Widok

Czy wybory korespondencyjne są rzeczywiście bezpieczne?

Koronawirus Temat dostępny też na forum:
Z danych opublikowanych przez trojmiasto.pl wynika, że w województwie pomorskim jest 175 osób zakarzonych koronawirusem,
a jedynie 16 z nich jest hospitalizowanych. Oznacza to, że 91% zdiagnozowanych mieszkańców Pomorskiego przebywa "gdzieś poza szpitalem". Zakładam, że w erze RODO Poczta Polska ani sam listonosz nie będą świadomi tego, że akurat oddają bądź odbierają
kartę do głosowania od osoby zakarzonej. Poza faktem narażenia własnego zdrowia, listonosz będzie narażał też zdrowie innych - przecież zaraz pójdzie zanieść/odebrać karty innym obywatelom. Popatrzmy na na przykład Niemców: tam przeprowadzono
wybory korespondencyjnie lecz bardzo szybko zorientowano się, że ten proces doprowadził do zakarzenia ogromnej liczby osób. Nie wiem jak Wy ale ja nie zamierzam odbierać mojej karty do głosowania.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie odbieraj, nie głosuj, ale potem nie płacz, że Duda wygrał i PiS dalej robi, co chce.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Odbieraj, głosuj - czyli rób właśnie to co Duda i PiS chce ;)
Siedzisz (mam nadzieję) zdrowy grzecznie w domu, więc tak - rzeczywiście jest sens sie narażać!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie głosuj, bo to nie jest głosowanie.
To jest impreza partii komunistycznej bez umocowania w Konstytucji.
W wyniku tej imprezy bardzo wielu Polaków umrze.
W wyniku tej imprezy nie nastąpi obsadzenie stanowiska Prezydenta RP.

Jeżeli ktoś, kto wygra tę imprezę ogłosi się prezydentem, Polacy wyjdą na ulice.

Przed nami to, co wydarzyło się w Bukareszcie w grudniu 1989 r., a komunistyczny tzw. Rząd już kupuje sprzęt do tłumienia protestów.
Polacy zawsze obalali komunizm na ulicach. Tak będzie tez tym razem.

#wariantrumunski

https://dziennikzachodni.pl/polska-policja-kupuje-sprzet-do-tlumienia-protestow-to-armatki-wodne-furgony-i-amunicje-ponad-20-mln-zl-to-niezbedny-wydatek/ar/c1-14913874
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dobry fejk.
Ten zakup został zakontraktowany latem ubiegłego roku.
Jeśli pisiorski rząd był tak przewidujący, to niechaj trwa na swym stolcu wiecznie ;]

http://zbiam.pl/nowe-armatki-wodne-z-bielsko-bialej/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czego wg Ciebie chce Duda i PiS? Bo wg mnie chcą przedłużyć swoje rządy absolutne. Nie głosuj, nie ma sprawy. Ale pamiętaj, że ich twardy elektorat nie będzie się bał głosować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jaka mam pewnosc,ze dotane karte do glosowania? Listy nie beda potiwerdzone przez mieszkancow...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żadnej nie masz pewności.
Nie masz tez żadnej pewności, ze nawet gdy zagłosujesz to, że Twój głos ktoś policzy.
Pod skrzynkami w blokach będzie się walać pełno kopert do głosowania, podobnie jak gazetki z Auchan czy Lidla.

Takie rzeczy tylko w państwie PiS.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Przeciez juz licza glosy I podobno frekfencja wyniesie 68 proc I Duda wygra w 1 turze przewaga 48 do 23..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Śródmieście

Marina Office (4 odpowiedzi)

Biurowce powstaną w Śródmieściu Gdyni. Jest stąd blisko nie tylko do instytucji miejskich i tych...

Wolny czas - co robicie? (51 odpowiedzi)

Co robicie najczęściej jak macie trochę wolnego czasu?

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

do góry