Widok

Czym bawią się wasze 2 letnie dzieci (chłopcy )

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
jak wyzej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój co prawda już ma 4 lata, ale jak miał niespełna 2 lata to zakochał się w klockach lego, najpierw w duplo, a teraz inne i już mu tak zostało, jest w tej kwestii strasznie monotematyczny i najchętniej by tylko lego się bawił no i są to zabawki niezniszczalne jak dla mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
2-latki to lego duplo i inne duże klocki , wszelkiej maści autka małe i te duże ( szczególnie chyba auta cieżarowe , budowlane ) , zabawki do piasku , puzle piankowe duże ,itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój niespełna dwulatek uwielbia duplo właśnie. Oraz wszelkie kable komputerowe, najlepiej z wtyczkami. ;) Do tego zaczyna się etap samochodów. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
alex, a mogłabyś podpowiedzieć czym się bawią takie czterolatki? Muszę się zaopatrzyć w urodzinowy prezent dla chrześniaka i pomysłu nie mam. :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
resoraki i wszelakie samochody, psikawki - polewanie, konewki, klocki, książeczki, misie
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój teraz uwielbia swój rower (taki bez pedałów-laufrad);a w domu bawi resorakami,parkingiem, drewnianą kolejką z torami,ciastoliną, świetnie układa puzzle-takie normalne 15 lub 30 elementów lubi też i drewniane układanki albo klocki z obrazkami.a jak pojawił się brat to zaczął z zaciekawieniem podbierać mu grzechotki i gryzaczki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Duplo - sa bezkonkurencyjne, na drugim miejscu sa wszelkie pilki, kopie lepiej niz ten starszy, oprocz tego wszelkie samochody male i duze, figurki dinozaurow, roboty i zabawki do piaskownicy (wiaderka, lopatki itp.)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas jeszcze sprawdziły się trasy Wader
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój się bawi żyletką hah

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponury, a zastanawiałeś się nad przyczyną? Może rodzina mu nie odpowiada? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponury ma chyba urlop :) bo ma czas na pisanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponury, może opiekę na Was naslać trzeba :-) ...biedne dziecko , nie bądz żyła - kup mu jakąś zabawkę ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"nie bądz żyła" - rybalon padłam. Szczególnie w kontekście tej żyletki. :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamtu, co do powyższego pytania to mój czterolatek jest zakochany klockach lego po uszy, teraz przerabiamy serię PowerMIners czy jak to się tam pisze i Atlantis, jak dla mnie to straszne brzydactwo bo to nie takie tradycyjne klocki,ale jemu się podobają, no a prócz tego bawi się autami HotWheels które zmieniają kolor w wodzie do tych aut tez są przeróżne trasy wodne, a innej beczki to uwielbia hulajnogę, nawet rower nie sprawia mu tyle radochy co hulajnoga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamtu - to i ja podpowiem, moj uwielnia roboty i postaci z bajek - figurki, obecnie na topie BEN10 (z zegarkiem Ben10 sie nie rozstaje, spi w nim nawet), Spiderman i Batman.
Cieszy sie tez jak dostanie jakies ubranko z ulubiona postacia z bajki.
Uwielbia tez klocki, ale z tego wzgledu, ze mlodszy jeszcze wszysko pcha do buzi, to mamy Duplo, a nie te zwykle Lego, aha i ciastoline lubi, malowanie farbami.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki dziewczyny. Może faktycznie pójdę w te lego - to taki w miarę bezpieczny prezent.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Jelitkowo

Apartamenty Przy Plaży - opinie i oceny (31 odpowiedzi)

Apartamenty Przy Plaży to inwestycja realizowana przez NDI w jednym z najbardziej atrakcyjnych...

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry