić swoją opinią. Jestem bardzo długo w tej firmie i przechodzimy obecnie na tv cyfrową ,co zobowiązuje nas do podpisania nowej umowy. Otrzymałem propozycję z pakietami do przemyślenia. Dzisiaj sprawdzam te same oferty, pakiety w internecie i cóż za zdziwienie kiedy tu pakiet SuperBox kosztuje 1127zł (miesiąc gratis+23m-ce x 49zł), a w „nagrodę” za korzystanie z usług Multimedia niemal od samego początku powstania firmy- długo (posiadam też tu internet) muszę przepłacić 337 zł(24X61zł=1464). Dzwoniąc do konsultanta w większym skrócie otrzymałem odpowiedz, że jest to propozycja dla nowych klientów, a starsi.... powinni rozwiązać umowę, po to by za trzy miesiące skorzystać z tej propozycji- dziecinada i fajne udogodnienie. Nie było żadnej propozycji kompromisu np: 2 miesiące gratis= 100żł. Więc chcę bardzo podziękować dyrekcji, doradcy za takie podejście do sprawy. To się bardzo często powtarza. Nie należy się za bardzo przywiązywać do „swoich” operatorów, bo to tylko nam się wydaje, że jesteśmy ważni. Chociaż z drugiej strony są nas miliony. Pozdrawiam.
Moja ocena
obsługa: -
 
oferta: -
 
awaryjność: -
 
dodatkowe usługi: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Multimedia krótka opinia to oszuści i złodzieje .....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Okropni ludzie, 1 godz.czekania w Biurze Multimedia w Gdansku na ul.Gospody. Czesto awarie w najlepszym czasie ogladalnosci jakby specjalnie na czyjes polecenie.10.9.2018 o godz.20.30 czekalam na Program Czarno na Bialym i nagle wylaczenie.Infolinia tez sie wylaczyla i nie odbierala telefonu od swych klientow.To chamstwo, zlodziejstwo, jak mozna tak postepowac z klientami co ich utrzymuja.Odchodze jak najszybciej od nich.Wiele razy wylaczano mi TVN24 w czasie najlepszego programu . Czy maja jakiegos polityka w Zarzdzie czy kierownictwie co karze wylaczac ten progra??????To ciekawe. Okropni pracownicy dla klientow.Do dzialu technicznego nigdy nie moge sie polaczyc a maja dyzury w biirze i co?????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry